Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar tüm annelerin meleklerini bekleyen anelerin bayramını kutlar seneye aynı bu bayramda kucaklarımız da melekler le yazışırız inşallah.

kızlarrr selamm
geçm,ş bayramınız mübarek olsunn bayram yoğunluğundan yazamadımm
bugün adetim geçeli 4 gün oldu test aldık yarın sabah yapcam ümitle ümitsizlik arasında gidip geliyorum ne adet ne de gebelk belirtim var inşaalahhh hamileyimdir pzt doğum günüm bebeğim bana doğum günü süprisi yapar

pek kimse girmemiş yinee inşaallahh herkes bayram dönüşü güzel haberlerle gelirr

ayyy canım benim çok sevindim inşşşş vardır yaaaa bi bebiş haberi çok süper olur bu aralar dediğin gibi anneciğine doğum günü hediyesi yapmış olur küçük melek

canım inşllhhhh hamişsindir hadi hayırlısıyla pzt bize güzel hzberler ver bayram olsun burasııı

iyi akşamlar arkadaşlar
hepinizin geçmiş bayramı kutlu olsun
bayagıdır giremiyorum
sizleri özledim
bebegimle beraber 4 ay geçirdik
allaha şükür
şuan 4 aylık hamileyim
bebegimiz bu sefer erkek olacak
vefat eden kızımın ardından erkek olacak
rabbim sag salim dogurupta kucagıma alıp o güzel kokusunu içime çekmeyi
ömür boyu hep beraber yaşamayı nasip eder inşallah
olmayanlarada nesip eder inşallah
hadi bakalım tiryakcım inşallah güzel haberini alırız canım
xtatlıkız seninki kaç aylık oldu canım
kuzucum ne yaptı haberiniz varmı
ayşemde kızını büyütüyor
kayram ne alemde
aranıza gelemememin sebebini anlatayım
eşim ev telefonu ve kablosuz internetin zararlarını araştırmış
ve hemi ev telefonu hemide interneti kapattı o yüzden o gün bu gün giremedim
arasıra sizlere katılırım
güzel haberlerinizi bekliyorum
iyi akşamlar

maşallahh sana ve bebeğine canım benimmm rabbim kucağına almayı nasip etsin oğluşunu inşşşşş bizde çok şükür 8 ayın içindeyiz hayırlısıyla doğumu bekliyoruz bakalım arasıra gir bize güzel haberlerini ver olurmu canım kibb

herkese s a nasılsnız bayanlar ben aranzıda yeniyim 3 aydr bebiş istiyoruz ama olmadı bana tavsiy eedeceğiniz kür var mı ne yapmalalıyım mesela incir kürü nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim

tıryakcıgım ınş gusel haberlerını alacagız ccanımmm
nesem maş ıkınıze rabbım saglıklan kucagına almayıda nası etsın ınşşşşşş

ben geldimmmMmmMm sonunda:)))
tiryak hadi bakalım canım inşallah hamilesindir çok heveslim
arıcaktım ama tel.bozulduğu için numaralarım gitti(

esra bacım napıon ???

napım kız nerelerdeydın böle
cok merak ettım tıryakı
yarın bnde son kontrole gıdıorum dua edın banad

kızlar merhaba anlatın bakalım hanigi kürler kullanıldı sonuç alan varmı cevaplarınızı bekliyorum

kizlar..insallah siz kurler ile sonuc alirsiniz....ama ben kendi durumumdan bahsedeyim..50 bin civardinda olan sperm sayisini keciboynuzu ile 1 milyona yukselttik ve akabinde basarisiz bir tup bebek denemem oldu...sonra sracoglundan sperm artirici cay aldik..ve sonuc kacaman sifir..yani 3 ay sonra yapilan testte sperm sayisi sifirlanmis idi..saracoglu caya baglamadi asla..belkide hakli bilmiyorum..ardindan esim cift tarafli varikosel ameliyati oldu....yani kime inanacagimi ve kime guvenecegimi gercekten sasirdim artik....ama bu arakar yaptigim tek sey ne kur ne baska bisey..sadece dua etmek..Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin..

herkese selam arkadaslar.bende uzun zamandır sızlerın yazısını okuyorum ama bırturlu kısmet olmamıstı yazmak.bızde 1 yıldan bu yana bebegımız beklıyoruz ama henuz bır sonuc alamadık.4 ay klomen + ovıtrelle kullandım bu ayda asılam yaptırdık ama sonuc negatıf cıktı.sız bır sorum olacak benım asılamam adetımın 18.gunu oldu.sızce bıraz gec kalınmamısmı?

:2::2: arkadaslar sızler bırsey daha sormak ıstıyorum asılamanın kacıncı gunu adet gormek gerekır? benım asılamadn sonrakı 15.gunum ama hala adetım olmadı.bugun yanı 15.gun kan testi yaptırdık sonuc 0.1 cıktı.doktorumuz cuma gunu tekrardan test yaptırmamızı ıstedı ya o kadar ılac hıc mı fayda saglamaz ya sıfır ya sıfır :2: :2:

kızlarrr bugün kan tahlili yaptırdım sonuç maleef 0.100 (( hal adet olmadım ama artık ümidim bi dahaki aya kaldı eşim tekrar kontrole gitcek bakalım ilaçlar fayda etcek mii
esracımm inşaallahh edvin hayırlara vesile olcak hep duamdasınn

slm kızlar nasılsınız yeni hamile varmı dualarımdasınız sanmayınki unuttum sizi
neşecim bebeğin ikiz diye biliyodum ben erkek demek hayırlı evlat olsun inşallah
kuzucumla uzun zamandır görüşemiyoruz ne yaptı acaba

merhaba canım benimde bugun 13 günüm sanırım 15 nde olmam lazım belirtilerim var geçen aşılamam da 6sında olmam lazımken 3 de oldum sanırım yine bir ikigümn önce olacağım bazıları adet gününü geçtükden sonra oluyor..benim bildiğim 5 in üstünde olması lazım hamileysen eğer ben hiç yaşamadığım için test yaptırmıyorum adetimi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…