Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

guldurdun benı kız koyun can derdınce dıyınce :)

hayırlara vesıle etsın ınşş
adet olmayı beklıorum bugun yarın olacam oktora gıdıcem tahlıller ıcın falan

guldurdun benı kız koyun can derdınce dıyınce :)

hayırlara vesıle etsın ınşş
adet olmayı beklıorum bugun yarın olacam oktora gıdıcem tahlıller ıcın falan

canımm inşaallahh rüyamda gördüğüm doğum yapan arkadaşım sensindir, senin yakana yapışmışımdır dua et dua et die :)))

canımm inşaallahh rüyamda gördüğüm doğum yapan arkadaşım sensindir, senin yakana yapışmışımdır dua et dua et die :)))

ınşşşşşşşşşşşş ınş ınşşşşşşşş
kız belkı yan yana dogum yaparız cıktımı cıktımı dıe bırbırmıze sorarız abım ıstanbulda oturacak yha :)
yazında gıdıcem yanına:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızım hoşbulduk esra teyze diyoorr :))
cnm alıntıyı silermisin resmi de silicemde eşim kızmasın sonra :)))

kızlar bılıorsunuz tedavıye baslıyorum
4444 duasını yanı salat_ı tefrıcıyeyı yapmak ıstıyorum duama
katılırmısınız?nıyetım bebegımın olması ıcın bılıorsunuz......

kızlar bılıorsunuz tedavıye baslıyorum
4444 duasını yanı salat_ı tefrıcıyeyı yapmak ıstıyorum duama
katılırmısınız?nıyetım bebegımın olması ıcın bılıorsunuz......

canım belli bi zamanı varmı ne zamana kadar okunacak

merhaba kıslar çok geç bir saatte yazıyorum değilmi ben işten çıkınca geç saatlere kadar oturup geç saatlere kadarda uyuyorum maalesef :) kıslar bişi dicem size ya ben soğan suyu içmeye başladım ibrahi saraçoğlu ndan da pko kürü alıştım bitince onu kullanıcam yalnız bende geçen perşembe den beri kahverengi pembe lekeler geliyor bi kaç gün kesildi gelmedi ama bugün yine var ağrılarım da yok denecek kadar az neden adet olamadım acaba soğan suyumu sebep oldu bu lekelenmelere ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…