Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba kıslar çok geç bir saatte yazıyorum değilmi ben işten çıkınca geç saatlere kadar oturup geç saatlere kadarda uyuyorum maalesef :) kıslar bişi dicem size ya ben soğan suyu içmeye başladım ibrahi saraçoğlu ndan da pko kürü alıştım bitince onu kullanıcam yalnız bende geçen perşembe den beri kahverengi pembe lekeler geliyor bi kaç gün kesildi gelmedi ama bugün yine var ağrılarım da yok denecek kadar az neden adet olamadım acaba soğan suyumu sebep oldu bu lekelenmelere ?

sogan suyu yapıor canım
ama belkıde ıcını temızletyıp hamıle bırakmıstır senı...
o lekelenmeler ondanda olabılır.....

merhaba kıslar çok geç bir saatte yazıyorum değilmi ben işten çıkınca geç saatlere kadar oturup geç saatlere kadarda uyuyorum maalesef :) kıslar bişi dicem size ya ben soğan suyu içmeye başladım ibrahi saraçoğlu ndan da pko kürü alıştım bitince onu kullanıcam yalnız bende geçen perşembe den beri kahverengi pembe lekeler geliyor bi kaç gün kesildi gelmedi ama bugün yine var ağrılarım da yok denecek kadar az neden adet olamadım acaba soğan suyumu sebep oldu bu lekelenmelere ?

kuzum evet görüşemiyoruz nedense ne sen tiryak beni terkettiniz:)))
soğan suyundan olabilir canım benimde çok akıntım olmuştu
belkide bebiş vardır
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar bılıorsunuz tedavıye baslıyorum
4444 duasını yanı salat_ı tefrıcıyeyı yapmak ıstıyorum duama
katılırmısınız?nıyetım bebegımın olması ıcın bılıorsunuz......

valla bebem ben hiç yapmadım ama
araştırıp eğer yapabileceğim bişeyse yaparım canım
hastalığım geçsinde başlarım olurmu??

kızlar bugun adet oldum yarın tedavıye baslıorum
bakacaklar bende sorun varmı yokmu dıe
ınş sorun yoktur
sabah erkenden gıdıcez
duanızı eksık etmeyın ne olursunuzzz

kızlar tefriciye okumak için adetiniz bitmesini beklemenize gerek yok
o dua sadece salavat adetliyken de okuyabilirsiniz bende okuyum ve dağıtıyım inşlh esracım sana sayıyı bildiririm canım

sogan suyu yapıor canım
ama belkıde ıcını temızletyıp hamıle bırakmıstır senı...
o lekelenmeler ondanda olabılır.....

keşke öyle bişi olsa ama sanmıyorum benim tahminimce adet olacağım ama progestan hormonum yetersiz olduğu için olamıyorum... cuma günü zeynep kamil hastanesine gideceğim randevu aldım infertilite blümünden ...

kuzum evet görüşemiyoruz nedense ne sen tiryak beni terkettiniz:)))
soğan suyundan olabilir canım benimde çok akıntım olmuştu
belkide bebiş vardır
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
tiryak takı öğretmenliğine geçti maalesef gündüz giremiyor bende görüşemiyorum ... akşamları bazen giriyor geçen msnden yazmış hatta görmedim ... ama uğrar müsait olunca.. rabbim sanada versin inşallah tez zamanda bi evlat hepimizede

kızlar bugun adet oldum yarın tedavıye baslıorum
bakacaklar bende sorun varmı yokmu dıe
ınş sorun yoktur
sabah erkenden gıdıcez
duanızı eksık etmeyın ne olursunuzzz

hayırlı olsun canım dualarımız seninle...

naz sayı hakkında benı haberdar edersen sevınırım allh razı olsun
eet adetlıykende okunuyor dıe bılıorum ama rahat edemem dıe okumuyorm

QUOTE=henoram;15537108]demiştim ve temmuz ayında hamd olsun mevlama hamile kaldım ve ramazanın ilk günü bunu öğrendim.ne kadar büyük sevinç yaşadığımı anlarsınız... inşallah bu durumda olan ve dualarla yatıp kalkan hepinizin duası kabul olur.Ben biraz yaptıklarımı paylaşmak isterim sizlerede faydası olur inşallah duyduğum haftadan sonra soğan kürüne incir havuç kürü ve eşimede keçi boynuzu kürüne başladım eksiksiz bi kaç ay uyguladım bu arada 500 yasin niyetlemiştim her bi kişiden bir yasin okutmaya çalıştım kendimde her gece okuyordum.cuma günü 100 tane besmele yazdım yastığımın altına koydum bundan bi daha yaptım ondada 111 taneydi sanırım internetten bulmuştum gene yazdım ve niyet ederek yastığıma koydum,gece namazlarına uykudan sıçrayarak ağlamaklı uyanıp 2 rekat kılıp dua edip ağlayıp yattım bi kaç gece,bütün namazlarımda benim gibi oalanların hepsine tesbih gibi dua edip en son kendimede istiyordum nasip etsin diye,tesbih çekiyodum el haliku el bariu el musavviru el mücibu sayılarıyla çektim estağfirullah la ilahe illallah bismillahirrahmanirrahim subanallahu ve bi hamdihi vs tesbihleride çekiyodum,kenzzül arşı okudum bi kaç kez nisan ayında yağmur suyuna tesbihler çekerek içtim şifa olsun diye bi kaç kez yaptım bunu ayetel kürsi fatiha felek nas ihlas sayılarıyla okudum yağmur suyuna ve içtim sabah akşam aç karnına bu arada 3 ay daha geçmişti fakat bi şey yoktu halen bunları yaparken rahim filmi çektirdim tüpler açık çıktı çok şükür bu filimçekildiğim ay bi şey olmadı 2 ayımda hamile kaldığımı öğrendim çok basitti bu filim iyki çektirdim hiç acımadı iğne vurulmak daha zor emin olun korkmayın hiçççç......hac dan gelen 3 çeşit otu bala karıştırıp yedim fadime ana otu meryem ana zannedersem bide sert kabuklu bi meyve bunları ufadım balla sabah akşam aç karnına yedim ve yediğim ay hamile kaldım..bu yaptıklarımın hepsinin faydası oldu sanırım iyki yapmışım şu an 3 aylık hamileyim hamd olsun mevlama dualarımı kabul etti herkese bunu yaşatsın hepinize versin inşallah sorularınız olursa cevaplarım hiç ümidinizi yitirmeyin ve hep dua edin sadaka verin Ve Allahtan isteyin mevlam neyler neylerse güzel eyler inşallah Allaha emanet olun opuyorumnanaktan[/QUOTE]

merhaba ben nette gezinirken tesadüfen gördüm sizi bende daha önce dış gebelik geçirdim iğneyle sonlandırıldı tüplerim ne alemde bilgim yok bana ne yapmamı önerirsiniz?

kızlar kaç günüdür bakıp çıkabiliyorum sadece nasılsınız

ESRAMMMMM nasılsın canım dr a gittinnmi ne aşamadasın

gunaydın kızlarrrrrrr
hepınıze hayırlı cumalar
rabbım gonlunuze gore versın ınşşşşş

kızlar gıttım doktora kan tahlılı vede alttan adetlıyken baktı
esımde sperm tahlılı verdı
haftaya carsamba gene cagıracaklar
rahım fılmı cekılecekmısım (en cok korktugum sey )
duruma gore tedavı seklım belli olacakkkkk
hayırlısı artık

sızler ne alemdesınız

kızlar daha oncede yazmıstım tup bebek tedavısındeyım bebegımın olması ıcın 4444 tefrıcıye duasını yapmak ıstıyorum duama katılırmısınız 20_40_100 ne kadar okumak ıstersenız artık bana söleyın....adetlıykende okunan bır dua...salavat oldugu ıcın.....dua su....

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

oncelıkle doktora gıtmenı onerırım butun tetkıklerını yaptır.
sogan kurunun kadınlarda cok faydalı oldugunu bılıorum onu yap ıstersen.
ama sorununun ne doldugunu bılmedende ne yapman gerektıgını sölemek bıraz abest olur.....
ayrıca rabbım yuzunu guldrusun ınşşşş
esınde sperm testı yaptırsın canım

benim sorunum dış gebelik geçirdim iğneyle sonlandırıldı yoksa hamile kaldım dıs gebelik oldu eşimde sorun yok yani

X