Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sagol bacım benım
cıdden bayramlar azalıyor dediğin gıbı :)
sonunda delırıp her gunu bayram ılan edenlerden olmyalımda :)))))
allh korusun tabıkı ısın saka kısmı
canım benım asılma bence tamamen bır vakıt kaybı
ınş değerlerınız yukselmıstır
:1hug:

iyiyiz canım çok şükür sıkıntılı günleri geride bıraktık hamd olsun
bu aylar hamileliğin balayı dönemleriymiş öyle diyorlar bulantılar falan bitti düşük riskinide atlattık sabırsızlıkla geleceği günü bekliyoruz tam yolun yarısı oldu kaldı 4.5 ay inşallah sağlıkla sıhhatle kucağımıza alabiliriz
sizlerde gözüm kulağım güzel haberlerin izi bekliyorum
başkada bir sıkıntı yok elhamdülillah

aman iyi olun canımcım

bide bizim için dua etmeyi unutmayın emi

sende göbişinin resmini koysana tatlıkız koymuştu

aman iyi olun canımcım

bide bizim için dua etmeyi unutmayın emi

sende göbişinin resmini koysana tatlıkız koymuştu

ben bilmiyorum foto koymasını ama...
tarif edeseniz deneyim bir sanmıyorum gerçi şu cetveli bile bir arkadaş yapmıştı bu arada duadan unuturmuyuz hiççç her namaz arkası sayıyorum valla hepiniiizi

ben bilmiyorum foto koymasını ama...
tarif edeseniz deneyim bir sanmıyorum gerçi şu cetveli bile bir arkadaş yapmıştı bu arada duadan unuturmuyuz hiççç her namaz arkası sayıyorum valla hepiniiizi

canımbende bilmiyomkiii valla tatlıkız yazsın da bende öğreneyim bu arada duaların içinde allah razı olsun kabul etsin inşallah adım filiz adımla dua daha iyi olur sanırım

ŞEKERLER ben geldim bak şimdi resim koymak için alttaki gelişmiş cevap yazan yere tıklıyosun sonra açılan sayfadan aşağı doğru iniyosun eklenti ayarları var eklenti ekle yazan yere tıklıyosun sonra küçük bi pencere açılıyo en üstte yazıyor gözat yazıyor oraya tıklıyosun bilgisayarından koymak istediğin resmi koyup yükleye basıyosun o yüklüyor msjını yaz ve cevapla de bu kadar tatlımmm

canımbende bilmiyomkiii valla tatlıkız yazsın da bende öğreneyim bu arada duaların içinde allah razı olsun kabul etsin inşallah adım filiz adımla dua daha iyi olur sanırım

biliyorum filiz olduğunu canım eşinin ismiyle karıştırıp tarfil i bulmuşsun konuşmuştukk adınla dua ediyom mer<k etme arkadaşm

ohhhhhhh ne gusel
daha gusel gunler ıcın zamn yaklasıor
saglıklan kucagına alırsın ınşşşşşşşşşş

kızlar ya ben girince kimse olmuyo neden acaba
offffffffffff

bende geldiiiim
ya aaaaaaa
ama kimsecikler oluyooo
o yüzden tiryak gibi okuyup bırakıyom

tiryak bacım hayırlı sonuçlar alırsın inşaallaaaah alkisalkisalkis

nazım ve tatlı kızııııım güzeller güzeli anneleeer
nasılsınız bakeeem
iyi olun da kıslarımıza iyi bakın haaa :CüvCüv: :CüvCüv:
bizede bebişinizle bol bol dua edin emi

kayra tekrar dra gittin mi adet oldun mu ne oldu anlat bakeeem :mymeka:

ommanım kıs kendi topiğinden uğruyon mu bacım buralara :sm_cool:

esracım duana beni de ekle canım

tarfilim nerelerdeydin sen hiç gözükmüyon???
ben hala ara vermiş vaziyetteyim
yani korunmuyorum ama ilaçda kullanmıyom dra da gitmiyom
gelecek ay rabbim nasip ederse soğan içceeem :içelim:
aslında evde pregnly var
klomen alıp kullansam 14. günde gitsem iğneyi yaptırsam diyom
ama sonra çok cahilce olduğuna karar verip vazgeçiyooom

işte böyle kıslaaaar

ben burdayım bırtanemmmmmm

kız trfıl ne yaslanması anacgım daha cocuk buyutucez ınşşş

eee esracım yaş 30 yolun yarısına yaklaştık
inşallah canım büyütcez bebeklerimizi

iyim canım napayım otlarla boğuşuyom adet olamadığım için soğan suyu na başlamıştım bi yandan civan perçemi rahmi toparlasın diye bi yandan adaçayı yumoşlarım büyüsün diye adetim bugün yarın biter bu ay yeniden umutla beklicem bakalım hayırlısı

valla arada bende evdeki klomenlerden kullandım ama hiçbirinde kullandığım ay kalamadım ama 2 gebeliğim klomen kullandığım ayın ertesi ay kendiliğinden oldu etkisi varmıdır bilmiyorum sende dene istersen canım bence çokda cahilce değil nasıl kullanacağını bildikten sonra ha dr vermiş ha sen kendin başlamışsın farketmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…