Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canımm iyiyiyz çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok
aynen dediğn gibi kızlara iyi bakmaya çalışıyoruz inşllh rabbim sağ salim kucağımıza aldırsın
klomen falan iyice dr olmuşsun valla sen
aman dikkat et kendine rahat bırakmışsın bu ay belkide oluverir bebecik
bakarsın

denedinizmi biemiyorum baska bır topıkte yıne yazzdım,bgun sedanın prog.mında ıbrahım saracoglu vardı..her gun hem kadın hem erkegın taze sıkılmıs bır bardak havuc suyuyla bebek sahıbı olabılecegını soyledı...erkekte ınanılmaz sperm artısına kadındada var olan yumurtaları catlatmada mucızevı yonetm dıye konustu..umarım faydası olur arkadaslar..

paylasımın ıcın cok tsk edeım

canım benim nasılsın ben şükür iyiyim gerçekten bu koşturmacadan çok sıkıldım artık ALLAH ın gücüne gitmesin ama bunaldım
neyse adetim hala gelmedi klomene başlıycam ama inatla gelmiyo 37 38 gün oldu sanırım göğüslerim şiş bekliyorum hala iki hafta sonra tiroitlerimi tekrar ölçtürcem canım işte böyle senden ne haber dünürüm

aynen öyle oldu sıradan bir gündü hiç bişeye fırsat olmadı :)))

bacım ben sadece 40ını uçurmak için dışarı çıkıldığını biliyordum onada gerek yok zaten biz çookktaan çıktık gezdik bilene o eskidenmiş 40 gün evden dışarı çıkmazlarmış şimdiki kadınların poposu yerinde durmuyor :)))

bilsek sana gelirdik bacım :))
bugün bir yere misafirliğe gittik ayakkabı hediye ettiler kızıma bizedede adettir yeni bir gelin yada yeni bebek bir eve ilk defa giderse hediye verilir...

AYŞECİMMM yasinini okudum bitanem 2 tane o gün okumuştumda haber veremedim canım bebişimiz büyüyomu annesi rabbim sağlıklı ve huzurlu bir ömür versin meleğine inşşşşş

Allah razı olsun canım saolasın bebiş büyüdü diyor herkez artık ele avuca geliyo çok şükür zaman geçiyor yaaa daha hamile olduğum burda haber verdiğimiz ilk günü hatırlyorum...

rabbim hiç kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın inşallah

( aminnn... ecmain.. )

ne demek şekerimmm bende hatırlıyorum sürekli hamilelik haberi verdiğimiz o günleri
rabbim bütün anne baba olmak isteyen kullarına bu duyguyu yaşatsın biran önce

tarfıl hılal kuzu bubus yavruceylan yelız ayse alpy tıryak nerdesınızzzz yha
hıc bırınız gırmıorsunuzzzzzzzzzzzz
ben bugun doktora gıdıorum ılk gorusmemız ıcın
lutfen duanızı eksık etmeyın
sızı cok sevıorummmmmmmmmmmmmmm

canım benim hakkında hayırlısı olsun dualarımız seninle tatlım

hadi canım hayırlı olsun küçük bir meleğe kavuşmana az kaldı inşallah

canım esraaaam dualarım seninlşe bitanem hadi hayırlısı

merhaba; bizde daha yeni başlıyoruz bu işlere. ne yapacağımı bilmiyorum. sizden yol yordam öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
ilk önce eşimden başlamak istiyorum sperm testini yaptırdık çapada. sonuçlar iyi çıktı bi sorun gözükmüyo. fakat ateş kadıoğlu diye bi dr. var ondan randevu verdiler.

SORUM şunu öğrenmek istiyorum erkeğin spermlerinde sorun yoksa çocuk olmamasına erkek açısından başka ne sebebp olabilir. bundan sonra dr. ne isteyebilir

2. olarakda kendimden bahsedicm ben ilk başta adetlerimde bir sorun yok her ay 28-31 gün ararsı mutlak oluyorum. ama uzun sürüyo oda bir sorunmu bilmiyorum 10 gün sürüyo.

hormon testlerini ve birde smir testini yaptırdım. ondan sonra dr hemen yumurta takibi yapalım dedi adetlerim düzenli olduğu için galiba ama

SORUM: normalde başka birşeye bakmada hemen dr. yumurta takibimi yaparla ne bilim rahim filmi çektir yada başka bişeye bakmazlar mı? dr giden arkadaşlardan hangi yoları izlediğinizie yada tahlilleri yaptırdığınıza dair bilgi alabilrmiyim?

gerçketen hiç bilgim yok şimdi yine çapaya kısırlık bölümüne gidicem klomen diye bişeyden bahsediliyo. dr banada verirmi acaba yada hangi aşamada veriyorlar. sizce rahim filmi çektirmelimiyim ne dersiniz.

lütfen bu konularda yardımcı olun. teşekkrürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…