Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar valla bilmiyorum yarında olur heralde kırkımız bugün çıkıyo nede olsa eşim bugün söyledi bana hemen 40 tane yasin okucaz dedi erken söylemedi benimde bugün 40. Günüm ama henüz temizlenemedim eşim gelsin öyle girerim banyoya bebek var şimdi nasıl gireyim anca 2 tane falan okurum tatlıkız yazdım sana 2 tane esracık sende 1 tane oku yarın bişey olmaz rabbim kabul etsin...

Allah razı olsun okuyan dillerden

tamam canım okurum
yıkandıgın suyun ıcıne evlılık yuzugunu vede makas atmayı unutma :))))

merhaba kızlar bana biriniz cvp verirmisiniz...ben süt maydonoz kürünü deniycektim bir kez yaptım ama hangi gün başlıycağımı ve kaç gün yapıcağımı bilemedim :KK43: bıraktım ve adaçayı yağı aldım onuda hergünmü koyucam pamukla yoksa adetten sonra bi kaç günmü?vee bide benim yapışıklık ve tıkanıklık var kanallarımda bunlarla bu şekilde olupta hamiş olan varmı..doktorlar hiç ilgilenmiyo benim dr tüp bebek uzmanına tüp bebek uzmanı allah havale etti beni.:)ne tür tedaviler uyguladınız sizle...bide arkadaşlar ben netten araştırdım ümraniye devlet hastanesinde bi doktor var kanallarını baglatmış bi kadının kanallarını açmış kadın hamile kalmış..davinçi die bir ameliyatla 50 k,şiye yapmış ameliyatı 7 si hamile geri kalanı beklemede.ben gittim çok yogun kendi bakmadı bile :KK43: rahim filmi çekilsin tekrar 2 ay sonra öle gelsin demiş ameliyat olmamış bişe olmamış yapışıklık tıkanıklıkmı olur demiş..napıyım ben şimdi kaderle başbaşamı kalmalıyım hiç bi doktor ilgilenmiyo ki yapıcak bişeleri yok sanırım beni bilgilendirirseniz yaşayan birileri olarak çok sevinirim ayrıca dualarınıza bende katılabilirim..

slm arkadaşlar ben biraz olsun takip edebildim sizi. yakın bir arkadasimin yaşadığı olayı paylaşmak istedim kendisi 3 defa tüp denedi 2. si tuttu düşürdü diğerleri tutmadı son denemeden sonra 2 ay geçti kendiliğinden hamile kaldı ne yaptığını sordum ve fetih suresini 41 gün okuyup insaallah yazan yerinde dua ettiğini ve 41 gün sonunda hamile haberini aldığını söyledi şu an bende okuyorum herşey vesiledir rabbim hepimizin gönlüne göre versin

slm arkadaşlar ben biraz olsun takip edebildim sizi. yakın bir arkadasimin yaşadığı olayı paylaşmak istedim kendisi 3 defa tüp denedi 2. si tuttu düşürdü diğerleri tutmadı son denemeden sonra 2 ay geçti kendiliğinden hamile kaldı ne yaptığını sordum ve fetih suresini 41 gün okuyup insaallah yazan yerinde dua ettiğini ve 41 gün sonunda hamile haberini aldığını söyledi şu an bende okuyorum herşey vesiledir rabbim hepimizin gönlüne göre versin

ınş allh herkesın dualrını kabul etsın

canım yasını okudum rabbım kabul eedrsee
yusra kızımın hayatı boyunca saglıklı mutlu huzurlu olması ıcın vede hepıyılerlen karsılasmsı ıcınde cok dua ettım..
allh bagıslasın ınşşşşşşşşş

tamam canım okurum
yıkandıgın suyun ıcıne evlılık yuzugunu vede makas atmayı unutma :))))

enteresan öylemi yapıyolar ilk defa duydum :)))
bacım bırak yüzüğü makası yüsra uyancak beni isticek die hzılıca girdim çıktım :)
ayrıca suyun içine nasıl atıcam kova maşrapa eskidenmiş:))) şimdi duş var

canım yasını okudum rabbım kabul eedrsee
yusra kızımın hayatı boyunca saglıklı mutlu huzurlu olması ıcın vede hepıyılerlen karsılasmsı ıcınde cok dua ettım..
allh bagıslasın ınşşşşşşşşş

Aminnn Allah razı olsun canım inşallah yakın zamanda bizlerde senin 40ın için yasin okuruz

enteresan öylemi yapıyolar ilk defa duydum :)))
bacım bırak yüzüğü makası yüsra uyancak beni isticek die hzılıca girdim çıktım :)
ayrıca suyun içine nasıl atıcam kova maşrapa eskidenmiş:))) şimdi duş var

evet anlamı varmıs
öle yapıyolar
40. gununu mahfetteın desene:)))))
ayrıca muhakkak bebek evden cıkartılır
gezmeye goturulur
goturdugun ev ona seker yumurta yenı alınmıs atlet kılot verır:)))))
keske bana gelseydınız :)

babasının cebındende para cektırılırr 40. gununde

hepsı bılındık 40 gun senlıklerınden söledıklerım:)

Aminnn Allah razı olsun canım inşallah yakın zamanda bizlerde senin 40ın için yasin okuruz

ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

allhım herkese o gunlerı gostersın içi sırada bana

yüsra hanıma söle otursun teyzelerıne dua etsın :)

kızlar ben bırazdan gıdıorum semıneer ıcın yolac cıkıcagım
bu attıgım ılk adımın sonu hayırlı vede gusel bıtsın dıe
ne olursunuz duanızı eksık etmeyınnnnnnn

hepınız hakkınızı helal edın
sizi cok ama cok sevıyorum

yüsra hanıma söle otursun teyzelerıne dua etsın :)

kızlar ben bırazdan gıdıorum semıneer ıcın yolac cıkıcagım
bu attıgım ılk adımın sonu hayırlı vede gusel bıtsın dıe
ne olursunuz duanızı eksık etmeyınnnnnnn

hepınız hakkınızı helal edın
sizi cok ama cok sevıyorum

canım benim dularım seninle inşallah gönlünün muradını rabbim verir
yeterki sen inan canım

Canım 41 gün fetih suresi okuyun demişsin ya adet olduğumuz zaman ara verip sonra kaldığımız yerden mi başlıycaz yoksa 1 günde 2 sure okusak olurmu canım ayrıca ben türkçe mealini okuyorum inşallah allah hepimizin dualarını kabul etsin bize sağlıklı bebişler nasip etsin

esracım ne yaptın canım bugün randevun vardı değilmi merak ettim seniii
hadi güzel haberler bekliyoruz

geldım kızlarrrrrr
merkezden suan ıcın memnun kaldım
2500+ilaclar 500 ıle 1000 tl arasında tutuyormus
ılac yetersız olunca kendıler verıolarmıs
yanı her konuda yardımcı olacaklar
haftaya carsamba doktorlan on gorusmemız var
yapacagımız tetkıkler hakkında bılgı jınekolojık muayene falan yapılacak
sonrasında rahım fılmı falan fılan derken 1.5 2 ı bulur gıbıme gelıor
hayırlısı olsun
suuuu gıbı aksın ınşşşşşşşşşşşşşşşşş

ayrıca ordayken hepınız aklımdaydınız
rabbım kımseyı zora sokma dedım
kucagına herkesın hayırlı bır evlat ver dedim :)

geldım kızlarrrrrr
merkezden suan ıcın memnun kaldım
2500+ilaclar 500 ıle 1000 tl arasında tutuyormus
ılac yetersız olunca kendıler verıolarmıs
yanı her konuda yardımcı olacaklar
haftaya carsamba doktorlan on gorusmemız var
yapacagımız tetkıkler hakkında bılgı jınekolojık muayene falan yapılacak
sonrasında rahım fılmı falan fılan derken 1.5 2 ı bulur gıbıme gelıor
hayırlısı olsun
suuuu gıbı aksın ınşşşşşşşşşşşşşşşşş

inşlhhhh canım tedavi süreci çabuk geçer zaten
beklediğimiz bir 12 günlük zaman varya o geçmiyorduu