Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nazcım tebrik ederim canım
prensesimimiz topiğimize uğur getirsin inşallahhhhhhhh

ama bencede bir erkek lazımmmmmmmmmmmmm
hadi çalışalım bir erkek doğuralım
bizim oralarda kkadın istekliyse kız olur
isteksizse erkek olur derler
oyüzden çok istediğimizden kız oluyo galiba:))))

benmkı kesın erkek desene hemde hıc ıstekkkk yok :)

arkadasim meraba benim rahim zari ince adetim az kanallar tikali daha ne sayiyim sana ama konusman inan moral oldu bana ne sence bu kurun bana faydasi olurmu yada bildigin baska bi kur varmi ben yurt disindaim ama ailem orda gönderr yardimci olursan seviirim

arkadasim ALLAH razi olsun diorum

nnazımcım ne güzel bi kızın olcak ayyy yerim ben onu kız çocukları daha bi tatlı gelir bana hep gözün aydın canım rabbim hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin tatlım
aminnnn canımcım inşlllahhhhn

inşallah teyzelrine uğur getirir hepsinden teker teker güzel haberler alırız hadi sevindirin bizi kızlar çalışın bakalım ramazanda bititi çok çalışmanız lazım çooookkkksositosositosositosositosositosositosositosositoü
bizde manevi olarak destekliyoruz sizleri dualarımızdasınız hep:Saruboceq::Saruboceq:

slmmmm şekerler nasılsınız geçmişe bakamıyorum şuan bi gelişme varmı inşşş hamişler çoğalmıştır ben tokattaydım o yüzden giremedim topiğe hepiniz iyisinizdir inşşşşş

kızlar size bebişimi koydum bu kadar olduk teyzeleri

Eklentiler

• $Fotoğraf0005.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 60
ooo tatlıkız maşallah göbüşü büyütmüşsün bende makina elimde karnımı çektiğim günleri hatırladım şimdi bebişi çekiyorum poz poz oda inşallah yakındır seninde :))

hanımlar bugün kızımla kırkımız çıkıyo 49 tane yasin okutuyoruz 5 tane kaldı okuycak olan yada eşine dostuna okutacak olan varmı alah rızası için acil :)

ooo tatlıkız maşallah göbüşü büyütmüşsün bende makina elimde karnımı çektiğim günleri hatırladım şimdi bebişi çekiyorum poz poz oda inşallah yakındır seninde :))

inşşşş canım benimmm yaaaa biran önce gelsin istiyoruz valla darısı bize inşşşş

hanımlar bugün kızımla kırkımız çıkıyo 49 tane yasin okutuyoruz 5 tane kaldı okuycak olan yada eşine dostuna okutacak olan varmı alah rızası için acil :)

maşalllah meleğimeee kocaman olmuş teyzesinin bitanesi ben okurum tatlımm 2 tane yaz bana
ay canım benım kocaman olmus melek kızın saglıklan gelsın ınşşşşşş

inşşşş canım benim sağol rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşşş

tatlıkız canım benim maşallah bebişin göbişinde süper görünüyo rabbim nazarlardan korusun sizi geçen aklımdan geçtin nerelerde bu kız diye iyi olmana sevindim canım rabbime emanet olun arad gel kız özletme kendini

ayşecim regl olmasam seve seve okurdum canım yaa bugün bitmesi şartmıkii

rabbim sizlerede nasip etsin biran önce tatlımmm tokattaydım ne zamandır o yüzden giremedim gelirim artıkk

Kızlar valla bilmiyorum yarında olur heralde kırkımız bugün çıkıyo nede olsa eşim bugün söyledi bana hemen 40 tane yasin okucaz dedi erken söylemedi benimde bugün 40. Günüm ama henüz temizlenemedim eşim gelsin öyle girerim banyoya bebek var şimdi nasıl gireyim anca 2 tane falan okurum tatlıkız yazdım sana 2 tane esracık sende 1 tane oku yarın bişey olmaz rabbim kabul etsin...

Allah razı olsun okuyan dillerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…