Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben burdayım canım ama sen gıttmıssın

kızlar alpy dogurdumu

aysenın bebegı nasıl

bubus ne yapıorrrrrr

tırayakcıgım nerlerdesın....

kızlar ben geldiiiim dr geldim az önceee
bebişim bir prensesmişşşşşş
sonralardan bir sürpriz olmazsa kızımız olacak inşallh

kızlar ben geldiiiim dr geldim az önceee
bebişim bir prensesmişşşşşş
sonralardan bir sürpriz olmazsa kızımız olacak inşallh

kaydirigubbakcemile5:lepi:

çoook sevindim nazımcım bir prensesimiz daha yolda rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ALLAH a emanet olun a.s.

ooo nazcıgım sana kız demıstım daha once tutu ınankı

ya bu kızları koruyacak bırde erkek ıstıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

kaydirigubbakcemile5:lepi:

çoook sevindim nazımcım bir prensesimiz daha yolda rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ALLAH a emanet olun a.s.

ooo nazcıgım sana kız demıstım daha once tutu ınankı
saolun arkadaşlar inşllhhhh darısı başınızaaaaaaaaaaaaa

ya bu kızları koruyacak bırde erkek ıstıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ben doğuracam bu topiğe bi heriffff :hooray:

valla yakışır ceylanım
oğlan anası olursun inşlhhhh
bana kayıvvalidemin 7 oğlan anası ol inşlh diye duası vardı ama ilkinde tutmadı
bakallım belki diğerlerinde tutturuzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nnazımcım ne güzel bi kızın olcak ayyy yerim ben onu kız çocukları daha bi tatlı gelir bana hep gözün aydın canım rabbim hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin tatlım

nnazımcım ne güzel bi kızın olcak ayyy yerim ben onu kız çocukları daha bi tatlı gelir bana hep gözün aydın canım rabbim hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin tatlım

alacak seyler daha cesıt cesıt kızda tokalar bandajlar kılotlu coraplar elbıseleer
taytlarrr ay rengarenk

alacak seyler daha cesıt cesıt kızda tokalar bandajlar kılotlu coraplar elbıseleer
taytlarrr ay rengarenk

evet esracım yaa belki seninde kızın olur vede benimde gerçi yeterki olsunda hayırlı sağlıklı kız erkek farketmez ...

evet ekimde tüp bebek yaptırırsan ocak ayındada senin bebişin cinsiyetini öğreniriz inşallah ay ne heyecanlı yaahihoyyythihoyyyt

evet esracım yaa belki seninde kızın olur vede benimde gerçi yeterki olsunda hayırlı sağlıklı kız erkek farketmez ...

evet ekimde tüp bebek yaptırırsan ocak ayındada senin bebişin cinsiyetini öğreniriz inşallah ay ne heyecanlı yaahihoyyythihoyyyt

cıdden konusması bıle heyecan verıorrrr ne guselllllllllll

bnm ıcıdne hıc fark etmez kı erkek rabbım nasp etsınde ne olursa olsun saglıklan gelsın yeterkııııı

X