Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ınş canım
kız ne ortada ecemnur kaldı ne gamzelı bebek kaldı ne prensesın annesı kaldı
butun hamıleler terk ettı bızı
yelızde yok su sıralarda ne oldu aaba?

bütün hamişler deme amaaaaa
ben geliyorummm süprizzzzz
bu arada randevunu almışsın hadi hayılı olsun canımm
inşllh ilk ve son olsun denemen
sana tavsiye arkadaşım kuran biliyorsan tedavi sürecinde kendin sırf bu niyet için bir hatim bitir bem çok faydası olduğunu düşünüyorummm hadisde var bu konuyla ilgili tam doğru yazamayabilirim ama şöylee 'kim bir dileği için kuranı bitirirse kabul olur'
aalah yardımcın olsun canımm

canım sen bunları adetin 2. yada 3. günü verdin değil mİ????

evet mutlaka tiroid haplarının ayarlanması gerekiyor
Bu seferde değerlerin çok düşmüş tsh ve t4
ama o kolay sadece 1 ay sürer ayarlanması
tekrar normale çekerler
günde kaç tane içtin ki bu kadar düştü??
e tabii gidip bi kontrol ettirmedin ki :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
bu yüzden progestronunda düşük çıkmış
yani bu ay için geç yumurtlayacaksın
ama tabi bunda değer aralıkları da önemli biliyorsun ki
ben sadece benim bildiğim aralıklar üstünden konuşuyorum
o yüzden sakın hemen moralini bozma
dr mutlaka daha doğru bilgi verecektir sana
fshın çok güzel yani yumurta rezervin iyi
ama lh fshın 3 katı kadar ki bu da pkoyu destekler
fakat unutmaki bu işte stres her şeyi değiştiriyor
benimde böyle çıktıktan sonra stres azalınca dengelenmişti hormonlarım
seninde öyle olacaktır çünkü e2 gayet iyi
yani anladığım kadarıyla sende tiroid kaynaklı yumurtlama sorunu gözüküyor canım bu ay için
gelecek ay da mutlaka tekrarla bu testleri
bir kaç ay bu şekilde mutlaka incelenmesi gerekiyor ki kesin karar verilebilsin canım

Şimdiden çok geçmiş olsun canım
drla görüşünce haberdar et beni de mutlaka kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

canım ceylanım bu testleri adetin 20. günü verdim 21. gün verecektim ama bayramın birinci gününe denk geldiği için arefe verdim klomen ve farlutal verdi düzenli gelsin diyeymiş gerçi benimki düzenli gelir ama dahiliyeye dozunu ayarlat dedi bide
ama bir iki ay önce yaptırdığım testte yine yüksekti birden nasıl bu kadar düştü anlamadım sabahları 1 tane içiyorum sadece yarın ALLAH ın izniyle gidicem inşallah bide eşimden test istedi bakalım hayırlısı artık
test sonuçlarıma dr umdan daha açıklayıcı değerlendirdiğin için çoook teşekkür ederim ceylanım rabbim senden razı olsun inşallah en kısa zamanda senin kadar güzel hayırlı bir evlat nasip etsin inşallahhhhh

slm kızlar nasılsınız
ben geldım randevu aldım haftaya carsambaya
cok heyecanlıyım

esracım canım hayırlı uğurlu olsun inşallah rabbimin izniyle bebişin göbüşünde olacak dualarım seninle hep olumlu düşün olumunekankayizsmile

bütün hamişler deme amaaaaa
ben geliyorummm süprizzzzz
bu arada randevunu almışsın hadi hayılı olsun canımm
inşllh ilk ve son olsun denemen
sana tavsiye arkadaşım kuran biliyorsan tedavi sürecinde kendin sırf bu niyet için bir hatim bitir bem çok faydası olduğunu düşünüyorummm hadisde var bu konuyla ilgili tam doğru yazamayabilirim ama şöylee 'kim bir dileği için kuranı bitirirse kabul olur'
aalah yardımcın olsun canımm

bılıorum senın gırdıgını :)))
kuran bılmıorum turkce mealını
okuyaraktan hatım ındırım dedim o hatım sayılmazmıs arapca olması lazımmıs

NAZIMCIM TARFİLCİM siz nasılsınız kızlar

iyim canım çok şükür düşüğün izleri hala devam ediyo adet düzenim çok bozuldu 34 gün oldu hala olmadım bugün soğan suyu içmeye başladım sökülsün diye

sen nasılsın canımopuyorumnanaktan

iyim canım çok şükür düşüğün izleri hala devam ediyo adet düzenim çok bozuldu 34 gün oldu hala olmadım bugün soğan suyu içmeye başladım sökülsün diye

sen nasılsın canımopuyorumnanaktan

adet duzensızlıgı kadar kotu bişi yok
ınş en yakın zamnda duzene gırer

esra lütfen şu duanın nasıl olduğunu açıklarmısın?bende yapmak istiyorum...
tüp bebek bölümündeki topiktede sordum cvp vermemişsin canım yaaa...

canım sen esın vede gercekten senın cocugunun olmasını yurekten ısteyen bırının okuması lazım.mesela annen gıbı.su dolu bır kabamer yem suresının ılk 2 sayfasını 21 gun boyunca okuyacaksın bununlan bırlıkte 40 gun boyunca enbıya suresının 88 89 90. ayetlerıı okuyacaksın.enbıyanın bıttıgı zamn hemen ayetel kursıyı 313 defa okuyacaksın
hem esın hem sen o sudan ıcıceksın dua bıter bıtmez
hepsını aynı zmanda ıcmene gerek yok her gun az az ıcın...

bunu yapan cogu kısının cocugu olmus,
bzde yaptık
yenı bıttı
suyu ıcıoruz sımdı

asıl sen nerdesin kaçak????delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 her zaman ki gibi misafirler temizlik hilalim ne olsun -tatlicadiarzu- iki gün dr a gittim geldim birazdan yine misafirlerim gelecek bi bakayım dedim yine kimse yok :umursamaz:

X