Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım şöyle diyeyim
bir kadın düzenli adet görüyorsa yumurtlama ihtimali artıyor demektir
yoksa her adet gören kadın yumurtlayacak diye bir kesinlik yok
fakat şöyle bir bağ var
adet görüyorsan düzenli bir şekilde bu hormonlarının dengeli yada dengeliye yakın olduğunu gösterir
hormonlar dengeliyse yumurta gelişimi olur ve çatlar anlamına gelir ama bu kesin değildir
zaten hormonlarda sorun olunca direk olarak adet düzenine yansıyor
ama bu yumurtlamazsın anlamına da gelmiyor
Bir ardaşımız (evin) hiç adet olmadan hamile kaldı
doğum kontrol iğnesi yaptırmıştı süresi bitti ama adet olamadı kaç ay
o sırada hamile kalmıştı
yani canım
kafanı çok takma
rahat ol
çok düşünme

amin canıım..inşallah güzel haberler alırız hep birlikte...

inşallah bi daha olumsuz haberler vermeyi nasip etmez Rabbim..hep güzel şeyler olurda güzel haberler veririz inşallah....

ay canım benim...inşallah çok çok az kalmıştır..2011 de hepimizin kucağı dolsun inşallah...

allahın selamı hepinizin üzerine olsun ben yeniyim aranıza alırsanız sevinirim bu saate kadar sayfanızı okudum allah yardımcısı olsun kuzunazın inşallah rabbim onuda bizide bebeklerimize kavuştursun bende pkoluyum 14 yaşımdan beri 30 yaşındayım 6 senelik evliyim bir kere ilaç tedavisi bi kerede tüp bebek denedik olmadı bende bitkisel ürünler kullanmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var biraz uzun oldu ama hakkınızı helal edin

500 yasine başladım arkadaşlar çocuk için.müsait arkadaşlardan yardım bekliyorum.herkes 1 tane okuyacak şekilde.
birde mukabeleye giden varsa dağıtabilirse çok sevinirim.
benimde fsh yüksekliği sorunum var.
marankinin erken menopoz kürünü şuan için uyguluyorum.3 yıllık evliyim.
rabbim emeklerimizin karşılığını versin inş.

canım merhaba..burda hepimizi benzeri sorunlarla yer alıyoruz..soğan kürü denedinmi? sonuç alan çok çok fazla insan var...benimde başarısız tüp denemem var...ama artık herşeyden önemlisi umudum var, çok fazla..bende bitkisel tedaviye yöneldim..güzel haberlere inşallah tatlım...

sben 5 tane okurum cnm okuyunca buraya gelir yazrım olar mı.hadi inş 500 yasini rabbim vesile etsin ve bebişine kavuşursun inş.

bnde okurum 1 tane
rabbım kabul etsın
ben 500 deılde 41 yasın yapıorum
40 tanesını dagıtıp 41.sen oluosun sen okuosun
allhım kabul etsın herkesın duasını

teşekkür ederim amin inşallah rabbim umutlarını boşa çıkarmaz inşallah soğanı denemedim nasıl içiliyor ve benim adetlerim düzensiz ne zaman başlamalıyım soğanı içerken böğürtlen köküde içebilirmiyim çok oldum ama hakkını helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…