Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum inş. hamilesindir canım....bende çok berbat durumdayım yarın inş. hamiş haberinle can bulurum.....kendimi yalnız ve çok kötü hissediyorum.......kimseyle konuşamamak dertleşememek çok yıpratıyo.....eşine belli etme millete ayrı laf anlat......dertlerde gelince üst üste geliyo......

allahım yardımcımız olsun bizim bu çektirlerimizi biliyor inşallah bize hediyemizi verirde seviniriz

amanda amannnn kuzucumm topiğe de girermişşşş
online da olurmuşşşşzemuszemus
sabırsızmış ama inşaallahh akşam bize güzel haberler vercekmiş inşallahh

amanda amannnn kuzucumm topiğe de girermişşşş
online da olurmuşşşşzemuszemus
sabırsızmış ama inşaallahh akşam bize güzel haberler vercekmiş inşallahh

kaydirigubbakcemile3 hanammm msnde bei teselli ettiğin yetmiyor taa buralara yetşiyor canım arkadaşım diliyorum rabbim senin de yüzünü kısa zamanda güldürsün melek arkadaşım senağlama

ARKADASLAR BU INCIR KÜRÜNÜ HERGÜN TAZE YAPION DIYORLARYA HERGÜN 15 INCIRMI KULLANICAZ YOKSA BUGUN YAPTIGIMIZ INCIRLERI TEKRAR YARIN KAYNATABILIRMIYIZ??? cEVAP VERIRSENIZ Coooooooook sevinirim

kaydirigubbakcemile3 hanammm msnde bei teselli ettiğin yetmiyor taa buralara yetşiyor canım arkadaşım diliyorum rabbim senin de yüzünü kısa zamanda güldürsün melek arkadaşım senağlama

halay cekerız ınş yarın
sabahmı alacaksın sonucunu

bak sonuc her ne olursa olsun
topıge gırmemezlık yapma
sızlerı merak edıoruz
bzlerde aynı durumdayız
ben dıger ay tupe gıdıorum
sızlere cok ıhtıyacım olacak her asamada

Arkadaşlarım ben de aranıza gelmek istiyorum kabul ederseniz..Aranızda yeni sayılırım..Her gün farklı farklı topikleri takip ediyorum.Benim gibi hissedenleri okudukça ben üzülüyorum hem de yalnız olmadığım için seviniyorum.Azcık kendimden bahsedeyim.Adım Merve.15aylık evliyim.Özel bir şekilde korunmadık eşimle.Ama 3ay öncesine kadarda bebek düşünmedik nerden bilelim hemen olmayacağını;sanki işin içine girmeyince anlamıyor insan.Hem bu düşünceyle birlikte bu siteye üye oldum o kadar çok şey öğrendim ki hatta oturup vay be ne kadar cahilmişim dediğim günler oldu kendime.Şimdi az çok bişiler biliorum ve gerçek anlamda 2.denemiz oluo bu ay.Adetim yeni bitti çalışmalarda başladı.Güzel,ugurlu bir ay olur dilerim hepimiz adına. Bu arada kendim için henüz kür denemedim.Ama eşime hazır keçiboynuzu pekmezi aldık onu yemeğe başladı ee az da olsa ben de yiyoyum içinden :) Bir de sipariş verdik ovulasyon testlerinden yarın alıcak eşim nasipse.Öyle yani kızlar dilerim tez zamanda güzel haberler alırız...

canım hoş geldin aramıza
daha çok yenisin sakın şimdiden kafana takıp stres yapma bi sorunun yok anladığım kadarıyla oluruna bırak herşeyii
dilerim tez zamanda kavuşursun bebeğinee

canımm benimmm bi tanemmm
Rabbim tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsün inşaallahh yoksun msn de meraktayımm ((

kızlar nasılsnızz??
kuzunazın aşılaması olumsuz sonuçlandı malesef:2:
ama vardır bundada bi hayır elbet
Rabbim şu mübarek günler hürmetine önce yopiğimizde bebek isteyenlere
sonrada nerde bebek isteyen varsa tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar kucaklarıızaa almayı nasib etsinn

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
cok uzuldum
rabbm hakkında hayırlısını versın
tupe gecersın kuzum

ayy çok üzüldüm canım yaa ne diyebilirimki hakkımızda hayırlısı olsun daha zamanı var demekki

:sinifsinif: çok üzüldüm sırf kuzunun iyi haberini alabilmek için girmiştim ama kuzum üzülme vardır zamanı benim 10 sene ye girdik hala kucağım boş şükret yinede rabbim zamanını biliyor hayırlısıyla inşallah çok az kalmıştır inşallahhhh

canım hoş geldin aramıza
daha çok yenisin sakın şimdiden kafana takıp stres yapma bi sorunun yok anladığım kadarıyla oluruna bırak herşeyii
dilerim tez zamanda kavuşursun bebeğinee

Çok sağol canım moral verdiğin ve ilgin için...İşte insanoğlu olarak çok sabırsızız sanırım.Aslında biliyorum yaşım daha çok genç,şimdilik görünürde bir sorunda yok ve daha yeni denemeye başladık ama bir kaç kere kan verdim hepsinde negatifi duymak bile yetti benim umudumu kırmaya.Ama her seferinde çok geçmeden toparlandım çok şükür.Şimdi en azından elimden geleni denemek kullanmak istiyorum.Olmadı doğru doktora...Canım birsey sorucam bu çok sorulan soruda merak ediyorum ben de cevaptan tam tatmın olmus deilim de;bir kadın her ay düzenli adet oluyorsa bu onun kesin yumurtladığını mı gösterir?Yoksa adet görse bile yumurtaları çatlamasa olur mu?boshayallersmile

kuzucum üzülme bitanem elbet zamanı vardır bebişin düşünmemeye çalış rabbim elbet bir gün herkesin kucağını dolduracak

ZUZUUUM
üsme kendini yavrum
Aynı günlerde adet olduk yine olucaz seninle
Seninle birlikte bende sanki gebeymişim gibi hissettim ama ....
Ya varya arkadaşım bu yollardan geçip tüple kızlarına hamile kalmıştı
benimde tedaviye ilk başladığın zamanlar demiştiki
klomen dene olduysa olur
olmazsa drek tüpe git hiiiç aşılama yaptırma demişti
gel biz senle öyle yapalım toplanınca olumunekankayizsmile

kıs sen nerelerdesin???? klava:
gene ne işler buldun kendine???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…