Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy cimmm canım benim görüşemiyoruz yaaa :KK43:((
dikkat et kendinee azcık kalmışş ayy prenseslerimiz peşpeşe geliyooo :))

canımm gerçekten çokk büyük mücadele vermişsin ama devam et mücadeleye inşşş bu kadar emeğinin karşılığını verecek Rabbim.15,20 sene sonra bile bebişine kavuşan anneler görüyoruzz umudunu hiç kaybetme elinden geleni yapp ve dualara devam et.
Dualarımız seninle :Saruboceq:

Canim tsk ederim.Allah cocuk isteyen herkeze nasip etsin! Alah yardimcimiz olun!

Ayşecimmm kızına kavuştunn şükürler olsunn.Darısı hepimizin başına.Ben dün doktora gittim ve erken doğum riski varmış bende bilmiyorumkismile
tedirgin oldum doktor 2 hafta sakın doğurma dedi 33 haftalığım şuan 2 haftayı geçirmem lazım çok dua ett canım inşş benim kızım da üzmez annesini de bekler biraz daha.
Yüsracığımı öpüyorum minik ellerinden ve minikk ayaklarındannnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyy canım dikkat et bollca dinlen 35 haftalık olursan bişey olmaz tehlikeyi atlatırsın
Allah hepmizin evlatalrını bağışlasın bizlere olmayanarada kavuştursun tez zamanda
yüsra'da ellerinizden öpüyor :)

slm kızlarrrr
bırkac gunluk aranın ardından ben geldım
kuzunazında test gunu bugunmus
ınş hayırlı haberler alırız
hılal hala gelmedı sanırım
aysecıgım bebek nasıl
az kalmıs alpy doguma
saglıklan kucagına alaırsın ınşşşşşşşşş
bubus nerde yha

kuzunaz dualarımız seninle inşalahhh bebecin tutunmuştur annesine
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlarrrr
bırkac gunluk aranın ardından ben geldım
kuzunazında test gunu bugunmus
ınş hayırlı haberler alırız
hılal hala gelmedı sanırım
aysecıgım bebek nasıl
az kalmıs alpy doguma
saglıklan kucagına alaırsın ınşşşşşşşşş
bubus nerde yha

kuzunaz dualarımız seninle inşalahhh bebecin tutunmuştur annesine
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

senağlamasenağlamasenağlama canlarım benim ya beni tanımadan bana dua ediyorsunuz ben topiği bıraktım herkesten çok özür diliyorum inanın vefasızlıktan değil kendimi iyi hissetmiyorum moralsizim inşallah yarın test sonucum bebk var derse size moral olmak için dualar etmek için burda olucam allah hepinizden razı olsun dua edenlerin duaları kabul olsun nazim cnm sende hamişsin allah bebeğine uzun ömür sağlık versin darısı başımıza inşallah

senağlamasenağlamasenağlama canlarım benim ya beni tanımadan bana dua ediyorsunuz ben topiği bıraktım herkesten çok özür diliyorum inanın vefasızlıktan değil kendimi iyi hissetmiyorum moralsizim inşallah yarın test sonucum bebk var derse size moral olmak için dualar etmek için burda olucam allah hepinizden razı olsun dua edenlerin duaları kabul olsun nazim cnm sende hamişsin allah bebeğine uzun ömür sağlık versin darısı başımıza inşallah

kuzumm senin test sonucunu öğrenmek için girdim bugün ama yarınmış inşallahh rabbim minik kuzunu sana nasip etmiştir dualarım seninle iftara misafirim var hemen çıkmam lazım rabbime emanet ol ve iyi düşün iyi olsun inşalllahhhh olumunekankayizsmile

çok şükür canım benim iyiyim sen nasılsın

valla pek iyi sayılmam canım stres var malum bide yorgunluk uykusuzluk saat 6 olsunda şu ofisten bi çıkayım rahatlıcam çok bunaldım yarın akşam iş çıkışı kan vericem akşam 10-11 gibi öğrenirim ancak canım kendine çok ii bak kolay gelsin

kuzum benım tabıkı duamızı edıcez
sende topıgı bırakma
sızler bırbırmızı teselli edecez tabıkı
ınş bır halay cekerız yarın ınşşşşşşşşşşşşşş

kuzum benım tabıkı duamızı edıcez
sende topıgı bırakma
sızler bırbırmızı teselli edecez tabıkı
ınş bır halay cekerız yarın ınşşşşşşşşşşşşşş

sağol arkadaşım dualar müşterektir .. inşallah yarın güsel sonuç alırımda sevinirim yoksa artık ne kendimi ne başkasını teselli edemiyorum her anlamda sıkıldım hayattan herşey manaton işe git eve gel zatene bebeğe takıntılıyız kocalarımızada kendimizi veremiyoruz bilmiyorum rabbim şu mübarek günler hürmetine bizleri bu sıkıntılardan kurtarsın inşallah

sağol arkadaşım dualar müşterektir .. inşallah yarın güsel sonuç alırımda sevinirim yoksa artık ne kendimi ne başkasını teselli edemiyorum her anlamda sıkıldım hayattan herşey manaton işe git eve gel zatene bebeğe takıntılıyız kocalarımızada kendimizi veremiyoruz bilmiyorum rabbim şu mübarek günler hürmetine bizleri bu sıkıntılardan kurtarsın inşallah

kuzunaz senı cok ıı bızler anlarız zaten
rabbım hepımız ıcın yar vede yardmcımız olsun
en onemlısı hayırlısını versın herkese
kendını yıpratma
belkıde hayırlısız bır evladımız olacak
vede onun yaptıgı kotu seylere daha cok uzulecez
belkıdeeeeeeee
:KK43:

zuzuuuum
belirtilerine öyle bi baktım da canım
inşaallaaah hamişsindir
benim düşük yaptığım ay ki belirtilere benziyor
hakkımızdan hayırlısını versin rabbim

zuzuuuum
belirtilerine öyle bi baktım da canım
inşaallaaah hamişsindir
benim düşük yaptığım ay ki belirtilere benziyor
hakkımızdan hayırlısını versin rabbim

canım evet ara ara duydums ende çok sıkıntılar yaşadın rabbim veriyor değilmi sabrını.. belirtilerime nerde baktın aşılama topiğine yazdıklarımamı canım bu akşam test var yanılmayı çok isterim ama ben negatif olduğunu düşünüyorum bu yüzdende çok üzgünüm hep pozitif düşündüğüm zamanlarda yanıldım inşallahta şimdi negatifte yanılırım ama bu düşünceden çok sanki bilmek gibi biliyorum yani yok

canım evet ara ara duydums ende çok sıkıntılar yaşadın rabbim veriyor değilmi sabrını.. belirtilerime nerde baktın aşılama topiğine yazdıklarımamı canım bu akşam test var yanılmayı çok isterim ama ben negatif olduğunu düşünüyorum bu yüzdende çok üzgünüm hep pozitif düşündüğüm zamanlarda yanıldım inşallahta şimdi negatifte yanılırım ama bu düşünceden çok sanki bilmek gibi biliyorum yani yok

kuzum bu kadar sıtres yapma
bak hamıleysen bebegını bosuna uzuyosundur bebegını......

X