Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım benim..saraçoğlu hocamızın kendi web sitesinden çok daha doğru bilgileribulabilirsin..adete 10 yada 15 gün kala başlanıyo..nasıl yapıldığı nasıl içiliceği hocamızın sitesinde var..faydasını gören çok insan var..inşallah sanada yarar canım benim...

iyi akşamlar arkadaşlar
uzun zamandan beri giremiyorum
ayşec,m dogurmuş
alpcigimin dogumuna az kalmış
kuzucum daha halen girmiyormu
hilalim senide özledim canım hamile kaldınmı kalmadınmı bilmiyorum
ben biliyorsunuz ilk kızım zeynebimi 1 sene 4 ay önce kaybettim zatüreden dolayı
ve yeniden bi mucize degil 2 mucize verdi rabbim
şuan ikizlerime 5 haftalık hamileyim
allahım her isteyen kullarına nasip etsin
çok güzel bi duygu insan karnında bi şeylerin oldugunu bilmesi inanılmaz bir şey
allaha el açıp duanızı edin arkadaşlar
ben çok dua ettim ve oldu
inşallah kucagımızada alırız allahın izni ile
hayırlı akşamlar

inanamıyorummmmm yaaaaaaa süper bi haber buuuuuu tüp bebek yaptıracaktın sen mucize oldu ve kendiliğinden hamile kaldın hemde 2 tane buna rabbimin mucizesi denmezde ne denir çook sevindimm canım benimmm yaaaaa rabbim sağ sağlim kucağına almayıda nasip etsin inşşşş taze anneeee:teytey::teytey::teytey::teytey:

esra cım yasin ni okudum canım rabbim kabul etsin ve uğraşlarının sonunda meleğine kavuş inşşşş

İlk kızına çok üzüldüm canım.Ama o şimdi meleklerle birlikte.Öbür dünyada inşallah seninle olacak.Şimdiki hamileliğine de çook sevindim.Rabbim'in mucizeleri işte,dualarını kabul etti ve sana tam 2evlat nasip etti.Bundan sonra dilerim herşey yolunda gider ve sağlıkla alırsın ikisini de kucağına canım.3zde Rabbim'e emanet olun:Saruboceq:

canım benim çok sevindim yaa rabbim hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah gözümüz aydınn:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

neşemmm çok sevindimmm keyfim yoktu bugün hiç sabah sabah moral oldun banaazemuszemus
hayırlı olsunnn kuzularınn Rabbim sağlıkla mutlulukla sorunsuz sıkıntısız kucağına almyı nasib etsin inşaallahhh
bacım senin duaların şimdi katmerli kabul olur :))) bize dua etmeyi unutma he mi :))
hilal köye gitti geçici bi süre yok ikinci düşüğünü yaptı şimdi köyde temel atma çalışmaları varkaydirigubbakcemile3
kuzucum da aşılama yaptırmıştı haftabaşı öğrendik sonucu negatif çıktı malesefff

canım çok sevindim tekrardan herşey gönlünce olsun in
artık sende dön topiğe moral ol bizee çifte kavrulmuş tazee hamiş olaraktannnkaydirigubbakcemile3

nesecıgımmmmmmmmmmmmmmmm cok sevndım
sana o zamnda sölemıstım rabbım 1aldı senden belkı ıkı veır demıstım maşşşşşşşşş
ınş kucagına saglıklı bır sekıldede alırsınnnnnnnn

allh senı varya :))))))))))99
koye temel atmaya gıttı yazmısssın

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

rabbım bu topıkte hıc kımseyı bbeksız bırakmayacak ınşşşşşşşşşşşşşşşşş

tıryak tekrardan test yaptırdınmı sen esne?

ama temel atmaya gitti ne diyim şekercimm yalan mıııaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ramazandan sonra yaptırcaz inşaallahh çok merak ediyorum sonuçlarınıı
yükseldi mi sayı hareketi arttı mıı
hareket artmadıysa doktora gidicem
ama hem syı hem hareket yükselirse devam edicem çaya beklicem
bende rahim filmi çekilcem tıkanıklık falan var mı diee
öyle işte canımm Rabbim bu mübarek günler hürmetine tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlat yollasın bize inşaallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

neşeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm
canım çok sevindiiiiim
demek o yüzden ramazandan beri aklıma geliyormuşsun
Rabbim sağ salim kucağına almayı analı babalı büyütmeyi nasip etsin
eeee en son aşılamay gidecektin malatya ya
tüpğten vazgeçmiştin
nasıl oldu kız anlat bakiiim aşılamamı doğal mı tüp mü????
gerçi en önemlisi olmuş olması
ayyyyy
çok sevindim canım yaaa

kıs tiryak neşeye naıl sevindim yaaa
Rabbim inşaalllaah bizede nasip eder
inşaaalllaaah senin sayıda yükselmiştir

kıs tiryak neşeye naıl sevindim yaaa
Rabbim inşaalllaah bizede nasip eder
inşaaalllaaah senin sayıda yükselmiştir

canım bende çok sevindim walla iki tane birden hemde bonuslu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

amiinn canımm inşaallah hepimize neşemm gibi çifter çifter bonuslu versin inşaallahhh kaydirigubbakcemile3
canım sayıdan çok hareket için dua ediyorum artık çünkü 1 ml de sayımız 33 milyon artık 8 miyon dan bu sayıya çıktık hamd olsunn hareketimiz de artarsa nazlı bebekimiz kendi kendine gelcek belkii zemuszemus

İnşaaalllaaaaah
neşecim
umut oldu cala bana yaaa

evet evett :))
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsinn
neşecim bak şimdi bol bol gir topiğe doğumdan sonra giremezsin kuzularla uğraşmaktan ona göree :))))

sen nasılsın canım
ne var ne yok
ben adet oldum ve ramazan sezonunu kapattım
her sabah namazında duamı ettim ama olmadı bu ay da
nedense çok ümirt etmiştim bu ay olur belki şu mübarek ayın hürmetine diye
üstelik son iki gündür moralim çok bozulmuştu adet olacağımı anlayınca
çok ağladım
ama nasipten ötesi yok işte
bi de anatolya ile ilgili son yorumlar çok olumsuz olunca vazgeçmiştim ordan da
belki neşe orda yaptırdıysa umut olur bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…