Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım hadisi şerif çok çok güzeldi ve kimsenin allahtan ümidini kesmemesini ve her daim dua etmesini anlatıyor dua edin kızlar gerçekten dua herşeyin anahtarı ben evli değilim ama pko hastasıyım en büyük korkum çocuk sahibi olamamk ama şimdiden dua ediyorumki ilk geceden hamile kalayım diye okadar istiyorum bunu yani bilemiyorum belki bir mucizedir olur

arkadaşlar bende üye oldum buraya ama biraz zorlanıyorum bazı konularda sizin guruba üye olunuyomu.benimde 2senedir bebişim olmuyor tıkanıklık ve yapışıklık varmış ve kimsem yok dertleşebilecek kimseyede söylemek istemiyorum.insanlar çok kötü eleştiriyo sonra.....tıkanıklık açılabiliyomu arkadaşlar böyle hamile kalan varmıaranızda ben rahim flmi çekildim şimdi laporoskopii ameliyatı olucam fiyatı nedir onun bide kartal maltepede bi tanıdıgınız varmı ii bir doktor laporoskopi için kendi doktoruma çok kızgınım ona artık gitmek istemiyorum..sadece tüp bebekle olur dedi filmi çekildiğim gün çok aglattı beni....

slm kızlar nasılsınız geliyorum gidiyorum
kimsecikler yok bir gün belirleyelim yine
hepimiz gelelim o saatde muhabbet ederiz hııı
olmazmııı hanımlar

olmazmııı hanımlar

bende o kadar gelıorum kımse yok ya
ramazan vede sıcaklar pc basında oturtmuor galıba kımseyı
evet ya bırgun bulusalım

amelıyatlan ıyılesen ınsanlar var canım doktorun ne dıorrr

doktorum olmaz dedi direk ameliyatla açılmazmış tıkanıklık yapışık olmasıda laporoskopile açılırmış ama tekrar yapışırmış hiç bi tedavisi yokmuş laporoskopiyide kesinmi yapışıklık die bakmak için başka doktor istedi.yanlızca tüp bebek dedi tıkalı olan kanalları ameliyatla açılan varmı arkadaşlar..

bneım arkadasım 6 yıllık evlıydı tupleri tıkalı dıe
bebegı olmuordu
amelıyat oldu tupleri acıldı
sımdı beklemede
doktor dogal yollardan kalman ıcın engelın yok demıs
6 ay sure verdı

gunyadın canımmmmmmmmmmmm
nasılsın
doguma az kaldı demi??

ayrıca ayseden haberın varmıııııııı

evet canım az kaldı Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşş,sizlere de tez zamanda bu duyguyu tattırır inşşş :Saruboceq:
ayşeden haberim yokkk bebişi ve kendisi iyidir inşş dualarımızda unutmayalım onu da.

olmazmııı hanımlar

mesela bu cumartesi saat 13:00 da işiniz yoksa gelinn kızlar ben burda olurum inşş.

ben yarın aksam uzerınden sonra yokum kızlar
pazartesı yada pazar aksamı ancak gorusebılırız
sımdıden hakkınızı helal edın ...

kuzunazn asılma sonucu ne oldu
ayrıca bubus nerde yahu ?

kızlar yardım iki gecedir soğan kürünü içmeye çalışıyorum ama midem bulandı kustum
ne yapcam bilemedim nette soyle bey buldum
ncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Soğan Kürü
Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak eklerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umariz kolay hamile kalmaniz icin bu yontem ise yarar ve guzel haberleri bizlerle de paylasirsiniz.

ne dersiniz

Günaydın kızlar ben geldiimmm bu gece ilk defa yüsramla evimizde kaldık bu satte kimse yok tabi beni bu saatte ayakta bulmak çok zordur ama bebiş uyumayınca bende uyuyamadım hepinizin elleirnden öpüyor arada :)

güzel dulalarınız için hepinizden Allah razı olsun rabbim en kısa zamanda sizlerede bu cennet kokusunu içinize çekmeyi nasip etsin

güzel dulalarınız için hepinizden Allah razı olsun rabbim en kısa zamanda sizlerede bu cennet kokusunu içinize çekmeyi nasip etsin

aysem benım ne gusel dua etmıssın
amınnnnn canım anımmmmmmm
dogurdun kurtuldun
bızde yusracıgın yanaklarından o pamuk ellerınden opuyorzzzz

amın ayşecim.rabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin size inşallaholumunekankayizsmile

AYŞECİMMM canım benim tekrar hayırlı olsun bebişin mis kokuludur o yaaa yerim ben onu rabbim bizlerede göstersin o günleri görmeyi hayırlı doğumlar yapmayıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…