Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nazımcım canım bebişinin iyi olmasına çok sevindim tatlım böyle böyle gececek işte 9 ay her anı korku içinde kıpırdamaya başlayacak ve arada gün içinde kıpırdasın diye sen bekleyeceksin o kıpırdamayacak gene korkacaksın her anı korkuyla geçeceknazlı bebekler bizimkiler tatlım idare et

aşkolsun esra yaaa bizde naz koyacaktık teyzesi küstüüüüük biz sana kızımlaaa:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

küsme kız
bende kızım olsa koymayı dusunuyordum
arkadasım dıla naz
akrabam sude naz
dıger arkadasım elif naz
bır baskası hazal naz
baskası sadece nazzzzz
oburu nazlı can

valla nazda naz :)
sıteye gırıorum nazzzz :)))))))))

cok gusel kıbar bır ısım ama bu yogunluk nıeeeeee
burdakı dıger arkadasım ruya naz
otekıde hayal naz koydu :)

tamam tamam şaka yaptık:1hug: bizde hira naz düşüyoruz eşim bu ismi çok istiyo ben o kadar naza düşkün değilim ben nehir istiyorum ama bakalım ne olacak

esramm canım yumoş büyüseydi hemen tüp bebek yapılacaktı zatenn normali beklemezdimm
ama büyümedii işte :KK43:
bu ay tekrar kontrole gidicemm inşallah folikül oluşursa hemen başlarız teedaviye adet olmayı bekliyom
rabbim emeklerimizi boşaçıkarmasın hayırlısıyla hepimiz kavuşalım bebeklerimize

nazım canım bebişin korkutmuşş rabbim esirgesin senide bebişinide
opuyorumnanaktan

kızlar yarın soğan ürüne başlıyorum dua edin 15 gün yapcam ilk seferim ne olur dua edin işe yarasın tekra doktora gitmek istemiyorum :KK43:

esramm canım yumoş büyüseydi hemen tüp bebek yapılacaktı zatenn normali beklemezdimm
ama büyümedii işte :KK43:
bu ay tekrar kontrole gidicemm inşallah folikül oluşursa hemen başlarız teedaviye adet olmayı bekliyom
rabbim emeklerimizi boşaçıkarmasın hayırlısıyla hepimiz kavuşalım bebeklerimize

nazım canım bebişin korkutmuşş rabbim esirgesin senide bebişinide
opuyorumnanaktan

hayırlısı olsun yha
belkı aynı zamnda yaptırmak nasp olur
kırkımız karısır :) ınşşşş
sonu gusel olsunda
beklerız bızzzz

kızlar kusura bakmayın gelemedim dün dr geldikten sonra hastalandım stresten çok kötüydüm dr. su gelme durumlarında vajinal muayne gerekir dedi biz daha 3. ayımızda olduğumuz için yapmayalım dedi ultrasyonla baktı bebeğin suyunda bir sıkıntı yok muş mantar enfeksiyonundan olabilir dedi ama bnm öyle kaşıntı falan şikayetim yok anlamadım bide vajanadan kullandığım bir jel var o da yapmış olabilir dedi ne bileyim pek içime sinmedi ama iki dr. korkma istirahate devam dediler vardır bildikleri heralde duadan başka birşey yok yapacakk inşllh dedikleri gibidir. tarfilin dediği gibi hamilelikte sıkıntı geçiyor bizim rabbim bebeklerimizi büyük imtihanlarla veriyor ne yapaolım mevla neylerse güzel eyler hepinize çok teşşkkür ederim güzel dilekleriniz için

canım bebişinin ve senin iyi olmana çook sevindim rabbim ikinizide korusun inşallahh

küsme kız
bende kızım olsa koymayı dusunuyordum
arkadasım dıla naz
akrabam sude naz
dıger arkadasım elif naz
bır baskası hazal naz
baskası sadece nazzzzz
oburu nazlı can

valla nazda naz :)
sıteye gırıorum nazzzz :)))))))))

cok gusel kıbar bır ısım ama bu yogunluk nıeeeeee
burdakı dıger arkadasım ruya naz
otekıde hayal naz koydu :)

ayy hakikaten çok fazla bende vazgeçtim gibi zaten
berra daha hoşuma gidiyor bu aralar bereketle gelen demekmiş
anlamı da hoşşş bakalım daha doğuma kadar çok değişecek heralde bu isimler

ayy hakikaten çok fazla bende vazgeçtim gibi zaten
berra daha hoşuma gidiyor bu aralar bereketle gelen demekmiş
anlamı da hoşşş bakalım daha doğuma kadar çok değişecek heralde bu isimler

kız fıkırlerınızı değiştirmek ıcın yazmadım
ama herkes koyunca ben sevmıorum
berra cok dhset bır ısmbence anlamıda cok gusel
nasıl oncekıler ayse fatma koyuorsa sımdıkılerde naz koyuor baska ısım yok gıbı :)))))

tatlıkız kuser sımdı bana :)

rüya
masal
beren
çisil
ilayda
yaren
ada su
BENGİİİİİİİİ SU
nehir
beril
bayılıyorum bu ısımlere

kayracıgım bız burdayız sen nerdesın asıl
bıtremedınmı su ıslerı

benim işler biteli çok oldu tatlım ama işte ben kendime iş buluyorum yinede :KK3: gelen giden zaten hiç eksik olmuyo sağolsunlar eşim izindeydi bide şimdide ramazan olunca böyle oldu güzelim
seninde az kaldı inşallah bebişine kavuşmana halay çekmek istiyorum rabbimin izniyle tatlımm

benim işler biteli çok oldu tatlım ama işte ben kendime iş buluyorum yinede :KK3: gelen giden zaten hiç eksik olmuyo sağolsunlar eşim izindeydi bide şimdide ramazan olunca böyle oldu güzelim
seninde az kaldı inşallah bebişine kavuşmana halay çekmek istiyorum rabbimin izniyle tatlımm

ay evet az kaldı ya
heyecanlıyım hemde cokkkkkkkk

rabbımm ınş pozıtıf sonucu gosterır hayırlısıylan
ben tedavıdeykende
sız dogal yoldan catır catr kalırsınız ınşşşşşşşşşşşşş

kızlar yardım iki gecedir soğan kürünü içmeye çalışıyorum ama midem bulandı kustum :1shok:
ne yapcam bilemedim nette soyle bey buldum
ncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Soğan Kürü
Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak eklerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umariz kolay hamile kalmaniz icin bu yontem ise yarar ve guzel haberleri bizlerle de paylasirsiniz.

ne dersiniz

X