Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yakın olsaydıkta yardımcı olabılseydık sna a

canlarım ben çıkıyom kendinize iyi bakın allaha emanet olun hayırlı cumalar.....

nazım yeğenime öptüğümü söyle yaramazlık yapmasın yoksa doğduğu zaman gelir konyaya totosunu ısırırım haaa

hade ıı ıftarlar sımdıden szede
hayırlı cumlarrrrrr

ayyy bu sıcak ta ne davetiiii nasıl hazırlıycan
ben yata yata iyice tenbellştim bir an misafire iftar hazırlamak kabus gibi geldi bu havada neyse allah kolaylık versin canım sana
geçen iftarda masaya oturduk ezana birkaç dak var eşime ddimki sen oruçlusun hadi bakalım bnm arkadaşlarım dua et bnm söylediğim isimleri sya sende hepinizi söyledik tek tek yavruceylan kayram okuzu falan onların ismini bilmediğimiz için nicklerini söyledik bunlar nasıl isim diyorrrr dedim bunlar bnm net arkadaşlarım şaşırdı adamcağımz alah alah bu nasıl arkdşlıkmış böyle diyor eeee bibizi biz anlarız dedim bende
dualarım hep sizlerle kızlarrr

tamam canımmm kolay gelsin sana
konyaya buyur gel yaramazlık yapmasına gerek yok
bebeğin mevlanaya gideriz gezeriz beraber

yakın olsaydıkta yardımcı olabılseydık sna a

ah canımmm allahtan annemler falan var eğer gurbet de olsam gerçekten zor olurdu hııı esra sen tarnferden falan eski rahatsızlığın yüzünden korktupunu yazmışsın bir yerde bnmde ona benzer bir sıkkıntım vardı korkuyordum drç eğer istersen o an kötü oluran anestezi veririz dedi bana biraz zor geçti ama 5 dak. sürüyor transfer

nazım kızın olacaka galıba nazlıııı bır bebek :)

bnm de içime kız diye geliyor ama ismini kabul etmiyor babasııı
elifnaz isyiyordum o ne öyle naz maz diyooo
sanırm naz olmayacak babası zeynep diyorrrr ben de berra diyorum bakalım kim kazanacak guclubacismile

nazım sana da bize de geçmiş olsun
çok sevindim sıkıntı olmamasına
Rabbim sağlık sıhhatle soruncuzca almayı nasib etsin kucağına inşaallahh kuzunuu

nazım sana da bize de geçmiş olsun
çok sevindim sıkıntı olmamasına
Rabbim sağlık sıhhatle soruncuzca almayı nasib etsin kucağına inşaallahh kuzunuu

aminnnnnnnnnn canım çok saolll
allah sizlerede en kısa zamanda sorunsuzca bir hamilelik nasip etsin

iyiyim canım saol sen
neler yaptın ne aşamadasın

biz beklemedeyiz halen.ramazan geldi bizim rapor işi vardı ya ona bekledik ee ramazan da yakın olunca aksamasın dedik bu kadar bekledik 1ay daha bekleyelim.ve kırmızlardan haber yok benim baya da geçti bi belirti de yok test mi yapsam eczaneden alıp(negatifi görmekten bıktım) yoksa dr mı gitsem bilmiyorum.
işte böyle...sen neler yaptın...

ay yapsana merak ettim şimdi bnm iki arkadaşım tedaviye başlayacaklrı ay kendiliğinde hamile kaldılar yoksa da yoktur ne yapalım zaten etdaviye az kalmışşş inşallah hyırlı sonuçlar alırsın benm hamilelik 13+5 oldu inşallh ama sıkıntılı geçiyor bebişim üzüyor beni biraz yatıyorum sürekli evden çıkmadım 3 aydır öyle işte ama rabbime şükür ler olsun bu kadar nasip etti ona bişey olmasın ben katlanıyorum her şeye sen merkeze karar verdinmi nerede yaptırcan

gider alırım olmazsa sonucunu yazarım sana yaparsam eğer.
biz memorial olsun dedik ama işte baklım meleğim sürpriz yapmıştır belki hayırlı günlerdeyiz inşallah bu günlerin hürmetine meleğim benimledir de yoculuğa gerek kalmaz.siz nerde yaptırdınız?

inlşallah seninledir canım yormak istemedi sizi belkide geliverdi
haber ver mutlaka bana da yaparsan bende merkez konusunda memorılle konya arasında tereddütde kaldım bayaa ama fiyat olarak falan farklıydı ikisi dedim olacaksa burda da olur konyada selçukluya karar verdim yaptırdık allha şkr ilk denemede oldu tek rabbim ol desin oluyor canım memorıl biraz pahalı ama giden herkes memnun du

evet vajıden dolayı tedırguınım
her ne kadar ıyılessemde kasılmalarım hala var
anestezınınde bır zararı var dıe korkuorum

bnm de içime kız diye geliyor ama ismini kabul etmiyor babasııı
elifnaz isyiyordum o ne öyle naz maz diyooo
sanırm naz olmayacak babası zeynep diyorrrr ben de berra diyorum bakalım kim kazanacak guclubacismile

bu sene herkes naz koyuyor mıdem bulandı bu ısımden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…