Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amin canım inşallah yürekten dua ediyorum nolur sizde edin.allahın izniyle yakın zamanda burdaki herkes hamile olucak inşallahopuyorumnanaktan

neşe 84 çok saol canım rüyaların çok güzel inşallah hayırlısıyla tutcak aşılaman.gelişmeleri yaz mutlaka
canım allaha emanet ololumunekankayizsmile

Neşecim tedavin hayırlı olur inşallah canım. Rabbim şu mübarek Recep ayı yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder inş. kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım arkadaşım
bende diyorum zeynep bi kardeş gönderecek annesine
aşılamadan sonra haberdar ederim canım

evet ayşecim memleketinde aşılama yaptıracagız
tamam selamını söylerim tatlım
memleketinde yol ortasında çalışma vardı
trafik yogundu canım bayada sıcaktı
doğufertil tüp bebek merkezinde güler yüzle karşılandık
güzel ve çok temiz hijyenik bir yerdi
evet aslında ayşecim istihare bize yol gösterdi diyebilirim
sana birşey diyecegim
dün aklımda yinede tüp bebek yaptırma düşüncesi vardı
tüp bebek bölümüne sayfa açmıştım ve kuzunaz gibi liste hazırlamıştım
dedim topigime gireyim
bi girdimki 4 kişinin tüp bebegi negatif
kendi kendime dedimki aşılama bizim için hayırlı olacak
inşallah rabbim herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin
yine girerim ben
cuma günü yine gidecegiz
muhtemelen bu hafta çarşamba aşılamam olacakmış
eşim doktoru aramıştı o söylemiş
ayşecim sen hamilesin tatlım
dualarında bizede yer ayır
kendine ve bebegine iyi bak

neşe 84 çok saol canım rüyaların çok güzel inşallah hayırlısıyla tutcak aşılaman.gelişmeleri yaz mutlaka
canım allaha emanet ololumunekankayizsmile

Neşecim tedavin hayırlı olur inşallah canım. Rabbim şu mübarek Recep ayı yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder inş. kaydirigubbakcemile5
teşekkürler arkadaşlar
diyorumki neye niyet neye kısmet
tüp bebek olmayı beklerken
yeniden aşılama olacagız
inşallah şu mübarek günlerde hayırlı haberler alırız

teşekkürler arkadaşlar
diyorumki neye niyet neye kısmet
tüp bebek olmayı beklerken
yeniden aşılama olacagız
inşallah şu mübarek günlerde hayırlı haberler alırız

amin canım inşallah herşey nasip bizde aşılama yapmaya hazırlanırken hamile olduğumu öğrendik.demekki senin için de aşılama hayırlı olcakki rabbim çeşitli vesilelerle aşılamaya yönlendirdi ..yakında müjdeli haberlerini alcaz inşallah canım dualarım seninle rabbim yardımcınız olsun

(bir gün hz. musa sahabelerine vaaz verirken yandaşlarından biri daha doğrusu karı koca çıkıp soruyorya musa Allah (C.C) ile konuşurmusun bizim bu zmana kadar çocuğumuz olmadı Allah (C.C) e sorarmısın bizim çocuğumuz olacak mı neyse kısacası Musa konuşuyor soruyor Allah (C.C) diyorki ya Musa söle onlara hiç bir zaman döl tutmayacaklar ve Musa bunu çifte anlatıyor boyunları bükük kabul edip dönüyorlar aradan 5 yıl kadar geçiyor yine böyle bir toplantıda Musa bir bakıyor bu çift yanlarında 4 yaşlarında bir çocukla toplantıda vs. sonra Musa Allah (C.C) ile konuşuyor yarabbi hani sen bana bu çift hiç bir zaman döl tutmayacak demiştin ama onların çocuğu olmuş diyor Allah (C.C) de diyorki evet ya Musa ben sana öle dedim gerçektende onlarında alın yazısında bir evlat sahibi olmak yoktu ama onlar buna rağmen bunu bile bile benden ümitlerini kesmediler isyan etmediler dua ettiler bende verdim diyor) sonuç itibari ile arkadaşlar bunun gibi bir çok hikaye var belki gerçekde değildir rivavettir ama sonuç olarak anlatılmak istenen şey aynı inanmak rabbimizden istemek ondan ümit etmek ve dua çok önemli bu uğurda elimizden geldiği kadar dua edelim, bu anlamda hepimizin sorunu farklı olacağı için uygulayacağımız kürler farklı olabilir ama edeceğimiz dualar aynı olacak en başta tesbihlerimiz olacak ya şafi - ya musavir -ya halik - ya bari ve ya mucib bunların anlamlarınıda yazacağım size[/QUOTE]

canım benim o kadar çok duygulandım ki ağlıyorum şu anda. Rabbim'in Rahmeti O kadar geniş ki... kısmen bu olayı yaşadım dene bilir... bende pcos maduruyum ve bebek bana imkansız dendiği halde. mevlamdan ümidimi hiç kesmedim.. hep verecek diye ümidettim ve Rabbim'in verdiği her işte bir hayr vardır.. ve O'nun Verdiği ve Vermediği Her Zerre İçin Hamdolsun...
regaip kandilinde oturup dua ettim ağladım.. ben biliyorum ki seni sevdiğimi biliyorsun ve beni seviyorsun.. hayırlı ise bana güzel bir evlat nasibet dedim ama o kadar içten istedim ki.. eşime babalar gününde en güzel hediyeyi vermeyi nasibet dedim.. kuran-ı kerim okurken uyuya kalmışım.. rüyamda bebek gördüm ama kendimi şartlandırmadım.. babalar günü sabahı test yaptım (her ay yapıp tek çizgi görmek baya bi yıpratmıştı) bir de ne göreyim çift çizgi ve 4 haftalık hamileymişim.. hala şoktayım.. çok şükür...Şükür, nimeti değil, nimeti vereni görmektir. (Şibli) Çok Şükür Rabbime..

canım benim o kadar çok duygulandım ki ağlıyorum şu anda. Rabbim'in Rahmeti O kadar geniş ki... kısmen bu olayı yaşadım dene bilir... bende pcos maduruyum ve bebek bana imkansız dendiği halde. mevlamdan ümidimi hiç kesmedim.. hep verecek diye ümidettim ve Rabbim'in verdiği her işte bir hayr vardır.. ve O'nun Verdiği ve Vermediği Her Zerre İçin Hamdolsun...
regaip kandilinde oturup dua ettim ağladım.. ben biliyorum ki seni sevdiğimi biliyorsun ve beni seviyorsun.. hayırlı ise bana güzel bir evlat nasibet dedim ama o kadar içten istedim ki.. eşime babalar gününde en güzel hediyeyi vermeyi nasibet dedim.. kuran-ı kerim okurken uyuya kalmışım.. rüyamda bebek gördüm ama kendimi şartlandırmadım.. babalar günü sabahı test yaptım (her ay yapıp tek çizgi görmek baya bi yıpratmıştı) bir de ne göreyim çift çizgi ve 4 haftalık hamileymişim.. hala şoktayım.. çok şükür...Şükür, nimeti değil, nimeti vereni görmektir. (Şibli) Çok Şükür Rabbime..[/QUOTE]

sımdıdee benı duygulandırdın
rabbım sag lıklan kucagına almayı nasp etsın
bızlerede aasp etsın ınşşşşş
o yuce duyguyu
duanı eksık etme bızede
(((
sorunun varmıydı vede ne zamndır ıstıodun *

sorun çoktu ama Rabbim ol deyince oluyo..
ben soğan kürü ve civanperçemi kürü uyguladım onlarında faydasını çok gördüm..
bu topiği yeni farkettim.. biz nezaaman çift çizgi görecez topiğinde en umutsuz vakıalardandım.. bi anda hamiş listesine eklendim..

regaip kandilinde oturup dua ettim ağladım.. ben biliyorum ki seni sevdiğimi biliyorsun ve beni seviyorsun.. hayırlı ise bana güzel bir evlat nasibet dedim ama o kadar içten istedim ki.. eşime babalar gününde en güzel hediyeyi vermeyi nasibet dedim.. kuran-ı kerim okurken uyuya kalmışım.. rüyamda bebek gördüm ama kendimi şartlandırmadım.. babalar günü sabahı test yaptım (her ay yapıp tek çizgi görmek baya bi yıpratmıştı) bir de ne göreyim çift çizgi ve 4 haftalık hamileymişim.. hala şoktayım.. çok şükür...Şükür, nimeti değil, nimeti vereni görmektir. (Şibli) Çok Şükür Rabbime..[/QUOTE]

canım benimmm gözün aydınn Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin yawrunuu
darısı da bizlere olsun inşaallahh

amiiiiiiin ecmaiin... Esma-ül Hüsna sığınağımız olsun inşallah... özellikle Halim esmasında rahatlarım... şevkatle başımın okşandığını... kul olmanın sıcaklığını hissederek dua ederim.. Ragip Kandilinde de öyle hissettim...öy içten dua etmiştim dr. kür önemli ama Rabbime yöneliş hepsinden daha etkili..

cok haklısın rabbım yeterkı ol desın
olmayacak hıc bır sey yok
hastalıkta doktorda bahane kalır onun yanında
herseyın hayırlısı olsun en once
bu kadar ınanclı olman cok gusel
ınş saglıklan dogar bebegın
ısmımızlen duanı esırgemezsen
bana vede burdakı dıger arkadslara cok sevınırımmmmmmmmm

herzaman dualarımdasınız...

slm kızlarrr
yine yoksunuz ama gelince okursunuz :)
Tarfilciiimm canımm benimm hayırlı olsun Rabbim sağlıkla evladını kucağına almanı nasip etsinnn inşş :Saruboceq:
Hasretle bebişlerini bekleyen arkadaşlarıma da tezzzz zamanda nasip etsin bebişlerini inşş :Saruboceq:
Hepinizi çok özledimm ben iyiyim çok şükür geçen hafta ayrıntılı ultrasyona gittik şimdilik çok şükür bi sorun yok.Salı günü de şeker yüklemesi yapılacak.Dua edin inşş şeker çıkmaz kızlar.
Öptüm hepinizi

çok saol canım rabbim hepimize sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.bekleyen arkadaşlarımızında en kısa zamanda göbişleri dolsun inşallah.olumunekankayizsmile

inş dolar kızlar bızımde gobıslerımız
alpy bebegının ıı olmasına cok sevındımcanım
hılal nerde yahu
hıc sesi cıkmıorrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…