Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben de de pco var acaba samyeli hamile kalmadan önce tedavi mi oldu?
ama çıktığı için cevap veremiycek :)
nbr evindarkece neydiyon anacım?

canım ilkinde tesadüfen hamile kaldım. ama 2. sinde klomen kullandım böylelilkle hamile kaldım. ama benim rahim ağzım sorunlu....

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım 27 yaşındayım ve 1. tüp bebek denememiz olmadı. azosperm var şuan ikinciyi deniyoruz 1.5 yumurtam oluşmuş ne kadar mutluyum anlatamam daha çok yeni dio doktor iğnelerime devam Rabbim hepimize sağlık sıhatle kucağımıza almayı nasip etsin herşeyin hayırlısı banada yardımcı olursanız çok mutlu olacağım bitkisel vs herşey aklınıza gelebilecek herşey yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım 27 yaşındayım ve 1. tüp bebek denememiz olmadı. azosperm var şuan ikinciyi deniyoruz 1.5 yumurtam oluşmuş ne kadar mutluyum anlatamam daha çok yeni dio doktor iğnelerime devam Rabbim hepimize sağlık sıhatle kucağımıza almayı nasip etsin herşeyin hayırlısı banada yardımcı olursanız çok mutlu olacağım bitkisel vs herşey aklınıza gelebilecek herşey yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

hoşgeldin canım, bende yeni katıldım. inşallah hayırlısı ile olur canım...

canım ilkinde tesadüfen hamile kaldım. ama 2. sinde klomen kullandım böylelilkle hamile kaldım. ama benim rahim ağzım sorunlu....

ama hamile kalabilmen bile çok güzel canım walla.
normalde pkolular zor hamile kalıyo,senin hamile kalmanda sorun yok çok şükür.
hamile kaldıktan sonra da dikiş attırdın mı rahime olmuştur bu işşkaydirigubbakcemile2

fulya hoş geldin aramıza canım.
eşin için keçiboynuzu kürü öneririm.benim eşim de kullanıyo çok faydasını görüyoruz.kesinlikle 2.tüp bebekten önce kullansın belki de tüpe bile gerek kalmaz o derece yani

teşekkür ederim canım. bu böğürtlen kürü nasıl uygulanıyor, birde regl kaçıncı günü başlıyorsun?
canım regle gerek yok aktardan gidip alıyosun gerçi bak sen ilk sayfaya kuzunaz ablam anlatmış orda.tarifindeki gibi yapıyosun..

ben de de pco var acaba samyeli hamile kalmadan önce tedavi mi oldu?
ama çıktığı için cevap veremiycek :)
nbr evindarkece neydiyon anacım?
neydim anacım müşteri geldi fiyat veriyodum o yüzden uçtum :):)

canım sende böğürtlen kökü kullanabilirsin. eşin içinde keçiboynuzu kürü.. ikiniz içinde bal tarçın çörekotu karşımını kullanın

fulya hoş geldin aramıza canım.
eşin için keçiboynuzu kürü öneririm.benim eşim de kullanıyo çok faydasını görüyoruz.kesinlikle 2.tüp bebekten önce kullansın belki de tüpe bile gerek kalmaz o derece yani
bak benden öncee demişş

Offff kıslar temızlık bıttı bende bıttım Çok yoruldum belım Çok aĞrıyor

Offff kıslar temİzlİk bİttİ bende bİttİm Çok yoruldum belİm Çok aĞrıyor

kuzucum geçmiş olsun ben nerdeyse hergün yapıyorum temizliği ama ev işi gerçekten çok nankör ve çalışırken dahada zor geçmiş olsun şekerim hala regle olmadın dimi canım

kuzucum geçmiş olsun ben nerdeyse hergün yapıyorum temizliği ama ev işi gerçekten çok nankör ve çalışırken dahada zor geçmiş olsun şekerim hala regle olmadın dimi canım

hayır canım olmadım ama hiç bir belirtide ok zaten belimde çok yoruldum ondan ağrıyor halılar koltuklar çek kaldır

mrb kızlar sayfalar çok ilerlemiş ben bazen giriyorum bazen giremiyorum nasılsınız bakayım cnmlar kuzunazcım iki gündür bende temizlik yaptım aynı sen gibi belim çok ağrıyo halıları sirkeledim görümcemle bu arada benim adetim biteli 13 gün oldu kızlar ateşim normal af edersiniz beyaz sümük gibi akıntım geldi yumurtammı çatladı acaba inşallah öyledir bu ay eşimde bende kürler içtik içiyozda allahım isteyen herkese versin

ben geldim kızlarr..ya ben hala adet olmadımmm...ara ara kasık agrılarım daha dogrusu kasılmalarım oluyo o kadar..yıne mı yumurtlamadım yaaaa........

hayır canım olmadım ama hiç bir belirtide ok zaten belimde çok yoruldum ondan ağrıyor halılar koltuklar çek kaldır

canımcım neden zorluyosun kendini çekyatları çekip kaldırıyosun bi ihtimalde olsa kendine dikkat etmen lazım arkadaşım 2 ci çocuğunu 4 aylıkken duvar sildiği için kaybetti ne olur biraz dikkat et kendine :umursamaz:

ay bi gün giremedim sayfalar o kadar ilerlemişki oku oku 1 saatte bitirdim :bbo:

mrb kızlar sayfalar çok ilerlemiş ben bazen giriyorum bazen giremiyorum nasılsınız bakayım cnmlar kuzunazcım iki gündür bende temizlik yaptım aynı sen gibi belim çok ağrıyo halıları sirkeledim görümcemle bu arada benim adetim biteli 13 gün oldu kızlar ateşim normal af edersiniz beyaz sümük gibi akıntım geldi yumurtammı çatladı acaba inşallah öyledir bu ay eşimde bende kürler içtik içiyozda allahım isteyen herkese versin

yumurtlama akıntısı yapışkan ve şeffaftır eğer böyleyse bugünleri çok değerlendir adetinin 1. günündemisin yoksa adetin bitelimi 13 gün oldu gerçi siklusunu sayarken adetinin birinci günğnden başla saymaya öbür türlü karışık olur

canımcım neden zorluyosun kendini çekyatları çekip kaldırıyosun bi ihtimalde olsa kendine dikkat etmen lazım arkadaşım 2 ci çocuğunu 4 aylıkken duvar sildiği için kaybetti ne olur biraz dikkat et kendine :umursamaz:

haklısın canım ama ne yapayım ya gerçi bende çekyat yok upuzun elips şeklinde bir koltuk var bunu kaldırmıyorum minderlerini kaldırıp itekliyorum arkasını süppürüp siliyorum minderler kadife koltuğun kendisi deri ve bu deri krem rengi olduğu için kirlenince rengi değişiyor ve her yerini silmek zorundayım hemde domestosla mobilyalarda krem rengi onlarıda siliyorum sonra cif dmküp iyice siliyorum yani herkes toz alır ama ben siliyorum mobilyaları duvar siler gibi kapı siler gibi düşün yani çok yorucu oluyor koltuk zaten koca bir salonu kaplıyor 8 kişi sığacak kadar uzun sil sil bitmiyor

X