Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

benim de akıntılar çoğaldı ama ben de anlamıyorum ya ilaçlar düzene sokmuştu niye olamıyorum acaba CADIARZU
ok ayşe görüşürüz inş.
Allaha emanet canım

kızlar nerdesınız ya müşteri geldi de şimdi gitti geldim ama herkes gitmiş neyse aksam annemde olacagım girebilirsem görüşürüz k.i.b öpüyorum hepinizi by

kıslar ben geldim eve geldim şimdi ya bu nasıl bir uykuydu otobüste uyumuşum ve 2 durak sonra indim kaçırmışım bir uyandım allahım nerdeym ben diyorum şaşırdım millet bana bakıyor valla eskişehşre trenle 5 saat yolculuk yaptım daha önce hemde uykusuz gece yatmadan yine uyumadım trende rahat üstelik hatat geçe gün eltimle konuştuk ben dedim asla arabada uyuymam büyük konuşmuşum

evindarkece,ayşeee hoşgeldiniz kıslarrr,
ben hala kırmızı kart görmedim,kuzu da görmemiş.
başka kırmızı kart gören yok ama yavruceylan gördü sanırım yanlış hatırlamıyosam.

Yok daha oyundan atılmadım ama bekliyorum
Çok faullü belirtilerim var:kedi:

bende görmedim kıslarrrr
yarın olmam gerekiyo ama hiç belirti yok
karın ağrısı fln :KK43:
ama az önce baya sarı renkte akıntım oldu hiç olmazdı en son yumurtlama dönemimde olmuştu
acaba bu adet belirtisimi,ayy inşallah olurum yaaa 2-3 gün geçsede razıyım oda bana yeter ama ya olmazsam:KK43:
allah korusun

ayşecim ya eşine söyle bizi senden mahrum bırakmasın götürmesin pc yi yaa bu arada sarı akıntı adet belirtiside olabiliyor ama hamilelik belirtiside olabilir geçen ay bende de çok yoğun oldu ilk defa araştırdım sitede bir çok kişi hamilelik belirtisi olarak yaşamış bu akıntıyı ama ben adet oldum tabiiki hayırlısı canım

kıslar ben geldim eve geldim şimdi ya bu nasıl bir uykuydu otobüste uyumuşum ve 2 durak sonra indim kaçırmışım bir uyandım allahım nerdeym ben diyorum şaşırdım millet bana bakıyor valla eskişehşre trenle 5 saat yolculuk yaptım daha önce hemde uykusuz gece yatmadan yine uyumadım trende rahat üstelik hatat geçe gün eltimle konuştuk ben dedim asla arabada uyuymam büyük konuşmuşum

kuzu üsküdarda bi hastanede 12 tl ye kan testi yapıyolar şekerim.normalde 45 falan değil mi bu kan testi.

kuzu üsküdarda bi hastanede 12 tl ye kan testi yapıyolar şekerim.normalde 45 falan değil mi bu kan testi.

gebelik testi mi canım gebelik testinden bahsediyorsan 20 ila 30 arası en fazla sen nerde oturuyorsun bu arada

ya uyumıcam 3 makine çamaşır var ütülencek offffffffffffffooffffffffffffffffff

alpycim bak ne dicem resim ekliyorum resimde sağdaki elbiseden zaten vardı geçen sene almıştım birde dün sol resimdeki elbisenin saks mavisini aldım bilirsin koyu mavi yani bihter giymişti geçen bölümde ona çok benziyor ve şifon renk aynı modelde benziyor bu araada tabi ben salı pazarından aldım çok az defosu var defosuda ne biliyormusun boyun kısmına yakın büzülmüş gibi küçük bir yer şifon kumaş ya 10 lira :)))) nasıl baksana güzel mi yakında bi düğün varda orda giymeyi düşünüyorum

Eklentiler

• $112-400x435.jpg
    $112-400x435.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 22
alpycim bak ne dicem resim ekliyorum resimde sağdaki elbiseden zaten vardı geçen sene almıştım birde dün sol resimdeki elbisenin saks mavisini aldım bilirsin koyu mavi yani bihter giymişti geçen bölümde ona çok benziyor ve şifon renk aynı modelde benziyor bu araada tabi ben salı pazarından aldım çok az defosu var defosuda ne biliyormusun boyun kısmına yakın büzülmüş gibi küçük bir yer şifon kumaş ya 10 lira :)))) nasıl baksana güzel mi yakında bi düğün varda orda giymeyi düşünüyorum

bence gayet şık canım sana da yakışır.Kıs ben ne hikmetse o pazara ne zaman gitsem bişey almadan gelirim erken gitmek lazım galiba.

bence gayet şık canım sana da yakışır.Kıs ben ne hikmetse o pazara ne zaman gitsem bişey almadan gelirim erken gitmek lazım galiba.

canım bak bu elbiseyi satatn yerde süper elbiseler var bu resimdeki kızda salı pazarından alıp kendi bloğuna koymuş ve bu elbiseleri satan adamın yeri belli yani e-5 ten gelirsen otosan tarafında inersen ordaki girişten girince biraz ilerde sağda ama hasanpaşa tarafından girersen pazarın sonuna doğru ilerliyorsun sol tarafta kalıyor biliyorsundur belki artık salı pazarı hasanpaşada kuruluyor bu arada bak 2 resim daha eklicem 2li resimde sağdaki nar çiçeği rengi elbise var bi o birde 3 lü resimde soldaki su yeşili rengi elbise var bunlarda salı pazarında aynı yerde satılıyor adamın yeri belli yani yalnız ben elbisenin 38 ini bulamadım 40 ına baktım oda yoktu dedim 42 aldım oda çok bolmuş salı günü değiştiricem

Eklentiler

• $210-400x445.jpg
    $210-400x445.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 21
  • $311-400x301.jpg
    $311-400x301.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 20
ütü yapmayı hiç sevmiyorum kuzu ya sinir oluyorumm mafoldumben

valla ben herşeyi ütülüyorum ütüsüz dolaba bişi kaldırmak içime sinmiyor dolap bile düzgün durmuyor valla başak burcuyum işte takıntılıyım yorarım kendimi boştan yere ama şu an yorgunum valla baya

canım bak bu elbiseyi satatn yerde süper elbiseler var bu resimdeki kızda salı pazarından alıp kendi bloğuna koymuş ve bu elbiseleri satan adamın yeri belli yani e-5 ten gelirsen otosan tarafında inersen ordaki girişten girince biraz ilerde sağda ama hasanpaşa tarafından girersen pazarın sonuna doğru ilerliyorsun sol tarafta kalıyor biliyorsundur belki artık salı pazarı hasanpaşada kuruluyor bu arada bak 2 resim daha eklicem 2li resimde sağdaki nar çiçeği rengi elbise var bi o birde 3 lü resimde soldaki su yeşili rengi elbise var bunlarda salı pazarında aynı yerde satılıyor adamın yeri belli yani yalnız ben elbisenin 38 ini bulamadım 40 ına baktım oda yoktu dedim 42 aldım oda çok bolmuş salı günü değiştiricem

Hepsi de şık canım.bunlar mağazalar da çok pahalı,en iyisi salı pazarına uğramak lazım :)
sen 1 elbise fiyatına 10 elbise alırsın ordan süper yani

X