Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağol canımmmm benimm Allah razı olsun hepinizden işte insan kan görünce aklına kötü şeyler geliyo çoook inanıyorum biliyorum rabbim bizi ayırmaz eminim ama işte insanız sonuçta kötü bişey olsun ismeyiz çok şükür ki bugün kanamam kesildi yatıyorum hala ama kanama yok duaların için çççooook sağol bitanem rabbim dualarını sana çevirsin inşşşş biran önce yavrunuzu kucağınıza alın yavruceylanı bende merak ediyorum inşşş kötü bişey yoktur

sen yatmaya devam et bitanem eşine nazlan tadını çıkarr allahın izniyle 8 ay sonra bebişin kucağında olacak bizede dua et nolur valla dün eşimin gözyaşlarını yakaladım çok üzülüyo bende kahroldum rabbim nerde varsa tüm isteyenlere içindede bize nasip eder inşallah

sen yatmaya devam et bitanem eşine nazlan tadını çıkarr allahın izniyle 8 ay sonra bebişin kucağında olacak bizede dua et nolur valla dün eşimin gözyaşlarını yakaladım çok üzülüyo bende kahroldum rabbim nerde varsa tüm isteyenlere içindede bize nasip eder inşallah

ayyyyy canım benim çok üzüldüm yıpratmayın kendinizi nolur rabbim büyük elbet birgün sizde bizde anne babalar olacaz bu arada sonucumu aldım teyzesi bebişim büyüyo 1700 olmuş değerimiz inşşş rabbim sizlerede nasip eder canım benim haftaya cuma kesemizi görmeye gidiyoruz inşş nasip olursa

kızlar bi yazıp çıkıcam
eminim beni merak ediyorsunuzdur
ben henüz adet olmadım
ama değil test yapmaya oturmaya vaktim yok
bu akşam kına var
millet döküldü geldi
zaten korkuyorum test yapmaya
Çünkü progestron sonucumu aldığım dr değer çok yüksek bu iyi ama kist olmamışsa demişti
O yüzden ümitlenmek istemiyorum
gerçi benim doktorum kist yoktuuuur demişti ama usg ile de bakmamıştı
O yüzden korkuyorum
Hakkımızdan hayırlısı olsun artık
bel ağrım devam
karın ağrım hafifledi sadece
düğün bitince ve millet gidince salı günü size yazarım kıslaar
düğünden önce adet olursamda ne yaparım bilmiyorum
O suratla .....
Rabbim hwepimizin yardımcısı olsun

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasılsınız kızlar??????

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasılsınız kızlar??????

ayyyyy canım benim çok üzüldüm yıpratmayın kendinizi nolur rabbim büyük elbet birgün sizde bizde anne babalar olacaz bu arada sonucumu aldım teyzesi bebişim büyüyo 1700 olmuş değerimiz inşşş rabbim sizlerede nasip eder canım benim haftaya cuma kesemizi görmeye gidiyoruz inşş nasip olursa

:nazar::nazar::nazar:allahım nazarlardan korusun sizi canım maşalllaaaah çoook sevindim .süperrr :lepi:

canım msjını yeni farkettim inşallah sende hamilesin canım fazla oynama düğünde kızzz yeğenimin başı döner

ben iyiyi hiloş sen ne alemdesin bebiş nasıl bakiiimm

allah sanada bebşimizede iyilik versin canım
bende çok iyiyim şükür sadece hamile olduğuma inananasım gelmiyo
heyecan ve tedirginlik var üstümde
rabbim herkese nasip etsin
şimdide komşunun kızına yelek örüyom
iki ayı kaldı hediye aldım bide yelek örüyommm

allah sanada bebşimizede iyilik versin canım
bende çok iyiyim şükür sadece hamile olduğuma inananasım gelmiyo
heyecan ve tedirginlik var üstümde
rabbim herkese nasip etsin
şimdide komşunun kızına yelek örüyom
iki ayı kaldı hediye aldım bide yelek örüyommm

sağol canım benim iyi kız maşallah hamaratsınn tedirgin olma tatlım bebişin seninle ne güzel düşünsene ne kadar uğraşdık dil döktük sonunda bizimleler çok şükür süper bi duygu rabbim isteyipte olmayan herkese versin inşşşş

yavruceylenım rabbin yardımcın olsun canım benim
inşallah hamilesindir bitanem kendine çok ama çok dikkat et
inşallah yeğenim gelir

:sm_cool:
günaydın canım iyim şükür sen nasılsın
sağol bitenem bende çok iyiyim rabbime şükür
sağol canım benim iyi kız maşallah hamaratsınn tedirgin olma tatlım bebişin seninle ne güzel düşünsene ne kadar uğraşdık dil döktük sonunda bizimleler çok şükür süper bi duygu rabbim isteyipte olmayan herkese versin inşşşş

evet canım çok haklısın işte oyüzden inanamıyorumya:))))))
sürekli ağlayasım var herşeye ağlıyorum
küçüklük bebeğimi koyuyorum yatağımın üstüne bugün koyarken bi ağlamaya başladım sorma:))))
rabbim böyle şeylere ağlatsın olmayan herkese versin çok zor çok

gunaydın guzel hatunlarrrrrrrrr
tatlıkız degerın yukselmıs cok sevındım senın adına canım benım
hılal kız nıe ınanasın gelmıor ...tabı daha soktasın.keseyı falan gor ınanmaya baslarsın ınşşş:)
yavruceylan test yap yha:KK43: ınş bebesın tutunmustur annesıne
tarfıl yelız nasılsınızzzzzzzzzzzzz

gunaydın guzel hatunlarrrrrrrrr
tatlıkız degerın yukselmıs cok sevındım senın adına canım benım
hılal kız nıe ınanasın gelmıor ...tabı daha soktasın.keseyı falan gor ınanmaya baslarsın ınşşş:)
yavruceylan test yap yha:KK43: ınş bebesın tutunmustur annesıne
tarfıl yelız nasılsınızzzzzzzzzzzzz

çok şükür iyim canım sen nasılsın

X