Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sagol iyi dilerklerin icin..:) valla bilmiyom ya her an bisey olacak diye korkuyom elimde degil...kalp atisini duyunca rahatlarim insallah....belki hala inanamadigimdan öyledir...
bebegim ultrasonda görünürmü? 2-3 hafta daha beklemeliyim demi?

bence bekle 2 hafta kadar ama bu arada folıcplus al günde 3 tane bide coraspın günde 1 tane öneririm canım

ben almanyada yasiyorum coraspin ne oluyo?:) folicplus 4 aydir kullaniyorum ...

coraspın kan sulandırıcı canım düşük olma ihtimaline karşı bebişinle kan alışverişinin daha iyi olması için folıc asitde aç tok karnına farketmez hatta tok daha iyi diye biliyom emilmesi kolaylaiıyomuş ben henüz hamile değilim ama drum 3 folıc plus ve 1 coraspın önerdi şimdiden kullanıyom ben

canım 27 bende tüpe başladık biz yumoşlarr toplanı
bugün aradılar 6 tane küçük bebiim olmuş şimdilik

çok ii canım bebişine kavuşmana az kalmış desene ne güzel demekki erken evlenmeninde avantajı varmış sen 27 yaşındasın 8 senelik evlisin ben 30 yaşındayım 4 senelik evliyim erken evlenseydim belkide şimdiye bebişim olmuştu transferin ne zaman canım
kaç embriyo transfer edilcek

çok ii canım bebişine kavuşmana az kalmış desene ne güzel demekki erken evlenmeninde avantajı varmış sen 27 yaşındasın 8 senelik evlisin ben 30 yaşındayım 4 senelik evliyim erken evlenseydim belkide şimdiye bebişim olmuştu transferin ne zaman canım

inşallah canım yhaaa evt 19 da evlendim biraz erkendiii
ama işte ancak başladık ciddi anlamda tedaviyee inan erkende evlensen mevla ne zaman yazmışsa o zaman olurdu inşallah pzt. salı gibii transfere çağırırlar 6 tane enbiryo oluşmuş daha dün toplandı gelişmeleiri haber vereceklermiş canımmm heycan korku ümit hepsi birbirne girdiii vallaa

yasadan dolayı tek mslesefffffmafoldumbenmafoldumben

inşallah canım yhaaa evt 19 da evlendim biraz erkendiii
ama işte ancak başladık ciddi anlamda tedaviyee inan erkende evlensen mevla ne zaman yazmışsa o zaman olurdu inşallah pzt. salı gibii transfere çağırırlar 6 tane enbiryo oluşmuş daha dün toplandı gelişmeleiri haber vereceklermiş canımmm heycan korku ümit hepsi birbirne girdiii vallaa
:smiley-cool:
haklısın canım senin için dua edicem rahat ol allahın izniyle tutcak inşallah nolur hep olumlu düşün eminim embriyolarında sabırsızlanıyolardır ne zaman annemin o sıcacık göbişine kavuşcaz diye:emir_bebek:

oooooooo tarfillll ağlama mıdundayım sürekliii zatennn
bam telime dokunduuuu tutunurlar dimmiiiii bunca sene sonra bırakmazlar beniiii
bu sefrde ağlatmaz rabbim inşlh dualarını için çok saoool

X