Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

N83 cevap ver bakiiim şimdiii

demek yumoşların olduuuu
kaç tane oldular ve hangi ilacı kullandın canım

canım biz neti ağdan kullanıyorz akşam kapattılar sağolsunlar cveap veremedim kusura bakma neolur canımcım dr. 5-7 arası toplıycam dedi bana az gibi geldi prblem yok çünkü bende yumurtlamada falan yani bilmiyom artık yarın gidecez işte bir değişiklik olmazsa 5-7 olacak ilaçda lucrin+pregon kullandım yaşadığım yerde konyada yaptırıyorum ben sen ne yaptın merkeze karar verdin mii ben ce en zor aşaması bu işin kafana yatan bir merkez ve dr. bulmak bide transfer sonrası beklemek heralde hakkımızda hayırlısı topiktekiler bir bir hamşler heeee inşallah sıra bize gelmiştir arkadaşım

hilal,tatlıkız,yavruceylan ne alemdesiniz mrk ettim hiç girmemişsiniz

ben geldim iyi olmaya çalışıyorum canım yaa çok az kanamam var sürekli yatıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayı korkuprum bi yandan bişey olacak diye doktorum yat dedi yatıyorum

ben geldim iyi olmaya çalışıyorum canım yaa çok az kanamam var sürekli yatıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayı korkuprum bi yandan bişey olacak diye doktorum yat dedi yatıyorum

normal deılmı kı böle bısı yasıor olman.camur gıbımı yoksa pembemsımı?

normal deılmı kı böle bısı yasıor olman.camur gıbımı yoksa pembemsımı?

valla çoğu kişide olmuş ama normalmi bilmiyorum valla yok canım bazen camur gibi baze kırmızı anlamadımki hayırlısı olsun ne yapalım rabbim büyük yardım eder elbet

kızlar nasılsınız işlerim çok yoğun giremiyorum tatlıkızcım hamişti çok sevindim hilalim hayran arkadaşımda hamiş rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin rabbim

yavruceylanım da inşallah bize müjde veriri şimdilik bu kadar girebildim rabbime emanet olun

alpycım tiryakçım esracım yelizcim ve ismini yazamadıklarım sizlerede rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah canlarım

kuzucum nerelerdesin seninle görüşmeyeli çook oldu senide çok özledim müjdeli haberle dönersin en kısa zamanda inşallahh

canım kafana takma geçer bence doktor yat dediyse önemli bişey değildir
ilk dönemler öyle oluyo insan ne yapacağını şaşırıyo
ben sanki bunalımda gibiydim yat yat bekle bekle ama geçicek emin ol sabret

canım kafana takma geçer bence doktor yat dediyse önemli bişey değildir
ilk dönemler öyle oluyo insan ne yapacağını şaşırıyo
ben sanki bunalımda gibiydim yat yat bekle bekle ama geçicek emin ol sabret

sağol tatlım desteğin için yatıyorum şimdilik ama çok zor yaa yatmak bişey değil ona bişey olacak diye korkuyorum inşşş biran önce geçer bu günlerrr

QUOTE=esra8;13436108]:KK43:(((( gecer ınşşşşşş.korkutucu bır durum yha.[/QUOTE]
inşşşş canım yaa offfffffsenağlama

selam
kayram canım benim çok teşekkür ederim rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inşallah
ve buradaki bütün arkadaşlarıma

tatlıkız bacım bence önemli bişi değildir inşallah
doktor değil dediyse değildir
bu günleri atlatıp 8 ay sonra bebişini kucağına alırsın inşallah bacım
sen dikkat et kendine yat

ben bugün giremedim çünkü
sabah 9 da bi gitti elektrik saat 6da geldi
oyüzden yalnız bıraktım çıtırlarım

selam
kayram canım benim çok teşekkür ederim rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inşallah
ve buradaki bütün arkadaşlarıma

tatlıkız bacım bence önemli bişi değildir inşallah
doktor değil dediyse değildir
bu günleri atlatıp 8 ay sonra bebişini kucağına alırsın inşallah bacım
sen dikkat et kendine yat

innşşşş öyledir tatlım sağol canım benim yatıyorum paso zaten

yat sımdı bebegın oluncada yatmaya hasret kalırsın :)))) aglar mama verırsın susmaz.altını psler susmaz.:))))))))))))

yazını görmeden çıkmışım neşecim bebeğimiz iyi hamdolsun 3 ayımız kaldı
sen ne durumdasın tatlım tüp bebek için şafak kaç ?
iyi canım sen baya azaltmışın tatlım
bende canım yarın cyclo-prognovayı içmeye başlıyorum
ayrıca fertilaid 3. ve son kutumuzda yarın bitiyor
adet olmak için ilacı yarın içmeye başlayacagım ve
18 haziranda hap bitiyor ve
22 haziranda adet olunca hemen ankara ya gidecegiz canım
adetin ikinci günü başlanıyormuş tedaviye
bugün randevu aldık anatoliadan
23 haziran saat 14:00 randevumuz
bakalım hayırlısı canım
ne olur bana dua edin
rabbim inşallah nasip eder
ŞAFAK-24
22 hazirandan sonra 1.5 ay sizlerden ayrı kalacagım
ama biliyorumki sizlerin duasıyla rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah

Son düzenleme:
tatlıkız canım dikkat et kendine güzelim
bazı hamilelerde oluyor
benim ablamdada olmuştu
dogum yapana kadar ara ara kanama olmuştu ve
8 aylık dogum yapmıştı
şimdi büyüdü kara yigenim
sen kafandan çıkar olumsuz kötü şeyleri
sen pozitif ol canım
bebegine allahın izni ile birşey olmaz
bebegin şimdi iyice yerleşmeye çalışıyor

yat sımdı bebegın oluncada yatmaya hasret kalırsın :)))) aglar mama verırsın susmaz.altını psler susmaz.:))))))))))))

evet canım ama korkuyla yatmak hiçte iyi olmuyo tavsiye etmem tek bebişime bişey olmasında önemli değil yatmak
tatlıkız canım dikkat et kendine güzelim
bazı hamilelerde oluyor
benim ablamdada olmuştu
dogum yapana kadar ara ara kanama olmuştu ve
8 aylık dogum yapmıştı
şimdi büyüdü kara yigenim
sen kafandan çıkar olumsuz kötü şeyleri
sen pozitif ol canım
bebegine allahın izni ile birşey olmaz
bebegin şimdi iyice yerleşmeye çalışıyor

evet canım galiba benim fındığım kendine yer açıyor bugün gene kan verdim bakalım sonuca ne çıkacak bugün kanamam yok çok şükür rabbim yardım ediyor inşşşda olmaz

evet canım ama korkuyla yatmak hiçte iyi olmuyo tavsiye etmem tek bebişime bişey olmasında önemli değil yatmak

evet canım galiba benim fındığım kendine yer açıyor bugün gene kan verdim bakalım sonuca ne çıkacak bugün kanamam yok çok şükür rabbim yardım ediyor inşşşda olmaz

canımcım rahat ol sen hiiiç bişey olmayacak nazlı geldi bebişin ve nazınıda doğuma kadar sürdürecek sanırım yaramaz kızkardeşimde de böyle olmuştu bebişi şimdi 2 yaşında ne olur acaba diye aklına kötü şeyler getirme nolur canım olumsuz hissettiğin şeyler aynen bebişine yansır olumlu ol kucağına aldığın zamanı hayal et güzel şeyler düşün canım senin için çoook dua ediyorum bide yavruceylan içinde ediyom amma dünde girmedi merak ediyom dün test günüydü sanırrım girmedi hiç umarım onunda müjdeli haberlerini alırızz sevincimiz ikiye katlanır

canımcım rahat ol sen hiiiç bişey olmayacak nazlı geldi bebişin ve nazınıda doğuma kadar sürdürecek sanırım yaramaz kızkardeşimde de böyle olmuştu bebişi şimdi 2 yaşında ne olur acaba diye aklına kötü şeyler getirme nolur canım olumsuz hissettiğin şeyler aynen bebişine yansır olumlu ol kucağına aldığın zamanı hayal et güzel şeyler düşün canım senin için çoook dua ediyorum bide yavruceylan içinde ediyom amma dünde girmedi merak ediyom dün test günüydü sanırrım girmedi hiç umarım onunda müjdeli haberlerini alırızz sevincimiz ikiye katlanır

sağol canımmmm benimm Allah razı olsun hepinizden işte insan kan görünce aklına kötü şeyler geliyo çoook inanıyorum biliyorum rabbim bizi ayırmaz eminim ama işte insanız sonuçta kötü bişey olsun ismeyiz çok şükür ki bugün kanamam kesildi yatıyorum hala ama kanama yok duaların için çççooook sağol bitanem rabbim dualarını sana çevirsin inşşşş biran önce yavrunuzu kucağınıza alın yavruceylanı bende merak ediyorum inşşş kötü bişey yoktur

X