Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım sorunu görünce dayanamadım yazayım dedim bend egeçen sene klomen kullandım büyümeyen yumurtam folikül kisti olarak kaldı dr diana 35 verdi 1 ay kullandım ve adet olunca tekrar gittim dr a tekrar kullandım ve o ay hiç yumurtam oluşmamıştı yani oluşup ta yarım kalmayı bırak hiç oluşmadı bile ben d.kontrol hapına bağladım bu olayı ama bilmiyorum tabi

tamam sekerımde sen ıkı ay kullanmısın..yanı bende bılıyorum sonucta kullandıgın surece yumurtlama olmaz.ama sadece 1 ay kullanıp bıraktıktan sonrakı ay da yumurtlama olmazmı acaba...onu merak ettım..

kıslar bu rahmi elle kontrol ederek hamileliği test etme olayını duydunuzmu hamile kaldığın il zamanlarda rahim kendini yukarı çeker

tamam sekerımde sen ıkı ay kullanmısın..yanı bende bılıyorum sonucta kullandıgın surece yumurtlama olmaz.ama sadece 1 ay kullanıp bıraktıktan sonrakı ay da yumurtlama olmazmı acaba...onu merak ettım..

hayır canım ben doğum kontrol hapını sadece 1 ay folikül kistini yok etmek için kullandım 2 ay dediğin klomen di zaten o folikül kisti klomenden oldu dçkontrol hapını 1 ay kullanıp bıraktıktan sonra 2. klomen tedavisine başlandı ve o ay hiç yumurtam olmadı ben sana bu anlamda deneyimimi anlattım canım umarım sende olmaz

kıslar bu rahmi elle kontrol ederek hamileliği test etme olayını duydunuzmu hamile kaldığın il zamanlarda rahim kendini yukarı çeker

kuzu boşver o yöntemleri.hamile isen zararlıdır bence o yöntem.ne de olsa kan testinde kesin çıkıyor.riskli işlere girmeye gerek yok.

hayır canım ben doğum kontrol hapını sadece 1 ay folikül kistini yok etmek için kullandım 2 ay dediğin klomen di zaten o folikül kisti klomenden oldu dçkontrol hapını 1 ay kullanıp bıraktıktan sonra 2. klomen tedavisine başlandı ve o ay hiç yumurtam olmadı ben sana bu anlamda deneyimimi anlattım canım umarım sende olmaz

hmm ee tabii osekıldede sonucta klomende dogum kontrol hapıda hormonları altust edıyo hayatım..yanı dogum kontrol hapı kullan baskılansın hemen ardından hadı oluşsun dıye klomen al sasırmış yumurtalıklar hızına yetişememiş o ay..

hiç duymadım bak ben bunu

canım bende ağustosta filan bu siteden öğrendim orta paqrmağını ellerini iyice yıkadıktan sonra vajinaya sokuyormuşsun ve rahim eline gelirmiş adetine yakın adet gününde yada filan eğer adet olmazsan tabi parmağını soktuğunda elien gelmiyorsa boşlukta kalıyorsa parmak hamilesin demekmiş ama tabi bu iş biraz sakıncalı gerçi zaten hamileysen rahme dokunamıyorsun zaten ben ilk denediğimde parmağıma gelmişti şaşırdım aa böle bişi miymiş rahim dedim dokunabildiğimizi hiç düşünmemiştim sgeçen ay yine kontrol ettiğimde gelmedi elime bende hamileyim sandım ama sonra ki kontrolde elime geldi ve adet oldum zaten bence her ay rahim kenidini gebeliğe hazırlamak için yukarı çekiliyor sonra döllenme olmazsa adet olmak için aşağıya iniyor ama döllenem olursa yukarıda kalıyor açıklaması bu bence

hmm ee tabii osekıldede sonucta klomende dogum kontrol hapıda hormonları altust edıyo hayatım..yanı dogum kontrol hapı kullan baskılansın hemen ardından hadı oluşsun dıye klomen al sasırmış yumurtalıklar hızına yetişememiş o ay..

aynen canım ya zeten klomeni kullandığım 1. ayda bu folikül kisti oluşunca dr aslında yeni şeye göre (şey neyse tıbbi kanunmu ne artık) bu şekildede devam edilebilir ama olsun biz yinede bu ayı dinlenip d.kontrol hapıyla geçirelim dedi

canım bende ağustosta filan bu siteden öğrendim orta paqrmağını ellerini iyice yıkadıktan sonra vajinaya sokuyormuşsun ve rahim eline gelirmiş adetine yakın adet gününde yada filan eğer adet olmazsan tabi parmağını soktuğunda elien gelmiyorsa boşlukta kalıyorsa parmak hamilesin demekmiş ama tabi bu iş biraz sakıncalı gerçi zaten hamileysen rahme dokunamıyorsun zaten ben ilk denediğimde parmağıma gelmişti şaşırdım aa böle bişi miymiş rahim dedim dokunabildiğimizi hiç düşünmemiştim sgeçen ay yine kontrol ettiğimde gelmedi elime bende hamileyim sandım ama sonra ki kontrolde elime geldi ve adet oldum zaten bence her ay rahim kenidini gebeliğe hazırlamak için yukarı çekiliyor sonra döllenme olmazsa adet olmak için aşağıya iniyor ama döllenem olursa yukarıda kalıyor açıklaması bu bence

hmmm biraz tehlikeli bişeymiş CADIARZU en iyi alpycıgımın dediği gibi kan testi kesın sonuc verıyor

kuzu boşver o yöntemleri.hamile isen zararlıdır bence o yöntem.ne de olsa kan testinde kesin çıkıyor.riskli işlere girmeye gerek yok.

evet canım haklısın ben işte öle anlatayım bi dedim yinede kimse denemesin

ya karnımın altı nasıl sert ve şiş..hani oldum olcam gıbı duruyo bıde ıcerden booole sankı saga sola cekıstırıyolar rahmımı..ooff olsam da yumurtladımmı suphesınden kurtulsam ya..

iyidir canım kahvaltı yapıyorum sabah gelirken pohaça almıştım,çay aldım şimdi keyif yapıyorum yanii.:kahve:

ben daha yapamadım öglen ıngılızce kursum var oraya yetişcem hangı arada kahvaltı yapcam bılmem..burdan ayrılamıyorumkı

bu arada ben çok üşüyorum bugün ya uyku bi yandan üşüme bir yandan bir an evvel eve gidip sıcak yatağımda uyumak istiyorum mmmmmmmmmmmmmm

yaa kızlar o dediğiniz karın şişliği ve kasılmalar bende de var kıs yoksa hep birlikte mi hamile olcazz Alla alla yaa en azından hamiş değilsem adet olayım bir an önce ki doktora gidicem.

Kuzu bak bu pco dan dolayı şöyle bir durum var bende.sende de oluyomu acaba.senede 1 ya da 2 kez acillik oluyorum.Yani tam hamile kadınların şikayetlerinin hepsi oluyoo şiddetli baş ağrısı mide bulantısı falan sonra soluğu acilde alıyoruzz.Bu nedir sence kuzum??

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 23.10..2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 20.11.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor

ayferr canım sen adet tarihini 23 ü yazdırmışsın normalde siklusların nasıl

yaa kızlar o dediğiniz karın şişliği ve kasılmalar bende de var kıs yoksa hep birlikte mi hamile olcazz Alla alla yaa en azından hamiş değilsem adet olayım bir an önce ki doktora gidicem.

aynen ya bende aşılama yaptırıcam belki bir an evvel adet olayım bir an evvel ilaçlarımı kullanayım yumurtlayayım ve bir an evvel hamile kalayım

alpy Kuzu bak bu pco dan dolayı şöyle bir durum var bende.sende de oluyomu acabenede 1 ya da 2 kez acillik oluyorum.Yani tam hamile kadınların şikayetlerinin hepsi oluyoo şiddetli baş ağrısı mide bulantısı falan sonra soluğu acilde alıyoruzz.Bu nedir sence kuzum??

valla canım ben bekrarken her ay acillik oluyordum sancıdan şimdi yine arada bir oluyor mide bulantısıda fazla sancı olmasından kaynaklanıyor bana göre ama sen adet öncesinden bahsediyorsan migrenle ilgili bişi olabilir baş ağrısı ve mide bulantısı adette migreni tetikler ben baş ağrısı yaşamıyorum

ayferr canım sen adet tarihini 23 ü yazdırmışsın normalde siklusların nasıl[/QUOTE]

kusum son 2-3 aydır yumurtlama duzensızlıklerı vardı ya bende..eger normal olursam 23 unde olurum dıye yazmıstım oole..ama yumurtlama olmadıysa yıne bıkaç gun gecer..ooff bılemıyorumkı bu belırsızlık benı oldurecek..bıraktım bebegı mebegı sımdı bu duzensızlıge takık haldeyım..akannehir

X