Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar 15 dakka önce patronum geldi ben izin alıp çıkmayı düşünüyorum

Günaydııııın kıslaaaar
bu gün pek olamayacağım nette
ama aynı belirtiler ben de var
Yani ben bu arkadaşlarla uzuuuun zamandır tanışıyom
Kesin kırmızı kart görücem yine yaaaa
Neyse çoooook öpüyom siziiii

Haaa bi de ben de bi gaz bi gaz
Sornayım kocaman bir karnım oluyo akşama
bi yerde okumuştum
Progestron yaparmış bu gazı ve şişi

Ben de şimdi acaba gene çatlatamadım mı diye korkuyorum

bişiy sorcam çatlamazsa yumurta nasıl adet oluyoruz pekiii???
Bildiğim kadarı ile yumurta çatlayınca adet olunur
Gelişmeyip çatlamazsa olunmaz diye

Ama ben her ay düzenli sayılabilecek şekilde 25 ile 34 gün arasında adet olurum
Peki öyleyse bu usgdeki inci dizilimi nasıl oluştu??? bilen var mı??

Çok öptüüüüüüüm
opuyorumnanaktan

ayferr canım sen adet tarihini 23 ü yazdırmışsın normalde siklusların nasıl

kusum son 2-3 aydır yumurtlama duzensızlıklerı vardı ya bende..eger normal olursam 23 unde olurum dıye yazmıstım oole..ama yumurtlama olmadıysa yıne bıkaç gun gecer..ooff bılemıyorumkı bu belırsızlık benı oldurecek..bıraktım bebegı mebegı sımdı bu duzensızlıge takık haldeyım..akannehir[/QUOTE]

sorma senmi benmi zaten adeti düzenli olan adeti geçse büyük ihtimalle hamile dir ama bzi adet düzensiz olunca hamileyiz diye ümitlenecek olsak kendimizi kısıtlıyoruz hayırlısı

kıslar ben sizlere baya alıstım sabah gelir gelmez acıyorum pazar günleri aksamları falan hep aklımda topic bu gidişle eve de aldırcam bi tane pc kaydirigubbakcemile3

canım progesteron hormonu yumurta çatladıktan sonra salgılanır vücutta zaten ve bebeği rahimde tutmaya yada adet olmaya yarar o gaz problemi bendede her ay olur canım adet öncesi

kıslar ben sizlere baya alıstım sabah gelir gelmez acıyorum pazar günleri aksamları falan hep aklımda topic bu gidişle eve de aldırcam bi tane pc kaydirigubbakcemile3

valla tavsiye etmem işin gücün hep kalıyor kıs

hadi ben kacayım..kahvaltı etcem..kursa yetişcem..bi suru ıs..öpüldünüz kısslaarrr..akşama kadar adet olurum muhtemelen..insallahhhhh

kıslar ben çıkıyorum izin aldım ohhh ohh öpüyorum sizi görüşürüz

Haydaaaa yine kaldıkkk biz herkes biyerlere gidiyoo yaaa hayret bişiyyy CADIARZU

kızla merhaba benim eşimdde varikosel ameliyatı oldu sperm sayısı üç imlyonken 4. ayımızda 16 milyon oldu v e hamile kalabilirmişimde bu değerlerle daha yüksek olması içinde prexed plus verdi onuda amaeliyat olupta spermleri toplamaya ve dölenmesini sağlaması için verdi

Merhaba Sevalemre hoşgeldin!
inş kısa zamanda kavuşursun bebişine.

hoşb ulduk alpcim inşalah sizde hepinizde en kısa zamanda kalırsınız hiç bir zaman umudunuzu yitermeyin bacılarım

slm alpy cim yaa ben bi varım bi yokum bakmayın siz bana abim gelince kapatıyorum doğal olarak ondan yanii.....sizzz neydinizz bakimm bak ayşemde geldii..kaydirigubbakcemile3

meraba kıslarrrrr
yaa kocişim pc yi 2 gündür iş yerine götürdü bende giremiyom şimdi annemden girdim
ne var ne yok kırmıız kart yiyenler yada hamiş çıkanlar varmı

evindarkece,ayşeee hoşgeldiniz kıslarrr,
ben hala kırmızı kart görmedim,kuzu da görmemiş.
başka kırmızı kart gören yok ama yavruceylan gördü sanırım yanlış hatırlamıyosam.

bende görmedim kıslarrrr
yarın olmam gerekiyo ama hiç belirti yok
karın ağrısı fln
ama az önce baya sarı renkte akıntım oldu hiç olmazdı en son yumurtlama dönemimde olmuştu
acaba bu adet belirtisimi,ayy inşallah olurum yaaa 2-3 gün geçsede razıyım oda bana yeter ama ya olmazsam
allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…