Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağoll canım benim rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun dualarında beni unutma olurmu tatlım sen hamişşsin duan kabul olur

Ben yokuuuum
O gün eve kadın gelecekki evi temizleyelim düğün öncesi...
bi de dra gideceğim kontrol için
bakalın kaç milim olmuşlar???

slmlar alpy nasılsın canım bir sfda okudum cumartesi 2 de buluşalım yazmışsın ben de gleyim dedim ne haber nasıl hayat bebekle cinsiyeti belli oldumu ben gelemiyodum uzun zamandır ne var ne yok topikte hamişler var mıı

canımm hoşgeldinn ben de bekliyorumm bakalım kimler gelecek diye.
bebeğimiz kız olucak nasip olursa.
Topikte gamzelibebek hamile canım ama diğerlerinin de eli kulağındadır.Tatlıkız tüp bebek sürecinde diğer arkadaşlar da kürlere devam ediyolar.
sen neler yaptın nasılsın görüşmeyeli canım?

ooo kızlarrr çokk güzell yaa hepiniz yavaş yavaş geliyosunuzzz opuyorumnanaktan

iyiyim canmcım bende tüp bebeğe başaldım 4-5 gündür iğnleri vurnuyorum çok sevindim kızın olacağına hadi hayırlısıyla al kucağına inşallah nasıl gidiyor hamilelelik sıkıntı yok inşallah

ben geeeellldiiimmm alpycım 2 de buluşalım demişsin geldim tatlım nasılsın yeğenim nasıl

kızlar nasılsınız

aminn aminn sağol canımm benimm.Çok şükür bi sıkıntımız yok.İnş senin hamiş haberini duymamız da çok yakındır Rabbim tedavini hayırlı eylesin canımm :Saruboceq:

tedavin hayırlı olsun canım inşallah en kısa zamnadada hamile haberini alırız rabbim yanındsa yar ve yardımcın olsun

kayraa hoşgeldin iyiyiz sen nasılsın hatırlıyorsun değil miii beniii

çok şükür iyiyim tatlım hatırlamazmıyım canım benim iyi olduda ikide buluşalım diye akıl etti alpycım buluştuk ne güzel bayadır giremiyosun sende

ben geeeellldiiimmm alpycım 2 de buluşalım demişsin geldim tatlım nasılsın yeğenim nasıl

kızlar nasılsınız

Kayracııııımmmm canımm hoşgeldin gözüm yollarda kaldı dedimm inşş gelirrlerrr,çok sevindim sizi gördüğümee kızlarr :teytey::teytey:

evet valla iyi olmuş burda ki muhabbet yok başka yerde ben epeyce nete girmedim sonrada tüp bebek topiklerine falan bakıyodum malum işte merkez araştırmaları falan o yüzden uğrayamadım hiç senin nası gidiyoo neler yapıyosun kayra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…