Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar size küstüm ben geliyorum herkes gidiyor ben gidiyorum herkes geliyor muhabbet koyulaşıyor ohhh ayşecimde beni yalnız bıraktı bugün :((( bu arada bence sumeyrat bizlerden biri bizi sessiz sessiz takip ediyor muahbbetimiz konumuz hoşuna gidiyor olabilir merak ediyordur hamile var mı diye mesela özelden mesaj atın isterseniz :)

kızlar bende aşılama yaptırabilirim önümüzdeki ay heee ama bir dr var onu tercih ediyorum ama oda yurtdışında pazartesi gelecek artık

kızlar bende aşılama yaptırabilirim önümüzdeki ay heee ama bir dr var onu tercih ediyorum ama oda yurtdışında pazartesi gelecek artık

oh ne güzel önümüzdeki aylarda tedaviler çok yoğunlaşıcak hamişlerde çoğalır inşallah hangi doktoru istiyosun sen tatlım sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim

ayşee gelinceee benim için de bir elbise seçsinnnn beni unutmuş ben olmazsam söyleyin kızlar,ama kısa kollu kısa olmasın mümkünse :)

canım snein kıyafetlerde benden olsun bunları çok beğendim bana hitap ediyor

Eklentiler

• $16.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 30
  • $24.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 25
oh ne güzel önümüzdeki aylarda tedaviler çok yoğunlaşıcak hamişlerde çoğalır inşallah hangi doktoru istiyosun sen tatlım sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim

zeynep kamil hastanesinde çalışıyor klinik şefi orda 30 yıllık dr kendisi ve eski çalıştığım yerde bizim üst kat komşumuzdu beni ilk o muayene etmişti ve hemde bedava komşu kıyağı :) neyse şu an muayene ücreti 120 ft sız 100 tl ama aşılama ne kadar bilemiyorum bu arada aşılamayı kendi muayenehanesinde değilde anlaşmalı olduğu merkezde yaptırıyormuş sanırım bilemiyorum konuşucam bi

kızlar sadece bilgi olsun diye söylüyorum
yani canınızı sıkmayın ama
Tüp bebek yaptıran arkadaşımada iki kere aşılama yapıldı ve denildi ki
Aşılamanın normal yolla hamile kalmaktan daha çok yüksek bir ihtimali yok
yani tutma ihtimali yüzde 20
Tıpkı sorunu olmayan çiftlerin her ay hamile kalma şansı gibi
Bunu daha ziyade eşinde sperm sayı ve ya morfoloji sorunu olanlara
yumurtası çatlamayanlara tavsiye ediyorlar
Sonuçta sadece içeriye yıkanmış hareket hızı artırılmış sperm enjekte edip
yumurtayı çatlatmaya çalışıyorlar

Gerçi bu bilgileri aşılama yaptırmış arkadaşlar da verebilir

sadece noooooluuuuuur çok ümitlenmeyelim
Sonra nasıl bir yıkıma uğradığımızı hepimiz biliyoruz
Gerçi inşaalllaaaaah düşünen arkadaşların tutar da halay çekeriz şurda:teytey: :teytey::teytey:

Kuzunaz hade hayırlısı canımmm aynı zamanlarda olucak aşılamamız zaten adet tarihlerimiz de yakın galiba sen de olmadığına göre.

Yavruceylan anacım belki bu %20 nin içine gireriz kıs belli mi olur :teytey: :teytey:

canım aşılamadaki şansın %25 olduğunu söylemişti dr bana ve normal bir çiftin de normal yollarla hamile kalma şansı %25 diye okurum hep netten bende böyle düşünüorum ama sperm sayısı düşük ve yumurtlama problemi olan çiftlerin şansı %5 ise 25 e çıkartıyor yani normal çiftler kaadr hamile kalma şansı var düşünsene annelerimizi benim annem 4 doğum 7 kürtaj olmuş 11 kere hamile kalmış çoğu zamanda spiral d.kontrol hapı kullanmasına rağmen ve normal çiftler düşünün

kuzunaz ben Alman hastanesi tüp bebek ve aşılama konusunda çok iyi diye duymuştum,hatta benim teyzemin kızı 14 yıl sonra tüp bebek yaptırdı Alman hastenesinde ilkinde 1 çocuğu 2.tüp bebekte 2 çocuğu daha oldu şimdi 14 yıl sonra 3 çocuğu var ama hiç pes etmedi.Ankara İstanbulda gitmediği hastane kalmadı nerdeyse

:umursamaz::umursamaz::umursamaz: ayşecim gelmiş sonunda ama benim tam çıkacağım zaman gelmiş hıımmmhhh küstüm valla ya bu arad agerçekten mesai saatim doldu çıkıyorum

tüp bebek filan bana bunlar çok uzak allahta muhtaç etmeden versin tabi nasip olmayınca tüp bebekte olmuyor ama birazda alalhın işine karışılmış gibi geliyor ama mecbur kalınca başka çaremiz mi var ne yapalım tedbir bizden takdir allahtan inşallah gerek kalmaz yani

kıslarr artık benim de evde pc var.kociş dün bana sürpriz yaptı henüz internet bağlatmadık ama yakında gece keyifli sohbetlerinize katılıcam.

Kuzunaz hade hayırlısı canımmm aynı zamanlarda olucak aşılamamız zaten adet tarihlerimiz de yakın galiba sen de olmadığına göre.

ben geçen ayın 26 sıonda oldum kısss bu ayda allah kerim ben ççıkıyorum bu arada eve gidince görüşürüz dicem ama bulaşığımda var offfffffff

kıslarr artık benim de evde pc var.kociş dün bana sürpriz yaptı henüz internet bağlatmadık ama yakında gece keyifli sohbetlerinize katılıcam.

aaa çok güzel canım dizüstü mü masaüstümü dizüstüyse daha da süper oluyo kıss ohh ben yazın balkonda kışın sıcak yatağımda yazışıyorum forumlarda :)):))) hem hamişken de kışın yatağımızın içinden çıkmadan yazabiliriz :))))

neyse hadi çıktım ben ayşecim gelicem akşam he burda ol geçte olsa gelicem yarın çalışmam heralde evde olurum zaten

notebook kıs şu küçüklerinden rengi de pembe hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

YAAA KUZU çıktınnmı burdamısın
kıslarr ya 2 gündürlü fazla giremedim bugünde annemle gezdik şakkıdı
kıyafetleri çoğunuz beğenmşsinizz ama nolur beğenmeyen olursa sölesin hemen yenisini koyayım:)
hacamattan bahsetmişsiniz bende okudum o topiği hatta geçenlerde arkadaşlarla konuştuk o meseleyi
hacamat vücudun belli yerlerine jilet atıp kirli kar dışarı çıkartılarak yapılıyor herkezin cesaret edebileceği bişiey değil ama çok faydalı olduğunu biliyorum
cnm kuzucum faldan bahsetmişsin
yapma yavrum ya,sen inançlı kızsın eğlencesine bile bakma ona azıcık inanacak gibi olur yahut kalbin yönelirse 40 yıl ibadetin kabul olmuyor ve faın dinimizde yeri yok
“Gaybın anahtarı Allah’ın yanındadır. Onları ancak O bilir.” (En’âm Sûresi, 59) “Hiçbir kimse yarın ne yapacağını bilemez.” (Lokman Sûresi, 34) “De ki: Göklerde ve yerde Allah’tan başka kimse gaybı bilemez.” (Neml Sûresi, 65)
nacizane uyarılarım dikkate alırsanız ne mutlu bana

ya kızlar bışıı sorcemm:))
ben sadece 1 ay dogum kontrol hapı kullanmıştım gecen ay folıkul kıstım erısın dıye..Allaha sukur erıdı..hanı yumurtlamayı baskılıyo ya hap bır ay kullanıp bırakktıktan hemen sonrakı ay yumurtlama gercekleşebılır mı..yoksa koruyuculuk devammı eder dersınız..gercı 1 ayda korumaz ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…