Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslarr artık benim de evde pc var.kociş dün bana sürpriz yaptı henüz internet bağlatmadık ama yakında gece keyifli sohbetlerinize katılıcam.

Ne güseeeellllll
benim ki masa üstü
Omuzlarım ağrıyooo wallaaaa
Hayırlı olsuuuuuuuuuuuuuun:hooray:

bence 1 ay kullanmanın bir etkisi olmaz yumurtlamaya.Uzun süre kullananlarda yaklaşık 6 ay gibi baskılıyor diye duymuştum ama 1 ay kısa bir süre için rahat olsun canım.

Ben de bişiy sorcaaaam
Kıslar adet olmadan önce akıntınız artyıor mu????:uhm:
sanki hafızamı yitirdim
bu konuda hiiiiçbişiycikler hatırlamıyorum yaaaaa
gerçi müthiş unutkanlık başladı bende
sanırım bu bebiş düşüncesi çok yoruyor
hiç bir şeye konsantre olamıyorum:çok üzgünüm:

Evet canım artıyor,en azından ben de öyle oluyor.ama yumurtlama döneminde de akıntılar artıyor galiba.
Canım böyle durumlarda bilinçaltına tam tersi komut ver yani hafızanın çok iyi olduğunu söyle unutkanlığın geçiyo dene ve gör

bence 1 ay kullanmanın bir etkisi olmaz yumurtlamaya.Uzun süre kullananlarda yaklaşık 6 ay gibi baskılıyor diye duymuştum ama 1 ay kısa bir süre için rahat olsun canım.

ya benım bugun adet olmam lazım ama ne belırtı var ne bıse..akıntım bıle cok az oldu..yumurtlamadımmı dıye korkuyorum.ara ara kasılmalarım oluyo rahımde..stress yapmadım buay cokk rahat bıraktım..sadece yumurtlamamıs olma korkum var o kadar..

Denerim de inan onu bile yapmak gelmiyo içimden
adetin tüm belirtilerini taşyorum şu an
o yüzden canım da sıkkın içimden bişiy yapmak gelmiyooo, huysuzuuuum, alınganııım,
her yerim ağrıyoooor, moralim bozuuuuk,
Daha sayayım mı????

sanki benim de mi artıyordu akıntım
emin değilim
acaba artıyor muydu???
:bbo:

ayşee gelinceee benim için de bir elbise seçsinnnn beni unutmuş ben olmazsam söyleyin kızlar,ama kısa kollu kısa olmasın mümkünse :)

cnm kapalımısın sende
pardon yavrum seni unutmuşum resmini hiç görmedim kişiliğinide tam bilmiyorum ama sanda bu olsun hadi:)

Ayyyy inşaaalllah hamilesindiiiir alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

yanlış düşünüyosun bence allahın işine karışılmış falan gibi geliyo demişsinya sonuçta bi tedavi seçeneği ve başka çare yoksa neden yapılmasınki zaten öylede yada normal yollada Rabbim nasip ederse oluyo nasip etmeden hiçbişey olmuyo kısmet meselesi ama böyle bi şans varken bence değerlendirmek lazım tabiki inşallah kimse bu kadar uğraşmaz ve doğal yolla hamiş kalır ama bebeişim gelsinde varsın tüp bebeyle gelsin onada razıyım ben

Ben de aynı durumdayım canım benim de geçti benim zaten düzensiz ama ilaçlar biraz düzene sokmuştu bu ay yine şaştı,psikolojim aynen senin gibi oldu ama olunca geçicek inşşş a.s.

Aymes ben de bu konuda aynı fikirdeyim sonuçta tüp bebek de Allahın nasibi sonuçta oluyo ve başka çare yoksa yapılabilecek bişey,sonuçta hamilelik için ana unsur sperm ve yumurta eşinin spermi ve senin yumurtan tek farkı dış ortamda döllenme oluyor.Eğer içeride döllenme gibi bi şansımız olmuyosa Tüp bebek neden olmasın

Ben de aynı durumdayım canım benim de geçti benim zaten düzensiz ama ilaçlar biraz düzene sokmuştu bu ay yine şaştı,psikolojim aynen senin gibi oldu ama olunca geçicek inşşş a.s.

Amiiiin amiiiin
aslın da niye amin diyom yaaaa
Hiç hasta olmiiiim
ben hamile oliiiiim yaaaa

canım aymescim ben seni unuttum yaa
kırmızı kart görmmüşsün üzülme hayatım mücadeleye devam
elbet olur birgün daha çok gencizz
sen sanki mülayim sakin bi insansın gibi
tipini görmedim ama sanki sadelikten hoşlanıyorsun gibi bir his var içimde
inşallllaahhhh sende anne olursun ve bu cicieleri giyersin
buda senin olsun

Ayyyy inşaaalllah hamilesindiiiir alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

olabılırmı kı..pek sanmıyorum ama..karnımın altı çok sert ve şiş..son bıkaç aydır okadar duzensızlıkler yasadımkı yıne mı yumurtlamadım dıye tasa edıyorum ıste..

teşekkür ederim canım çok ciciymiş
inşallah bunları giymek nasip olur
evet kırmızı kartı gördüm ne yazıkki
umutlarım bi dahaki aya kaldı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…