Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tabikii şekerim hak veriyorum sana . benim yaşım 21 eşim 26 yaşında bende polikistikover var 1 yıl 7 aydır evliyim 6 ay önce 1 gebelik geçirdim düşük oldu. 5 kere klomenle tedavi gördüm sonuncuda tuttu zaten. sonrasında rahim flimi çekindim eşime de sperm tahlili yapıldı durum ii ama ben kendiliğimden adet olamıyorum. yumurta üretmiyor yani 6/ 7 ayda bir olurum kendiliğimden benim hikayemde böle işte

çok gençsin canım benim... hiç acele etme ve bel işinlede uğraşma boşver. sebebi belli çünkü senin.. bende sebepsiz infertilite üstelik o yüzden bu yöntemler... her yerde duyduğum şu var yumurtlama problemi olanlara hayıt tohumu çaı içiyorlar kesin düzenlendiği söyleniyor... belki sana sebep olur bence bu durum düzeldiği anda bebeğin olacak senin.. bide bunu hiiç düşünme kafana takma kendi gidişine bırak bak hiç anlamadan olacak gör.. dedi dersin.. abla sözü dinle:)) ben sizden epey büyüğüm çünkü...

canım benim öle tabikii. bende hayıt içiyorum zaten nerdeyse 1 ay olacak bilmiyorum çok güceniyorum bu bitkiye. sen deki zor sebebi bile belli değil. nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyosun. eşin de sorun var mı bakkıldı mı?

selam kılzar bele ne yakılan seyı bende duymustum ama yapmadım ne bılım pek ınandırıcı gelmedı yapıpta olmayanların sayısıda oldukca fazla rabbım herseyın hayırlısını versın.

ayrıca buraya pek ugramıordum ne zamndır hılal hamılemı varmı aranızda hamıle kalan cok merak ettım

selam kılzar bele ne yakılan seyı bende duymustum ama yapmadım ne bılım pek ınandırıcı gelmedı yapıpta olmayanların sayısıda oldukca fazla rabbım herseyın hayırlısını versın.
hoş geldin cnaım olanda var umut dünyası işte .. herşeyi yapıyoruz bunalr vesile kadarde varsa oluyor

tabıkı öle rabbım yeterkı ol desın hersey vesıle ....bende 22 yasındayım 1 yıllık evlıyım 6 aydır korunmasız ılıskıde oldugumuz halde bebegım olmadı esımde sperm sayı azlıgı cıktı haftaya tekrara test yaptırıcaz ılac vermıstı doktor bakalım faydası oldumu olmadıysa benı pskolojı bakımından cokuntulu gunler beklıor

canım sakın kendini öle kötü hisettem bak kocana keçiboynuzu kürü uygula ben içirdim. ve çok az spermi az olan kişinin bile spermlerini artıtıryor. sakın kötü düşünme. klomen mii verdi eşine? sende sorun yok dimi?

damlacım evet canım eşimede bakıldı ama ondada sorun yok her şey normal bekleyin olur denildi de beklemek için çok vaktimiz yok onlara demesi kolay tabi...

bnde sorun cıkmadı rahım fılmı cektırmedım alttan vajınal ultrasynla baktı yumurtan gusel dedı sorun yok dedi.bızım sayımız bakalım yukselecekmı sgarayıda braktı kecıboynuzu yapıorum ama sayı 1 mılyonun altında ((((((duanı eksık etme

kızlar napıyosunuz ne var ne yok çook uzun süre oldu hamile haberi almayalı
Allahım isteyen herkeze verssin

slm kızlar kimse yok maalesef ben artık pazartesinden sonra hep yanınazdayın inşallah
perdeleri kanepeleri falan değiştirdim halıları halı yıkamaya verdeim yani uzun lafın kısası
bahar temizliği
cuma günüde izmire gidiyorum iki gün kaçamak:)
salı günüde doktora iğne vurulmaya çatlatma iğnesi
aman bu ayda böyle geçcek işte bidahaki ay bidaha klomen aman ya kafamdan iyice çıkardım artık
başka çarem yok kafayı yicem yoksa
rabbim tün isteyenler versin inşallah
bizimde yüzümüz gülsün inşalalh

Bence öle düşünme esracım. Evleneli 2 yıl olacak 4 ay sonra. Prolaktinle başladı ilk maceramız. Korunmayı bıraktığımız aydan sonrakş adetim pelte pelte geldi ben de korktum bişi mi var die. Gittim proaktin yüksek dedi dr. Gebe kalman için bu ilaçları kullanman lazım dedi. Prolaktinim de 27 (Çok yüksek deilmiş). Dr böle söyleyince taktım kafaya. Dr un verdiği ilaç beni altüst etti yan etkisi o kadar fazlaydı ki. Başka bi dr gittim. Dr güldü bu değer çok yüksek deil dedi. Neyse ben emin olmak için özel dr a dagittim. O da aynı şeyleri söleyince içim rahat etti.
Bir dahaki prolaktimi ölçtürmeye gtiiğimde eşime sen de görünsene İçimiz rahat olsun en azından dedim. Ona da randevu aldık. Gittik tahliller falan.İşyerine döndük 4 saat sonra alın dediler. Aynı gün içinde arkadaşıma şaka yapmıştık Ben hamileyim diye. Hamile bayanın testini wc ye gitmiş kendim yapmış gibi. Gerçekçi olsun die eşimi de çağırdım. Telefondaki sesi çok kötüydü. Normal yoldan çocuğunuzun olması çok güç.Tüp bebek merkezleriyle görüşün demiş. İnanmadım ilk önce o da beni mi şakalıyor dedim ama çok gerçekçiydi. Odama döndüğümde şaka yaptığım arkadaşım çok sevindiğini vs.. anlattı. Ama ben çok kötüydüm. İşyerinden eve gitmek için sabırsızlanıyordum işin aslını öğrenmek için. Söylediği gerçekti 3 dr gittik hepsinin de söylediği aynıydı. Ve de değerleri çok düşüktü. Ağır sperm faktörü dediler. Sarıldık ağladık hiçbirşey mutlu etmiyordu bizi. O bir hafta bana bir yıl gibi geldi. Hiçkimseye birşey anlatamamak acıyı içinde yaşamak çok zordu. Şu an daha iyiym Allaha şükürler olsun. Hayat akıp gidiyor sonuçta herşeye alışıyor insan.
Öyle düşünme kesinlikle. Benim de bebeğim olacak Allahın izniyle de.Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah. AMİNkaydirigubbakcemile5

ıkımızınde dediği aynı kapıya gelıor aslında sende esınlen acı cekıosundur sonucta kım ıstemezkı anne vede baba olmayı yaradan yaratacagı saatı vaktı blır hayırlıyı hayırsızıda bılır.sızde sorun sadece sayı dusuklugumu morfolojı hareket nasıl

Morfolojiden anlamıyorum ama. Sperm sayısı 100-300 binlerde. Hareket 10 du. en son. Tüp bebek merkezinde de tahlil yapıldı. Ama anlamaadık ordaki rakamlar 1/10üssü 6 yazıyordu.Hatta 1 milyon mu olmuş diye sevindik. Dr değerlere girmedi pek tedavi gelişimin anlattı takılmayın siz değerlere dedi. Zaten doğal yoldan ümidimiz yok. Olursa mucize olur bizim için. Öpüyorum

günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sizi çok özledimmmmmmmmmmmmmm

kızlar şu an kimse yok ama
ben yinede yazayım
hepinizi çooook özledim
beni sorarsanız iyiyim
örgüleri yaptım bitirdim
şimdide igne oyasına başladım
işte evdi işti derken yuvarlanıp gidiyoruz
hilalcim senide özledim canım
inşallah ilk sevinçli haberi senden alırız
kuzucumda da çıt yok
bende 2. kutu fertilaid bitti ama
yine adet olmadım
ve 4 gün oldu cyclo-progynova içiyorum
bakalım bu hapla adet oluyorum ama
olacammı bu hapında koruyuculugu yok
hayırlısı rabbim verir inşallah
temmuzdada tüp bebege gidecez
az kaldı ama vakit yaklaştıkça heyecanlanıyorum
inşallah temmuza kadar bebişim kendiliginden gelirde annesini babasını sevindirir
pazar günüde kızım zeynebimin mezarını yaptırdık
20 gün sonra 1 sene bitecek kızıma
eşim ertesi günü zeynebi rüyasında görmüş
devamlı gülüyormuş
dedim eşime mezarı yapıldıya sevindi demekki tatlı yavrum
zaman herşeyin telafisi gerçekten
şu an rahatım arkadaşlar
vede rahat olmam lazımki
yeniden bebegimiz olsun
allahım her isteyen kuluna hayırlı evlatlar nasip etsin
ve ömür boyu annesiyle babasıyla yaşamayı nasip etsin rabbim inşallah
ayrıca adalex se çooook üzüldüm yaaaa
dogumunada az kalmıştı herhalde
allahım yeniden verir inşallah
şimdi çıkıyorum yeniden girerim
hoşcakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…