Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar merhaba size bi bakıp hemen çıkmam lazım sizi çok özledim canlarım benim

iyi akşamlar kızlar 2 gündür giremiyodum buraya nasılsınız.annemi dra götürdüm hipertansiyon varda

moralim çok bozuk yaa kimsede yok annemin tansiyonu fırlamış yine babam acile götürmüş dua edin rabbim şifa versin inşallah.

günaydın fıstıklar naıslsınnız? buğün hayırlı bir gün cuma ALLAH hepimize bebiş nasip etsin, buğün bir sürü hamile haberi alalım inşallahhhhhhhh :))))

Kızlar hayırlı cumalar hepinize
Rabbim bu güzel gün hürmetine dualarımızı kabul etsin sizlere tez zamanda bebişler nasip etsin inşşş :Saruboceq:

canımmm çok geçmiş olsunnnn dikkat et kendine lütfen stress yapma allah acil şifa versin...

saol canım amin inşallah nerde hasta varsa hepsine içindede anneme versin.sabahda götürdüm dra ilaçını değiştirdiler.umarım ii gelir.sen nasılsın canım

saol canım amin inşallah nerde hasta varsa hepsine içindede anneme versin.sabahda götürdüm dra ilaçını değiştirdiler.umarım ii gelir.sen nasılsın canım
ben de ıyıyım tatlım allaha ŞÜkÜr. ınŞallah ıyı gelır canım zor hastalık. Sen nasılsın?

X