Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlı sabahlar alpy cım tatlıkız nasılsınız canlarım alpyvım yeğenim nasıl sen nasılsın

amiiiiiiiinnnnnnnn canım benim inşalllahhh

hayırlı sabahlar alpy cım tatlıkız nasılsınız canlarım alpyvım yeğenim nasıl sen nasılsın

Hayırlı sabahlar kayraaaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hayırlı sabahlar kızlarrrr opuyorumnanaktan geçmişi okuyodumm
çok üzüldüm ya adalex.bebeklerini kaybetmiş,sabah sabah o kadar bozuldu ki moralim mafoldumben
Ben dün doktora gitiim renkli dopler çekti bi sorun görünmüyo dedi ama ayın 9 unda 2.li test olucak o biraz tedirgin ediyo çok dua edinn canlarımm.
Hiçbirinizi unutmuyorum hep dualarımdasınız,hatta hani size bi yakınımdan bahsetmiştim bi çocuğu doğup ölmüştü şimdi de doktor varikosel demişti eşine 4 5 yıldır olmuyodu çocukları tedavisiz hamile kaldı Rabbim bebişini verdi ona.Çokk sevindimm.
inşş kızlarr sizlerin de az kaldı kürlere devamm aynı zamanda tedavileri de ihmal etmeyin.
Rabbim tezzz zamanda kucaklarınızı çifter çifter doldursun inşşşşşş :Saruboceq:

hoş geldin alpcim adalexe bende çok üzüldüm çok zorbi durum hepiniz benim dualarımdasınız sanada dua edicem tatlım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşşş

hoş geldin alpcim adalexe bende çok üzüldüm çok zorbi durum hepiniz benim dualarımdasınız sanada dua edicem tatlım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşşş

aminnn
sağoll canım benimm inşş sizler de kavuşursunuz bebişlerinizee :Saruboceq:

opuyorumnanaktanhoşgeldinn balımmm günaydın iyiyim ben kendi adıma çok şükür sen nasılsın tatlım
çok şükür canım iyiyim bende temizlik yapıyorum tatlımm

korkma canımın içi rabbim sağlıkla kucağına almayı ve kolay bi doğum nasip etsin inşallah canım benim yakınınada çook sevindim sağlıkla kucağına alır inşallah adalexi duyunca yıkıldım çok üzüldüm rabbim sabır versin inşallahh

korkma canımın içi rabbim sağlıkla kucağına almayı ve kolay bi doğum nasip etsin inşallah canım benim yakınınada çook sevindim sağlıkla kucağına alır inşallah adalexi duyunca yıkıldım çok üzüldüm rabbim sabır versin inşallahh[/QUOTE]

aminn canımm sağoll
sen ne yaptın bebe aspirini kullanıyo musun?
Bu arada şöyle bişey duydum dün doktorda,artıkk polikliniklerde klomen puregon gibi ilaçlarla tedavi yöntemleri denenemiyecekmiş.sadece tüp bebek merkezlerinde bu tedaviler yapılabilecekmiş,gerçi ne zaman yürürlüğe girecek kesin mi tam belli değil ama çok sinir bozucu bişey.

slm kızlar günaydın bayadır giremiyodum iş yoğunluğu nedeniyle.. adelexe çok üzüldümm yaa allah kimsenin başına vermesin...alpycim senin bebiş nasıl canım. kayracım sen nasılsınn ay kızlar hepinizi özledim bee.. bende adet oldumm duphaston tedavisi görüyorum 3 ay kullancam.. kuzunazz nasıl kızlarr ben gidelii hiç hamiş haberi yok bee.. nolduu sizee. kızlarr

aminn canımm sağoll
Bu arada şöyle bişey duydum dün doktorda,artıkk polikliniklerde klomen puregon gibi ilaçlarla tedavi yöntemleri denenemiyecekmiş.sadece tüp bebek merkezlerinde bu tedaviler yapılabilecekmiş,gerçi ne zaman yürürlüğe girecek kesin mi tam belli değil ama çok sinir bozucu bişey.[/QUOTE]
GERÇEKTEN Mı E NASIL OLACAK BıLMıYORUM OFF SıNıRıM BZULDU (

slmm evincimm
ben de giriyorum ama geçmişi okuyup çıkıyorumm.
Şimdilik herşey iyi gidiyo canım.
İşten eve evden işe yemek temizlik derken zaman akıp gidiyo,sosyal hayat da yok denecek kadar az inşş yazınn daha dolu dolu geçiririz günleri.

aminn canımm sağoll
Bu arada şöyle bişey duydum dün doktorda,artıkk polikliniklerde klomen puregon gibi ilaçlarla tedavi yöntemleri denenemiyecekmiş.sadece tüp bebek merkezlerinde bu tedaviler yapılabilecekmiş,gerçi ne zaman yürürlüğe girecek kesin mi tam belli değil ama çok sinir bozucu bişey.[/QUOTE]
bebe aspirinini adet olunca kullanmadım canım öncesinde kullandım yarın tekrar başlıycam duyduğun eğer yürürlüğe girerse napıcaz biz offf gerçekten sinirlerim bozuldu ya inşalllahh olmaz böyle birşey

nerelerdesin evincim çok özlettin kendini şükür ben iyiyim ne olsun sen nasılsın

[
GERÇEKTEN Mİ E NASIL OLACAK BİLMİYORUM OFF SİNİRİM BZULDU ([/QUOTE]

daha kesin bişey yok ama inşş da olmazz çok saçma bişey olur olursa da.

Kayracımm senin annenin hazırlattığı kür var ya.Onu kullanırken bi değişiklik hissediyo musun kendinde?

kolay gelsin canım çok yorma kendini hep temizlik yapıyosun galiba sen

Kayracımm senin annenin hazırlattığı kür var ya.Onu kullanırken bi değişiklik hissediyo musun kendinde?

biraz hissediyorum çünkü hergün düzenli kullanamıyorum unutuyorum bazen koşturmacadan canım ama düzenli kullansam içinde çok iyi şeyler var sanırım daha zinde oluyorum içinde çörek otuda var sanırım canım

aynen öyle canım iyi gitmesinede sevindim canım..
bebe aspirinini adet olunca kullanmadım canım öncesinde kullandım yarın tekrar başlıycam duyduğun eğer yürürlüğe girerse napıcaz biz offf gerçekten sinirlerim bozuldu ya inşalllahh olmaz böyle birşey

nerelerdesin evincim çok özlettin kendini şükür ben iyiyim ne olsun sen nasılsın[/QUOTE]
bende sizi özledim balım ama napiim işte iş güç derken bugün biraz vaktim vardı bakayım bi dedim.. bende iyiyim canımm bu ay adet oldum duphastonla canım. adetimden 15 gün sonra 2. kutuya başlıycam.. bişey sorcam canım yaa 2 kutunun başlaması yumurtlama günlerine geliyo ya acaba döllenmeyi etkilermii bu ay adet oldumm çalışmalara başlıyayım diyorum :):) sen neler yaptın canım aşılama falan.

Çörekotu her derde deva bişey zaten.İçinde tarçın da vardır bence onların dışında da ektra şeyler konulmuştur ama düzenli kullanmalısınn canımm.
Aslında eşinde problem olmasa bile keçiboynuzu kürü yapsa iyi olur kayraa.Bu işler hiç belli olmuyo problem sende sanıyosun ama eşin keçiboynuzunu kullanmaya başlayınca hamişş kalabiliyosunn.

sağol canım benim galiba benim hayatım temizlik ve misafirle geçecek bilmiyorumkismile bide bahar gelince temizlik yapmak bende hastalık gibi oluyo

olsun canım yaa bahar gelince gerçekten insan temizlik yapası geliyo ama çok fazlada yorma kendini gerçi senin misafirin hiç eksik olmuyoya neysekaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…