Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aynen öyle canım iyi gitmesinede sevindim canım..

bebe aspirinini adet olunca kullanmadım canım öncesinde kullandım yarın tekrar başlıycam duyduğun eğer yürürlüğe girerse napıcaz biz offf gerçekten sinirlerim bozuldu ya inşalllahh olmaz böyle birşey

nerelerdesin evincim çok özlettin kendini şükür ben iyiyim ne olsun sen nasılsın
bende sizi özledim balım ama napiim işte iş güç derken bugün biraz vaktim vardı bakayım bi dedim.. bende iyiyim canımm bu ay adet oldum duphastonla canım. adetimden 15 gün sonra 2. kutuya başlıycam.. bişey sorcam canım yaa 2 kutunun başlaması yumurtlama günlerine geliyo ya acaba döllenmeyi etkilermii bu ay adet oldumm çalışmalara başlıyayım diyorum :):) sen neler yaptın canım aşılama falan.[/QUOTE]

evincim dr adetin 15 günümü başla dedi günde kaç tane içiyosun bana bi doktor 21 gün başla demişti hamilelikte kullanımı zararlı değil canım prospektüsünde yazıyo düşük tehlikesinde bile kullanılıyo çünkü dr dediği gün başla bence aksatma tatlım

Çörekotu her derde deva bişey zaten.İçinde tarçın da vardır bence onların dışında da ektra şeyler konulmuştur ama düzenli kullanmalısınn canımm.
Aslında eşinde problem olmasa bile keçiboynuzu kürü yapsa iyi olur kayraa.Bu işler hiç belli olmuyo problem sende sanıyosun ama eşin keçiboynuzunu kullanmaya başlayınca hamişş kalabiliyosunn.

çok haklısın canım ama eşiminde bu karışımdan yemesi gerekiyo ama yemiyo bebek fikrini ben kafamdan çıkarınca olucakmış öyle diyo bu konuda anlaşamıyoruz keçi boynuzunu kaynatayımn bakalım içecekmi inşallah içer karışım çok yoğun içinde çok çeşit var tarçında vardır eminim daha düzenli kullanıcam ALLAH ın izniyle balım sağolasın
olsun canım yaa bahar gelince gerçekten insan temizlik yapası geliyo ama çok fazlada yorma kendini gerçi senin misafirin hiç eksik olmuyoya neysekaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 evet eksik olmuyo geneldede yatıya mi,safir oluyo ne hikmetse

çok haklısın canım ama eşiminde bu karışımdan yemesi gerekiyo ama yemiyo bebek fikrini ben kafamdan çıkarınca olucakmış öyle diyo bu konuda anlaşamıyoruz keçi boynuzunu kaynatayımn bakalım içecekmi inşallah içer karışım çok yoğun içinde çok çeşit var tarçında vardır eminim daha düzenli kullanıcam ALLAH ın izniyle balım sağolasın

kaydirigubbakcemile3 evet eksik olmuyo geneldede yatıya mi,safir oluyo ne hikmetse

mıknatıs gibisin kayraaa bütün misafirleri çekiyosun tatlım:roflol::roflol:

bende sizi özledim balım ama napiim işte iş güç derken bugün biraz vaktim vardı bakayım bi dedim.. bende iyiyim canımm bu ay adet oldum duphastonla canım. adetimden 15 gün sonra 2. kutuya başlıycam.. bişey sorcam canım yaa 2 kutunun başlaması yumurtlama günlerine geliyo ya acaba döllenmeyi etkilermii bu ay adet oldumm çalışmalara başlıyayım diyorum :):) sen neler yaptın canım aşılama falan.

evincim dr adetin 15 günümü başla dedi günde kaç tane içiyosun bana bi doktor 21 gün başla demişti hamilelikte kullanımı zararlı değil canım prospektüsünde yazıyo düşük tehlikesinde bile kullanılıyo çünkü dr dediği gün başla bence aksatma tatlım[/QUOTE]
evet canım 15. günü başla dedii. kız hiç aksatırmıyımm ben dört gözle bekliyodum bu günü1 senedir.. canım biliyorum hamileliğe zarar vermiyoda hani tam yumurtlama günü yaa.. döllenmeyi engellermi diyorum

mıknatıs gibisin kayraaa bütün misafirleri çekiyosun tatlım:roflol::roflol:
:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: eşim bazen diyo ev tekke gibi oldu kapı susmuyo zaten insanların hiiç işi yok galiba diye
evincim dr adetin 15 günümü başla dedi günde kaç tane içiyosun bana bi doktor 21 gün başla demişti hamilelikte kullanımı zararlı değil canım prospektüsünde yazıyo düşük tehlikesinde bile kullanılıyo çünkü dr dediği gün başla bence aksatma tatlım
evet canım 15. günü başla dedii. kız hiç aksatırmıyımm ben dört gözle bekliyodum bu günü1 senedir.. canım biliyorum hamileliğe zarar vermiyoda hani tam yumurtlama günü yaa.. döllenmeyi engellermi diyorum[/QUOTE]
sanırım engellemez canım rabbim nasip ettikten sonra zaten ilaç filan bahane güzelim inşallah en kısa zamnda hamile haberinide okuruz
Kızlar sumeyrat gelmiyo mu artıkk??

yok oda terk etti bizi arada geliyo
yoksa hamilemi kaldıki

aaaaaaaaa sümeyrat gelmişş hoşgelmiş bizde senden bahsediyoduk nerelerde bu kız diye yahuuukaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: eşim bazen diyo ev tekke gibi oldu kapı susmuyo zaten insanların hiiç işi yok galiba diye

evet canım 15. günü başla dedii. kız hiç aksatırmıyımm ben dört gözle bekliyodum bu günü1 senedir.. canım biliyorum hamileliğe zarar vermiyoda hani tam yumurtlama günü yaa.. döllenmeyi engellermi diyorum
sanırım engellemez canım rabbim nasip ettikten sonra zaten ilaç filan bahane güzelim inşallah en kısa zamnda hamile haberinide okuruz

yoksa hamilemi kaldıki[/QUOTE]

sen kapıya bi yazı as bence MİSAFİRHANE diye yada MİSAFİR AĞIRLANIR DİYE:roflol:
valla süper olur gerçi yazı olmadanda geliyolar yaaakaydirigubbakcemile3

yoksa hamilemi kaldıki

sen kapıya bi yazı as bence MİSAFİRHANE diye yada MİSAFİR AĞIRLANIR DİYE:roflol:
valla süper olur gerçi yazı olmadanda geliyolar yaaakaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

kaçtı yine sumeyrat
haklısın canım yazsamda yazmasamda nasılsa geliyorlar bişey farketmez yaniii :roflol::roflol: :roflol:
dediğin topiğe girdim bayıldım gülmekten rabbim bizede nasip etsin inşallahh

canlarım ben biraz çıkayım 1 saate kadar tekrar girerim inşallah şimdilik rabbime emanet olun
yavruceylanım nerelerdeki bu arada çok özledim onuda

valla süper olur gerçi yazı olmadanda geliyolar yaaakaydirigubbakcemile3

kaçtı yine sumeyrat
haklısın canım yazsamda yazmasamda nasılsa geliyorlar bişey farketmez yaniii :roflol::roflol: :roflol:
dediğin topiğe girdim bayıldım gülmekten rabbim bizede nasip etsin inşallahh[/QUOTE]

ayyy canım benim kıyamam ben sana yardıma geleyimmi:smiley-cool:

inşşşşş nasip eder canım benim çok güzel anılar bunlar yaaa

Nisan ayı ortalarında lucrinle ilk tüp bebek macerama başlıyorum. Anatolia da karar kıldık. ınşallah bzim için hayırlısı olur. Sizlerde ne var ne yok yerimseniben

ınşallah simalcim hepimiz hayırlısıyla hamile kalırız ınan forumda bir kişi bile hamile kalsa seviniyorum. Diğer normal insanların hamile kalmasından daha farklı bir duygu hissediyorum.
Tedaviye iğnelerle başlıyorsun ya Normalde çok korkarım ama içimde bir heyecan var. Rabbim hayırlısı ise tedavimizi sağlıklı bir gebelikle sonuçlandırsın. Bizi düşüklerden dış gebeliklerden korusun.AMıNNN :CüvCüv:

X