Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

İnşallah simalcim hepimiz hayırlısıyla hamile kalırız İnan forumda bir kişi bile hamile kalsa seviniyorum. Diğer normal insanların hamile kalmasından daha farklı bir duygu hissediyorum.
Tedaviye iğnelerle başlıyorsun ya Normalde çok korkarım ama içimde bir heyecan var. Rabbim hayırlısı ise tedavimizi sağlıklı bir gebelikle sonuçlandırsın. Bizi düşüklerden dış gebeliklerden korusun.AMİNNN :CüvCüv:

amin canım....korkma kararlı ol.içine asla şüpheyi sokma potitif başla pozitif sonuçlnsın.....

merhaba arrkadaşlar benim de fsh yüksekliğinden bebeğim olmuyor maalesef.geçen ay gittiğim tüp bebek merkezi acı gerçeği pat diye yüzüme söyledi.ilk muayenede erken menopoz dedi.yaşım 33.cylo kullanıyorum.hayıt içiyorum fsh yi düşürmek için.bal polen çörekotu yiyorum.inşallah düşecek diye inanıyorum.sizinde başka öneriniz varsa uygulamak isterim.şimdiden teşekkür ederim..

merhaba arrkadaşlar benim de fsh yüksekliğinden bebeğim olmuyor maalesef.geçen ay gittiğim tüp bebek merkezi acı gerçeği pat diye yüzüme söyledi.ilk muayenede erken menopoz dedi.yaşım 33.cylo kullanıyorum.hayıt içiyorum fsh yi düşürmek için.bal polen çörekotu yiyorum.inşallah düşecek diye inanıyorum.sizinde başka öneriniz varsa uygulamak isterim.şimdiden teşekkür ederim..

cnm merhabalar fsh degerin kaç

kızlar merhaba nasılsınız 35ay canım yanlış hatırlamıyorsam hamilesin dimi

bende oyle bır sey yazmıyor bı kagıt daha var onda da normal normal...yazıyo deger yok oncekı kagıdımı da bulamıyorum

selam kızlar topiği görünce yazmadan geçemedim 36 yaşındayım hiç sebepsiz 14 yıldır hamile kalmıyordum Aralık ayında sigarayı bırakmaya karar verdim daha önce denediğim için bu kez başarısız olmayayım diye zyban adında bir ilaç kullandım bu arada sigaranın etkilerini daha çabuk atmak için selenyum ve e vitamini kullanmaya başladım sigarayı bıraktıktan 10-15 gün sonra hamile kalmışım şimdi hamileliğimin 13. haftasındayım sigara içiyorsanız lütfen bırakın Allah herkese nasip eder inşallah bebeğimi kucağıma alacağım günü bekliyorum artık

mesane volümü ve duvar kalınlıgı normal sınırda
uterus normal boyutlarda,homojen endometrium normal kalınlıktadır
her iki over normal boyut ve ozellıktedır
batında serbest veya lokule sıvı saptanmamıştır
pelvık incelemsıymıs bu ne demek bılmıyom

hayırlı olsun canım.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bende azalttım.tamamen bırakıcam inşallah.günde 3 tane içiyorum şimdilik

canım o normalller fsh lh falandır.demek ki normalmiş dğerlerin

canım ıkı doktorda normal dedı kantahlılı yapıldı ıdrara bakıldı ultrasyon cekıldı her ıkı yerde de .sonuc normal gıt 1 sene sonra gel dedıler 1 seneye 4 ay kaldı bakalım.hayırlısı.bebıs gelse de annesını fazla ugrastırmasa.zaten korkuyo annesı doktorlardan:)

canlarııım nasıl gidiyor bakalım hayat...cümbür cemaat anne olmaya hazır mısınız???
lütfen umudunuzu kaybetmeyin BıZ ANNE OLACAĞIZ ıNŞAALLAH
kocamAAAAAn öptüm hepinizi....
duaları ihmal etmeyelim ...:) :) :)

hayırlı olsun canım.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bende azalttım.tamamen bırakıcam inşallah.günde 3 tane içiyorum şimdilik

teşekkür ederim canım Allah sana da nasip etsin tüm kalbimle bebek isteyen tüm anne adayları için dua ediyorum inşallah o 3 sigarayı da içmeyi bırakırsın canım

gülşen_arda canım sıgarayı bırakman saglıgın ıcın hemd bebegının saglıgı ıcın ıyı olmus ama ben sıgara ıcmenın hamıle kalmayı engelledıgını dusunmuyorum

canım ıkı doktorda normal dedı kantahlılı yapıldı ıdrara bakıldı ultrasyon cekıldı her ıkı yerde de .sonuc normal gıt 1 sene sonra gel dedıler 1 seneye 4 ay kaldı bakalım.hayırlısı.bebıs gelse de annesını fazla ugrastırmasa.zaten korkuyo annesı doktorlardan:)
inşallah canım daha fazla bekletmesin annesini babasını
teşekkür ederim canım Allah sana da nasip etsin tüm kalbimle bebek isteyen tüm anne adayları için dua ediyorum inşallah o 3 sigarayı da içmeyi bırakırsın canım

inşallah canım amin...

X