Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

5.ayımda doktora gıttım sorun yok dedıler ıkı ay bekledım bebek olmayınca tekrar gıttım bu sefer farklı bır doktora o da sorun yok 1 sene bekle dedı 1 seneye 4 ayım kaldı bende artık sabredemıyorum her gün incir kuru uyguluyorum aman ne bıleyım yaa ne yapacagımı bende bılemedım her an soruyor herkes bebek yok mu yapmayı dusunmuyor musunuz kucagına bebek alıp karsımıza dıkılıp sızden de beklıyoruz dıyenler mı off ooof sankı bız bılmıyoruz bebek yapmayı.onlar soyleyınce kırmayıp heman bır tane yapıverıcez sanki

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum aynı sorunları bende yaşadım sanki biz bilmiyoruz bebek yapmayı hayır yani bebeğim olunca ne olacak anlar için gelip bakacaklarmı hayret bişey sırf insanların kalbini kırıyolar yaa

ah gamzelibebek boşveer o soranları sen.... onlarında hayatta çok istedikleri ve kavuşamadıkları şeyler vardır elbet sen onlara bu konuda sorular sor nasıl oluyor bakalım.... salla gitsin milleti.. bu bebeği millet içinmi istiyorsun yoksa kendin içinmi önemli olan o bence...maalesef insanlar helede böyle konularda çok duyarsız ya. böyle karşıdakinin zaafını bulup onu bıdıklamayı çok seviyorlar o tip insanlara prim verme arkadaşım.... ve aslında hayatı dalgaya alsak herhangi bir konuda ne olursa olsun inan bu süreçleri kendimizde zorlaştırıyoruz... bizlerin elinde olupta bilerek beceremediğimiz aklımızı kullanamadığımız bişi değilki konu ne için hırs yapıp tepki veriyoruz valla insan yapısı çoook karmaşık....

hayırlısı dıyorum artık

evet. hayırlısı olsun.... bana kızma ama 8 ay gerçekten çoook erken canım benim. 10-15 sene bekleyenler var.. hemen olmasını istediğimiz zaman inan bana tam tersi oluyor süre uzamaya başlıyor ve sebebi tamamen psikolojik.... kafandan çıkart bence bebek fikrini evliliğinin daha ilk yılı eşinle bunun tadını çıkart gezin eğlenin o senin hiiiç aklında olmadığı anda kendiliğinden geliverir... milletede kulaklarını tıka gitsin...en güzel anlarınız tam şimdi bunu değerlendir.....
iş hayatın nasıl bu arada öğretmenmisin sen???

merhaba ark.lar ben daha yenıyım bu sıtede merak edıyorum bılen varsa yardımcı olsun cumartesı gunu catlatma ıgnesı oldum dr.un dedıgı gbı ıgne sonrası bellı saatlerde ılıskıyede gırdık bır kac gundur bel agrım,su gbı akıntım,sık ıdrara cıkma,alt karında şişlik gbı belırtılerım var erken ama yınede merak ıste hamılemıyımdır

merhaba ark.lar ben daha yenıyım bu sıtede merak edıyorum bılen varsa yardımcı olsun cumartesı gunu catlatma ıgnesı oldum dr.un dedıgı gbı ıgne sonrası bellı saatlerde ılıskıyede gırdık bır kac gundur bel agrım,su gbı akıntım,sık ıdrara cıkma,alt karında şişlik gbı belırtılerım var erken ama yınede merak ıste hamılemıyımdır
cnaım o hemen bellı olmaz psıkoljık senınkı kafanı oraya takma faklı eyler dÜŞÜn 10 gÜn sonra bu belırtıler olsa evet dersım ama daha yenı olduĞu ıÇın bÜyÜk ıtımalle pskılojık bende yaŞadım aynısını:KK43:8

günaydın herkeseeeeeeeeee
neşem canım benim sağol kuşum
bekliyorum bakalım hayırlısı
düşüğün eli içinde olur derler inşallah öyledir nebiliyim bu ay yok içimde öyle bi ümit ama hayırlısı allahtan mevlam neyler neylerse güzel eylerrrr

kızlar bugün yumurtlamadan sonraki 4.günüm
ha oldum ha olacam bekliyom
jne zormuş beklemek bunu en iyi biz anlarız
benim önceden göğüslerim çok sızlardı hasta olacağım zaman ama artık sızlamıyodu
3 4 gündür yine sızlıyo aman ya
orama burama ellemekten helak oldum
sormayın giysin:)
olmazsam 2 gün sonra falan test yapcam
okadar bekletmez gelir ama
yinede hilalin umut dünyası işte:))))

bu arada dün eşime tatlı kızın yazdığı şeyi okudum
hani dün gönderdiya o kürtaj olayını eşim öyle bi ağladıki
hiç kıyamadım yaaaaaaa
babası ölünce bile okadar ağladığını görmedim
sonrada bana bebebk için ne gerekiyosa yapalım dedi:)
rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın kızlar

bu arada dün eşime tatlı kızın yazdığı şeyi okudum
hani dün gönderdiya o kürtaj olayını eşim öyle bi ağladıki
hiç kıyamadım yaaaaaaa
babası ölünce bile okadar ağladığını görmedim
sonrada bana bebebk için ne gerekiyosa yapalım dedi:)
rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın kızlar

amin canım bende çok ağladım okuyunca biz bebeğimiz olsun diye bu kadar uğraşıyoruz onlar yavrularına nasıl kıyıyorlar anlamıyorum doğrusu

günaydın günunüz aydın olsun yasamınız cocuk kahkahalarıyla dolsun.evımızde ocagımızda gamze gamze gülücükler kopsun,kopsun ki anne babaların gönlü şen olup huzur bulsun
sabaha boyle bır şiirle duayla başlamak istedim .hadi hepımız ıcın hayırlısı

günaydın günunüz aydın olsun yasamınız cocuk kahkahalarıyla dolsun.evımızde ocagımızda gamze gamze gülücükler kopsun,kopsun ki anne babaların gönlü şen olup huzur bulsun
canımm snaa da gÜnaydınn bende amııınn dıyorum heĞımız ınŞallah nasıp eder...

bende günaydın ve amin diyorum hepimizin evi bu şekilde olsun inşşş

X