Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

öncelikle çok heyecanlı ve çok mutlu olduğumu belirtmek isterimm zemuszemus
az önce almış olduğumuz haberle hilalimizinnn hamile olduğunu öğrendikkk :CüvCüv: :nazar:
yeni bi yeğenimiz daha geliyo inşaallaahhh :emir_bebek:
Rabbim tamamına erdirsin inşaallaaahhh

hadi buyrun halayaa:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

tiryakçım preesed almışsın hayırlısıyla vesilen olur inşallah canım

amin canım inşaallah
yumurta takibine başlamıştık bugün gittim yine doktora 16 mm olmuş yumurtan dedi
cuma günü aşılama yapalım dedi
kararsız kaldım eşim hemen ikna olmaz gibi geliyo
napcam bilmiyorumm

öncelikle çok heyecanlı ve çok mutlu olduğumu belirtmek isterimm zemuszemus
az önce almış olduğumuz haberle hilalimizinnn hamile olduğunu öğrendikkk :CüvCüv: :nazar:
yeni bi yeğenimiz daha geliyo inşaallaahhh :emir_bebek:
Rabbim tamamına erdirsin inşaallaaahhh

hadi buyrun halayaa:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ayyy ciddimisin canım çok sevindim nasıl haberin olduki hadi halay çekelim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sositosositoAYYYY bende çokkk sevindim yaaaaa süper bi haber busositosositosositosositosositosositodelikafadulden:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ayyy ciddimisin canım çok sevindim nasıl haberin olduki hadi halay çekelim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kuzunazı aramışş işleri yoğun olduğu için o giremiyo topiğe msnden söyledi bana
bende duyurayım dedimm :)))

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

amin canım inşaallah
yumurta takibine başlamıştık bugün gittim yine doktora 16 mm olmuş yumurtan dedi
cuma günü aşılama yapalım dedi
kararsız kaldım eşim hemen ikna olmaz gibi geliyo
napcam bilmiyorumm

canım siz bilirsiniz ama maddi olarak imkanınız varsa deneyin bi şansınızı derim ben inşallah vesileniz olur tatlım
hilalden nasıl haberin oldu canım yaa gerçekmi çok sevindim kursağımda kalmasın sevincim:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kuzunazı aramışş işleri yoğun olduğu için o giremiyo topiğe msnden söyledi bana
bende duyurayım dedimm :)))

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

o zaman doya DOYA HALAY ÇEKEBİLİRİZZ :teytey::teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey: hihoyyythihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:a.s. a.s. a.s. a.s.

Hılalımmmmmm rabbım saĞlıkla kucaĞına almayı nasıp etsın canım melısayı eŞınıde tebrık ederım mutlu huzurlu saĞlıklı bır ÖmÜr dılerım aılenle tatlımmmmm

kızlar hepinize çok teşekkür ederim am ben sevinemiyorum
sonucum 41.78 çıktı
doktor beni sinir etti boş gebelik olabilir falan dedi
yani sevinemedim hiç
2gün daha beklicem

kızlar hepinize çok teşekkür ederim am ben sevinemiyorum
sonucum 41.78 çıktı
doktor beni sinir etti boş gebelik olabilir falan dedi
yani sevinemedim hiç
2gün daha beklicem

canım son adet tarihin ne zamandı kaç gün geçmişti belkide geç döllenmedir sen yumurtladığın zamanı hatırlıyormusun

hilalim hemen bozma moralini dr ların herdediği çıksaydı ooo ooo sen ne zaman adet olmuştun yumurtlama zamanını hatırlıyormusun güzelim bak yine diyorum geç döllenmedir içini feraH TUT

ya hilal devlet hastanesinde yaptır belli olmaz kan sonucundan boş mu dolumu bakma sen ona

kızlar çarşambaya randevü aldım bide kendi doktoruma gideyim
yumurtladığım zamanı bilmiyorum
bilsem bu ay hiç bakmadım

X