Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende çıkıyorum canım.kocama kalsa işe gitmicez de ben firenliyom.onun canına minnet iyi geceler

aysecim sen nasilsin nasil gidiyor ye eksiyi bul ayseyi ye tatliyi bul sapliyi durumlari bu arada 190 gun kalmis yemin ederimki o gunler azaldikca hosuma gidiyor yaa seviniyorum kizlar ben onceki gibi kafama takmiyorum elimde olmayan birseydi onceden cok dusunuyordum ama artik oyle deyil yaaa rabbim istedigi zman vericek diyip umutla bekliuyorum

cnm kusura bakmayın topikteyim fkt cevap yazamıyorum
güzel gidiyor şimdilik tatlı ekşi ayrımı yapmıyorum çok fazla
ne bulursam indiriyom mideye :roflol:

hilalcim biliyormusun seni kafamda soyle canlandiriyorum orta boylu ne cok uzun nede cok kisa alimli bir kadinsin ve sevecen gulmeyi guldurmeyi seven uzuntusunu kederini zaman zaman disari vuran ve cogu kez amaaaannnnn salllaaaaa dunyayi der gibi bir tavrin oluyor yani bazen kavanoz dibli dunya der gibisin ama bazende ooohhh cok beeee iste der gibisin anlatabiliyormuyum yaaaa benim turkcem ve turkcede bazi seyleri anlatmam kit yani anlatmak ve soylemek istedikelrimi herzaman net bir sekidle anlatamiyorum esimle bile bazen herzaman deyilde bazen sorun yasiyoruz bana git once turkceyi ogrende gel kavga et benimle diyor alsanaalsanasmile bende ona sen asil git hollandaca ogren diyorum cunki karakiz bile ondan ii konusuyor hollandacayi ama turkceside ii teyzesiiiii ah benim karakizimi bir tanisaydiniz

martin 4 persembe gunu okulda defile yapicaklarmis benimki tuturdu gelinlik giyinicem diye bebek pembesi bir gelenligi var onu yigdircem ama ogretmenine demiski ben oynak istiyorum yandan halimem yandan severim seni candan eyer istiyorsan bosan gel kocandan sarkisini calin ben oynuycam demis ogretmeni turk oldugu icin tamam soz veriyorum seni oynaticam demis buyik gunu 4 gozle bekliyoruz ama malesef babasi calisiyor o gun amaaaannnnnn benimde ne kadar cok anlaticaklarim oluyor demi bir yazmaya basladigim zman pes pese geliyor kocisim bile diyor ne anlatiyon hataini flanmi diyorlülülülülülü

hahhahaah aynen anlattığın gibiyim
bikere çatlak biriyim herkes öyle der:)))))
neye sevinip neye üzüleceğim pek belli olmaz benim
bazen herşeyi kafama çok takarım bazende dediğin gibi sallarım dünyayı :))))
ben niye dünyanın kahrını çekiom o benimkini çekin diom:)))))

gelelim kara kıza
bırak yapsın istediğini yarın bigün büyüyüp yapamaz zaten
sorunlarla uğraşır en azından şimdi yapmak istio
olsun anacım yaz istediğini:))))
ben sıkılmam hiç
tabi yazcaz birbirimize:)))
başka kime anlatabiliyoruzki?:))))))

inanamıyorum yaaaa
kimse yok hala
kızlar neden girmiyosunuz artık yaaaa

çok şükür canım ne olsun yine misafirlerle geçti 3 günüm bugünde pazar kapımın önünde gelen giden olur kesin hep aynı tatlım senden ne haber ateşini ölçüyornusun

evet canım 9gündür ölçüom
bu arada ben kan tahlili verdim sonuç bekliom
1saat kaldı:KK43:(((
ama hiç umudum yok:KK43:(((((((
allah kolaylık versin sana bacım

evet canım 9gündür ölçüom
bu arada ben kan tahlili verdim sonuç bekliom
1saat kaldı:KK43:(((
ama hiç umudum yok:KK43:(((((((
allah kolaylık versin sana bacım

yaa bak sormasam hiç söylemiycekmisin inşallah hayırlı birr sonuç olur canım inşallah
sağol bu arada canımm

yaa bak sormasam hiç söylemiycekmisin inşallah hayırlı birr sonuç olur canım inşallah
sağol bu arada canımm

inşallah kayram inşallah dua et benim için yarım saat sonra evden çıkcam çok dua edin bana nolur zati dicektimde kimse yokken sap gibi yazmayım dedim:))))))

inşallah kayram inşallah dua et benim için yarım saat sonra evden çıkcam çok dua edin bana nolur zati dicektimde kimse yokken sap gibi yazmayım dedim:))))))

telefonla öğrenemiyomusun canım inşallah duaLARIM SENİNLE RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH

hee presed aldım arkadaşım eczacı o getirtti 130 lira normalde bana 110 a aldı sağ olsunn
kıss güzel haber verirsin inşaallah bu gün bizee hadi bakalımm

kızım ben sana demedimmi
bana yaz alırsan die
çok pahalıya almışsın
normalde gg de çok ucuz hemde ovulasyon testi falanda veriyolar
neyse hayırlısı bakalım

X