Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah öyledir
bilmiom yani kafam çok karışık şuan
artık çarşamba belli olcak
ben çıkıyım sizi seviyorum dua edin bana

inşallah öyledir

bak canını sıkma tatlım rabbim zaten hakkında hayırlısını sana nasip etmiştir sen tevekkül edip sabret inşallah çarşamba günü iyice seviniriz hep beraber seni rabbime emanet ediyorum canım gene uğra bugün

aa
kızlar ilk okuyunca çok sevindim bu ay hilal gerçekten içimden geçiyodu.. tüylerim diken diken oldu biranda.
ama sonradan değeri öğrenincede üzüldüm.. inş 2 gün sonra kan değeri yükselirr.. canım benim ya inşş hayırlısı olur..

cnm kusura bakmayın topikteyim fkt cevap yazamıyorum
güzel gidiyor şimdilik tatlı ekşi ayrımı yapmıyorum çok fazla
ne bulursam indiriyom mideye :roflol:

kizzzzz dikkat et her buldugunu indirme iydene vallahi bende oyle yaptim ama simdide kilolarimi veremiyorum DIKKAT ET BENDEN TAVSIYE

hahhahaah aynen anlattığın gibiyim
bikere çatlak biriyim herkes öyle der:)))))
neye sevinip neye üzüleceğim pek belli olmaz benim
bazen herşeyi kafama çok takarım bazende dediğin gibi sallarım dünyayı :))))
ben niye dünyanın kahrını çekiom o benimkini çekin diom:)))))

gelelim kara kıza
bırak yapsın istediğini yarın bigün büyüyüp yapamaz zaten
sorunlarla uğraşır en azından şimdi yapmak istio
olsun anacım yaz istediğini:))))
ben sıkılmam hiç
tabi yazcaz birbirimize:)))
başka kime anlatabiliyoruzki?:))))))

CANIM BURCUN NE SENIN

günaydın bacılar nasılsınız??

AHHHH BACIMMMMMM SANADA GUNAYDINNNNN

evet canım 9gündür ölçüom
bu arada ben kan tahlili verdim sonuç bekliom
1saat kaldı:KK43:(((
ama hiç umudum yok:KK43:(((((((
allah kolaylık versin sana bacım

inşallah öyledir

HILALCIMMM CANIM BENIMMM NEOLUR RAHAT OLMAYA BAK KENDINI FAZLA UZME ELINDE DEYIL BILIYORUM BENDE OYLEYDIM COK KAFAMA TAKARDIM AMA BEN NASIL OLDU BILMIYORUM AMA COK RAHATIM ARTIK SAKIN DEME 1 TANE VAR DA ONDAN DIYE CUNKI O DUYGUYU TADINCA ONUN KOKUSUNU DUYUNCA DAHA COK ISTIYORSUN VE BEN KIZIMA BIR ARDES VERMEYI GERCEKTEN COK ISTIYORUM AMA SENDE NEOLUR SIKKMA CANINI HEM KARISIK DIYORSUN AMA KARISIK OLAMSINA BIR SEBEB YOK BE BITANEM OLUCAK ISTE EVET OLUCAK AMA NEZAMN BILMIYORUZ KAN ALDIRMISSIN SONUCU BEKLIYORMUSUN VE GELMIS SANIRIM AMA BU KAN DEGERININ NE OLDUGUNU BEN BILMIYORUM NE DEMEK YANI OLABILIRDE OLMAYA BILIRDE HERHALDE DEMI ANLADIGIM KADARLIYLA AMA NEOLUR BITANEM NEOLUR YAAAAA SENIN UZULMENE DAYANAMAM BITANEM BAK GELIRIZ HEPIMIZ SENI OLSESIYE GIDIKLARIZ VE SEN ARTIK HEB GULERSIN GUZEL YUZLU ARKADASIM BENIM:icecream:

turkbayragi hosbulduk canimmmm bacim hosbulduk bugun burda acayip yamur yagiyor kizimla disari cikicaktik carsiya goturcektim onu okulda tatil ya ama bu yagmurda olmaz :çok üzgünüm:

olsun güzelim evdede çok eğlenebilirsiniz mesela evdeki iplerle örerek veya kumaşlardan ikiniz bir bebek yapın veya başka birşey kızınında ilgisini çekicek eğlendirecek birşey olabilir birde yağmurda dua et tatlım bizleride unutma her damlayı bir melek indiriyo yeryüzüne inşallah rabbim dualarınıda kabul eder

aaaaaaaaaaaaaa sumeyrat gelmis kiz ben seni bilmiyordum yeni ogrendim konusmuyormusun demiiii olsun beee iiii sukse yapmisin ama heeeee.

seyyyy acaba yazmayimi bilmiyorsun diycem ama yoksa burda ne isin var demii neyse kendine ii bak allaha emanet ol

kizzzz evinnnnnn sen nasilsin ne var ne yok moraler nasil insallah superrrrrrrrrrrrrrr diyceksindir

nesecim sen nasilsin hayat nasil gidiyor .

olsun güzelim evdede çok eğlenebilirsiniz mesela evdeki iplerle örerek veya kumaşlardan ikiniz bir bebek yapın veya başka birşey kızınında ilgisini çekicek eğlendirecek birşey olabilir birde yağmurda dua et tatlım bizleride unutma her damlayı bir melek indiriyo yeryüzüne inşallah rabbim dualarınıda kabul eder

kizzz kayraaaaaaaaa sen neler biliyorsun oyle evet ii fikir dur dolapta giyinmediyimiz eski esalardan kesip bez bebek yapabilirz ayrica dualrimda sizle tansitigim gunden beri varsiniz bitanesiii rabbim vericek yeterki sabirla bekliyelim emmmiiiiii anasinin kuzusuuuu

seyyy bisey daha var yaaaaa benim kara kiza cok nazar deyiyor acaba bildiginiz nazar duasi varmi dun gece yine cok rahatsiz oldu bebegim

kızlar hepinize çok teşekkür ederim am ben sevinemiyorum
sonucum 41.78 çıktı
doktor beni sinir etti boş gebelik olabilir falan dedi
yani sevinemedim hiç
2gün daha beklicem

hayırlı olsun hilalcim
çooook sevindim
amaaaaaaaaaaaan durun bi göbek atalım
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

aaaaaaaaaaaaaa sumeyrat gelmis kiz ben seni bilmiyordum yeni ogrendim konusmuyormusun demiiii olsun beee iiii sukse yapmisin ama heeeee.

seyyyy acaba yazmayimi bilmiyorsun diycem ama yoksa burda ne isin var demii neyse kendine ii bak allaha emanet ol

kizzzz evinnnnnn sen nasilsin ne var ne yok moraler nasil insallah superrrrrrrrrrrrrrr diyceksindir

nesecim sen nasilsin hayat nasil gidiyor .

iyilik saglık canım
bizde ne yapalım işte
böyle popomuzun üstüne oturduk
bizde tık yok gelen güzel haberlere seviniyoruz
hayat bu

kizzz kayraaaaaaaaa sen neler biliyorsun oyle evet ii fikir dur dolapta giyinmediyimiz eski esalardan kesip bez bebek yapabilirz ayrica dualrimda sizle tansitigim gunden beri varsiniz bitanesiii rabbim vericek yeterki sabirla bekliyelim emmmiiiiii anasinin kuzusuuuu

seyyy bisey daha var yaaaaa benim kara kiza cok nazar deyiyor acaba bildiginiz nazar duasi varmi dun gece yine cok rahatsiz oldu bebegim

ben çok severim ah bi kızım olsaydı onunla nelern yapardım kendimde çok severim değişik şeyler yapmayı sırf boncuklardan sehpa örtüsü yapmıştım mesela resmini koyarım buraya bi yarım saat sonra canım
nazar için felak nas maun tebbet surelerini çok okurum birde okumadan önce niyet ederken baba ismini söyleyip mesela aliden olma fatmadan doğma burcu için niyet ettim nazar duası okumaya okumak benden şifa senden rabbim derim ben birde günde bir iki adet çörek otu yutturabilirsen olurmuş canım

hilal gitmiş ama degeri niye o kadar düşük ki acaba
ne zaman adet olması lazımdı
onu ögrenecektim

X