Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayret 2 sayfa ilerlemiş kızlaaarr yapmayalım böyle topiğimizi yanlız bırakmayalım
hadiii ya hamile bekliyommm hadiii

hayret 2 sayfa ilerlemiş kızlaaarr yapmayalım böyle topiğimizi yanlız bırakmayalım
hadiii ya hamile bekliyommm hadiii

nasılsın ayşem balım yeğenim nasıl bugün kime selam verdiysem karşılık vermeden çıktılar sende öyle yapmazsın dimi

aysecim sen nasilsin nasil gidiyor ye eksiyi bul ayseyi ye tatliyi bul sapliyi durumlari bu arada 190 gun kalmis yemin ederimki o gunler azaldikca hosuma gidiyor yaa seviniyorum kizlar ben onceki gibi kafama takmiyorum elimde olmayan birseydi onceden cok dusunuyordum ama artik oyle deyil yaaa rabbim istedigi zman vericek diyip umutla bekliuyorum

kara kiz cok ii teyzesi okulda defile yapicaklarmis ve bizimki tuturdu gelinlik giyinicem diye cok tatali bir gelinligi var pembe onu giyinicekmis hatta gobek bile atmak istedigini soylemis ogretmenine

aysecim biz bu yaz turkiyeyeme gelicez yine ve biz asilama yaptirmak istiyoruz ben kocamdan 2 hafta once gelicem ve esimin geldigi hafta asilama olsun diyoruz cunki asilama olduktan sonra biz kayinvalidemlerin yanina gitmemeiz gerekiyor istanbulda uzun sure duramam ama bosatancida oturan gorumcem var o bizim icin bir doktor bulucakmis ama senin tavsiye edebilecegin bir doktor varmi ve kac para tutuar bu asilama asga yukari

efendim anlamadim ada cayi yagimi bunu neden kulaniyorsun yani bilmiyorum ilk defa duydum bu ada cayi againibilmiyorumkismile

canım bu yağ rahim iltihabını falan yok ediyomuş.vajinana adetin 5.günü pamukla akşamları yatarken koyuyomuşun 5 gün boyunca yumurtalıkların,rahmindeki iltihabı dışarı atıyomuş.bende bugün başlıcam.umarım işe yarar.kk da okumuştum dün deneyeyim dedim.duyduğum her şeyi deniyorum artık

oooffff yaaa neden boyle oluyorki yaaa bisey diycem bizim burda bir kadin varmis ve kendi evinde muayne edip tedavi ediyormusa isirgan otunua falan oturman gerekiyormu ve baska bir suru seyler ama malesef bu kadin artik bakmiyormus ama ben rica edicem arkdasimin tanidgi bir kadin ona rica edicem
neyse artik cikmam gerekiyor benim yarin gelirim yukur bir ihtimal bir hafta tatail okular burda karakiz evde yani gerci suanda uyuyorrrr annesinin gullu

kara kiz cok ii teyzesi okulda defile yapicaklarmis ve bizimki tuturdu gelinlik giyinicem diye cok tatali bir gelinligi var pembe onu giyinicekmis hatta gobek bile atmak istedigini soylemis ogretmenine
yerim ben onun göbüşünü canı ne istiyosa yapsın onlara herşey yakışır güzelim rabbim sağlık uzun ömür versin inşallah
kayraaaaaa ikimiz kaldik birsenn bir ben bir de bebek diycem ama...........kaydirigubbakcemile3

evet canım ya topiğimize gerçekten nazar değdi sanırım kimse gelmiyo gelende hemen kaçıyo anlamadım neden hakketen ikimizdede birer bebiş olsaydı keşke keşşşşkeeee

canım bu yağ rahim iltihabını falan yok ediyomuş.vajinana adetin 5.günü pamukla akşamları yatarken koyuyomuşun 5 gün boyunca yumurtalıkların,rahmindeki iltihabı dışarı atıyomuş.bende bugün başlıcam.umarım işe yarar.kk da okumuştum dün deneyeyim dedim.duyduğum her şeyi deniyorum artık

canim benim pamugu vajinanami okuycaksin icine kacar kizzzz allah korusun dikkat et

oooffff yaaa neden boyle oluyorki yaaa bisey diycem bizim burda bir kadin varmis ve kendi evinde muayne edip tedavi ediyormusa isirgan otunua falan oturman gerekiyormu ve baska bir suru seyler ama malesef bu kadin artik bakmiyormus ama ben rica edicem arkdasimin tanidgi bir kadin ona rica edicem
neyse artik cikmam gerekiyor benim yarin gelirim yukur bir ihtimal bir hafta tatail okular burda karakiz evde yani gerci suanda uyuyorrrr annesinin gullu

burdada öyle bir kadın varmış ama hala varmı bilemiyorum tatlım
iyi bir hafta tatilsiniz ne güzel tadını çıkartın bebeğinle iyi tatiller çıkıyosun sanırım rabbime emanet ol tatlım iyi geceler

nasılsın ayşem balım yeğenim nasıl bugün kime selam verdiysem karşılık vermeden çıktılar sende öyle yapmazsın dimi

cnm saolasın yegen iyi hamdolsun
cnm yazını görmedim
topik çok sessiz olduğu için insanlar girirp çıkıyordur hemen :)
sen nasılsın

canim benim pamugu vajinanami okuycaksin icine kacar kizzzz allah korusun dikkat et

yok canım ona bende güvenemiyorum da zaten adetli olunca bugün pedime bir iki damla koycam adetim bitincede günlük pede aynı şekilde koycam.pamuk işi benide sarmadı.neme lazım kaçar maçar bide onu ararız artık durduk yere:)

kayracimmmmmm ii aksamar allaha emanet ol insallah birgun bizimde karnimizi tepikleyen bebegimiz olur ayyyyy tepikledi falan deriz hadi ii geceler bitanem kocisine sikica saril ve uyu istersen fikfikde yapin tabiiiii bu tamamen size kalmis birsey ben bilemem ama benimkinin beli agriyor ben istiyomda o olamz belim aciyoooo diyoooo opeyim gecer diyom ama opturmuyo

yok canım ona bende güvenemiyorum da zaten adetli olunca bugün pedime bir iki damla koycam adetim bitincede günlük pede aynı şekilde koycam.pamuk işi benide sarmadı.neme lazım kaçar maçar bide onu ararız artık durduk yere:)

yok hani kocisin zevkle arar bulur ama ne gerek var simdi demiiiiiiii:sm_cool:

X