Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy görmemişim canım nasılsın?
nasıl gidio hamilelik?
yeğenime iyi bak ha

Selam, güzel bir sayfa olmuş. Benim sorunum sağ tüp tıkalı, tıbbi adı hidrosalpinks, laparoskopik ameliyatla tüpün alınması gerektiğini söylediler. Açmak için başka bir tedavi, kür tavsiyeniz varmı?
Selam ve dua ile.

Selam, güzel bir sayfa olmuş. Benim sorunum sağ tüp tıkalı, tıbbi adı hidrosalpinks, laparoskopik ameliyatla tüpün alınması gerektiğini söylediler. Açmak için başka bir tedavi, kür tavsiyeniz varmı?
Selam ve dua ile.

valla hıc bır fıkrım yok ama ıctekı ıltıhabı sokmek ıcın sogan kurunun oldugunu bılıorum cokta memenun kalıp hamıle kalan arkadslarımız var

Selam ve dua ile.

canım bunun için maydanoz süt buharı kürü uygulayanlar var hatta bu topic.te tüpü tıklaı bir arkadaşımız bunu uyguladı ve Allahın izniyle hamile şimdi.google a maydanoz süt buharı yaz araştır canım.

maydanoz suyunu arkadasım 1 ayyaptı dıer ay hamıle kaldı.onunda 2 seneye yakın bır suredır olmuodu.tabı bunlar sadece vesıle

merhaba canım iyiyim Allah'a şükür sen nasılsın görüşmeyeli neler yaptın?

iyiyim canım misafirim vardı bugün yoruldum biraz dinleniyorum şimdi
son günlerde kimse yok demii topikte kaynamıyor eskisi gibi kuzu da gelimiyor hearalde

hımmmm.sen denedınmı?sogan kurunu yapamıorum mıdem bulanıor bu yuzdende uzuluorum cok faydası varmıs :KK43:

benimde midemde gastrit falan var soğanı yapamadım cnm ama maydonozu yıkayıp koydum tezgaha öyle girip çıkıp yedim var ya nasıl akıntı oluyordu ama bildiğimiz akıntı değil koyu renkli ve kokulu suyu daha nı faydalı bilmyorum ben biraz üşenalsanaalsanasmilegeç olduğum için öyle yedim

ah bırde içe bılsem o kuru ne gusel olurdu gercı bugun 11.gunum artık ıcsemde olmaz 5.gunden baslıcakmıssın galıba :KK43:

kayram hoşgeldin bacım nasılsın*
bi sen varsın bide ben
nasıl gidio hayat doktora gitmişsin sevindim bişey olmadığına inşallah
diğer tahlillerinde temiz çıkar canım

hilalim canım mesajını ve seni görmemiştim tatlım malum kayınvalideler yine bizdede bi bakıp çıktım sadece özür dilerim sen nasılsın tatlım ben iki gündür sabah akşam ayrı ayrı misafir ve kayınvalideler derken acayip yoruldum hala bizdeler belki hatta inşallah yarın giderler tatlım işte benim herzamanki gibi gidiyo sen nasılsın tatlım bu hafta çok durgun geçti inşallah -herkes hafta başından itibaren yine burda olur hepinizi çoookl özledim çünkü kızlar hilalim rabbime emanet ediyorum sizi görüşmek üzere opuyorumnanaktan

X