Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

biz normalde bu ay başlıyacaktık martta ama ben aralıkta yaptırdığım aşılamadan sonra çok yıprattım kendimi o yüzden eşim mart da yaptırmaktan vazgeçti önce sen kendini bir topla diye şu an iyiyim aslında ama onuda ikna etmem gerek iyi olduğuma yoksa asla gitmez merkez konusuna gelince bir türlü karar veremedim konyadayım ben burda bir kaç merkez var ama ne bileyim ist. umut falan mı olsa karar veremiyorum gerçi şimdi olsa nasıl olacak ki ist. eşim çalışıyor offffff offfff
YA CANIM İKNA ETMEYE ÇALIŞ ZATEN NİYETİNİZ VARMIŞ Bİ ARAŞTIR İYİCE EŞİNEDE ZATEN ÇOĞU YER RAPOR VERİYORMUŞ EN AZINDAN BANA ÖYLE DEMİŞLERDİ TATLIM İYİCE ARAŞTIR
kayracım canım sen düşünmüyormsn tüp b??
YOK GÜZELİM BU AYLARDA ÇOK ZOR MADDİ VE MANEVİ ÇOOOK ZORR RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN
benim çıkmam gerekiyor canım
akşam oluyor malum yemek falan
kendine iyi bak allaha emanet

TAMAM CANIM RABBİME EMANET OL BENDE ÇIKMAK ZORUNDAYIM AYNEN YEMEK YAPMAM LAZIMM HOŞÇAKAL opuyorumnanaktan

kizlar misafirler gitti bulasiklari makineye doldurdum ve geldim ama gecmisi ancak okuyabildim cevap yazicaktim ama kizim durmuyor onunla oyun oynamamai istiyor o yuzden cikmam gerekiyor ama en yakin zamanda yine burdayim belki yarin gelemem cunki annannemerde yatma ihtimali var kizlar hepinzi cok seviyorum sumeyrat senide diycem ama yalan soylemis olurum yaaa kusura bakma ama konusursan sohbet edersen bizle eminimki senide severim simdi sen diyceksin benim senin sevgine ihtiyacim yok yok tabiki elbette ama insanlar birbirini sevmelio bence neyse hadi byyeeeee kara kzi durmuyor

canım doktorun hangi hastanede

benim DR.SERHAT SAKIZ bey İstanbul Bakırköyde özel muayene netten de araştır istersen çok ilgili ve alakalı bir DR.ben çok memnun kaldım Bende bir dr arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim vede devam etmeyi düşünüyorumyerimseniben

ceylanım nasılsın sanırım geçmişi okuyorsun tedavin nasıl gidiyo yumoşlar ne alemde

merhaba kıslar bilen bilir ama anlatıp sizlerede umut olmak istedim
15 ay bekleyişin ardından eşimde sperm testi sonuçlarıın öğrendik ilk testimizin sonuçlarını yazıyorum
sperm sayısı 21 milyon
harekelilik %1
doplerde varikosele rastlanmadı prof dktr gizli varikolse olabilir amlytla bakıcaz dedi
başka bi doktora gittik o doktorda evt çok düşük ama biraz daha bekleyelim arı sütü kullan dedi ve o testten 20 gün sonra tekrar yaptırdık
ve bu sırada arı sütü bal polen karışımı ve keçi boynuzu kürüne başladık pekmezinide sabah akşam yedi bi kaşık
o testte sperm sayısı 41 milyon
yarım saatte harekli %10
birinci saatte ikinci satte 4 saatte hiç yoktu
doktor pek bi değişim olmadı dedi tabiki
neyse bis bütün inancımızla kürlere devam ettik arada eşime havuç suyu da yaptım eşim sigara kullandığı için devamlı uygulayamadım malesef
bugün yaptırdığımız testte sperm sayımıs 58 400 milyon çıktı
yarım saatte %40
birinci saatte %30
ikinci saatte %20
4 sattte %10 çıktı
tabi doktorda bizde şok olduk
doktor ne kullandın bu kadarda yükseldi demiş eşime adam şaşırmış keçiboynuzunu nasıl yapıyosun demiş tarifini almış düşünün
diyceğim o ki kıslar hemen ameliyat masasına yatmayın zira bis boşuna olmuş olacaktık
bu sevinci yaşamayan bilemes sanki bebeğimiz olmuş gibi mutlu ve sevinçliyis
şimdi artık 4 gözle bebeğimizin gelmesini bekliycez
umudunuzu sakın ama sakın yitirmeyin kıslarr

meraba kızlarrr saat baya geç ama ben gelddiiimmm
siz rüyalardasınızz bugün annemdeydim ben misafir vardı
giyecek bişey bulamadım herşeyim sıkıyorrrr :KK43:
bende hamiş elbisemi giydim erken ama napim rahat etmemiz önemli :)))
ahada 3 ayım bitiyor

sizler ne alemdesiniz hadii yaaa bi haöiş haberi verin artık
hilal ve neşeden bekliyom bu haberiii bu ay

ceylanım nasılsın sanırım geçmişi okuyorsun tedavin nasıl gidiyo yumoşlar ne alemde

canım benim ne olsun
anca okuyabiliyorum
geldiğimde de kimse olmyınca yazamıyom
dün progestron verdim bu gün sonucu alacağım bakalım artık
haberdar ederim sizi
kendinize iyi bakın öptüüüm

günaydın herkese kıslar dün gelemedim kusura bakmayın gündüz işyerinde işim çoktu şantiyedeki elemanların maaşını hesapla banka hesaplarına yatır geri kalan kısmını elden öde vs. derken hiç müsait olamadım akşamda annemlerde kaldım zaten o yüzden giremedim şu an kişmse yok sumeyrat var bir tek o da malum konuşmuyor şimdi çıkayım kahvaltımı edip ilacımı içeyim gelirim

günayyydın kızlarrr ben dün tomurcuk bir çiçek diktim evin ve saksının içine
niyet ettim Allahımeğer hamileysem çiçek adet günüme kdar çiçek açsın dedim bide malum
kış ayındayız tutmayabilir.bu sabah kalktımki bütün tomurcuklar çiçek açmış hala şoktayım
çünkü açacak gibi durmuyodu

niyet ettim Allahımeğer hamileysem çiçek adet günüme kdar çiçek açsın dedim bide malum
kış ayındayız tutmayabilir.bu sabah kalktımki bütün tomurcuklar çiçek açmış hala şoktayım

günaydın canım ne güsel inşallah hamilesindir adet günün ne zaman?

alpyciğim günaydın canım nasılsın ne var ne yok

Günaydın kuzucum,
geçmişi okudum anca bitti.
dün doktora gittim doktor her şey normal seyrinde ilerliyo dedi kese baya büyümüş karın ağrıların normal endişe etme dedi.10 gün sonra gelin kalp atışlarına bakalım dedi
yani ben dün kalp atışı duyarız diye gitmiştim ama doktor erken daha dedi
normalde 7.haftada falan duyuluyomuş.
Benden haberler bu kadar canım sende durumlar ne alemde??

tatlıkız günaydın canımm,
ayyy ben de çok merak ettim şimdi inşş hamile olursunn canımmm :Saruboceq::Saruboceq:

Günaydın kuzucum,
geçmişi okudum anca bitti.
dün doktora gittim doktor her şey normal seyrinde ilerliyo dedi kese baya büyümüş karın ağrıların normal endişe etme dedi.10 gün sonra gelin kalp atışlarına bakalım dedi
yani ben dün kalp atışı duyarız diye gitmiştim ama doktor erken daha dedi
normalde 7.haftada falan duyuluyomuş.
Benden haberler bu kadar canım sende durumlar ne alemde??

evet canım bende kalp atışları için daha erken diye düşünüyordum ara ara girebiliyorum topiğe ama kalp atışları için dr a gideceğini anımsıyordum sanki bu sabah kendi kendime düşündüm dah aerken değilmi ya diye herşeyin yolunda olmasına çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bislerede nasip etsin bende herşey aynı gün aşırı fikfikle geçiyor nerdeyse ama ben bu ay yumurtlayacakmışım gibi bile hissetmiyorum açıkçası takipte etmiyorum zaten

X