Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunaz abla sana bişey sorcam.soğan suyuyla ben adaçayıda içiyorum ve civamperçemide içmeyi düşünüyorum.. sen ne diyosunn buna

evet canım bende kalp atışları için daha erken diye düşünüyordum ara ara girebiliyorum topiğe ama kalp atışları için dr a gideceğini anımsıyordum sanki bu sabah kendi kendime düşündüm dah aerken değilmi ya diye herşeyin yolunda olmasına çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bislerede nasip etsin bende herşey aynı gün aşırı fikfikle geçiyor nerdeyse ama ben bu ay yumurtlayacakmışım gibi bile hissetmiyorum açıkçası takipte etmiyorum zaten

Takip etmemen ve kötü hissetmen iyi çünkü ben kendimi en kötü hissettiğim dönemde hamiş kaldım.Hatta doktorum geçen diyo ki sen bu ay o kadar umutsuzdun ki diyoo yani o bile umutsuzluğumu farketmiş artık kendimi olumsuza nasıl hazırladıysam düşün test yapmam gereken gün test yapmadım 2 gün sonra yaptımm.

alpyciğime ben maşallah subhanallah diyorum allah nazardan saklasın diyorum nazar haktır nazar allahın emrini bozar bu yüzden bizim bile nazarımız değebilir ne bilim alpy e göre deeğil herhangi biri hamile kaldığında inanılmaz mutlu oluyoruz bu ayrı tabi ama birde içimizden bizde kalsak keşke onun yerinde olsak vs gibi güzel duygular geçiyor değilmi bu bir imrenme olabilir çok istekliyiz çünki ama annenin bile evladına nazarı değer biliyorsunuz kötü niyet şart değil bu yüzden maşallah subhanallah diyorum ve hepimiz hamişleirmiz için bu cümleleri kuralım kıslar bence yani bence :))

kızlar bu arada doktor dün eşimin değerlerini karşılaştırdı.Aşılamadan sonra sormayı unutmuştum onun yorumunu.gerçi kendimiz bakınca değerlerin yükseldiğini görmüştük.Dün de kendisi yorum yaptıı harikaa dedii yeni değerlerin yanına tik koydu müthişş bir atışş dedi 2 katından fazla dedim keçiboynuzunun faydaları Allah da nasip etti tabii.
Aman ihmal etmeyin eşinin değerleri düşük olanlar mutlaka kullansın biz sadece 1 ay kullanmıştık üstelik,gerçekten çok etkili.

Günaydın kuzucum,
geçmişi okudum anca bitti.
dün doktora gittim doktor her şey normal seyrinde ilerliyo dedi kese baya büyümüş karın ağrıların normal endişe etme dedi.10 gün sonra gelin kalp atışlarına bakalım dedi
yani ben dün kalp atışı duyarız diye gitmiştim ama doktor erken daha dedi
normalde 7.haftada falan duyuluyomuş.
Benden haberler bu kadar canım sende durumlar ne alemde??

günaydın kızlaaarr,

alpycim çok sevindim maşallah hep böyle ilerler inş.
bu kalp atışı olayı ilginç yaa aslında var ama kalp atışını duymadan için rahatlamıyor.
inş. en kısa zamanda duyarsın cnm.
bak ne diycem kızlar hepinize aslında aklınızda olsun hamile kaldığınızda biraz ilerleyince angel sounds diye bi alet var bebk dinleme ve kayıt cihazı netten getiriyorlar. 100 tl falan civarında
bebğin kalp atışlarını dinliyosun ve kaydediyor saklayabiliyosun o kayıt daha sonra bebek huzursuzlandığında dinlettiğinde rahatlıyomus kendini anne karnında sanıyormuş düşünsene hıçkırıkları bile duyuluyor
allahım o günleri göasterir inş.

günayyydın kızlarrr ben dün tomurcuk bir çiçek diktim evin ve saksının içine
niyet ettim Allahımeğer hamileysem çiçek adet günüme kdar çiçek açsın dedim bide malum
kış ayındayız tutmayabilir.bu sabah kalktımki bütün tomurcuklar çiçek açmış hala şoktayım
çünkü açacak gibi durmuyodu
canım inş hamişsindir.. inşş rabbim gönlündekini versin.

kızlar bu arada doktor dün eşimin değerlerini karşılaştırdı.Aşılamadan sonra sormayı unutmuştum onun yorumunu.gerçi kendimiz bakınca değerlerin yükseldiğini görmüştük.Dün de kendisi yorum yaptıı harikaa dedii yeni değerlerin yanına tik koydu müthişş bir atışş dedi 2 katından fazla dedim keçiboynuzunun faydaları Allah da nasip etti tabii.
Aman ihmal etmeyin eşinin değerleri düşük olanlar mutlaka kullansın biz sadece 1 ay kullanmıştık üstelik,gerçekten çok etkili.

çok haklısın cnm bizde keçiboynuzu pekmezi ile morfoloji gibi zor yükselen bir değeri yükselttik.
bende tavsiye ediyorum

günaydın kızlaaarr,

alpycim çok sevindim maşallah hep böyle ilerler inş.
bu kalp atışı olayı ilginç yaa aslında var ama kalp atışını duymadan için rahatlamıyor.
inş. en kısa zamanda duyarsın cnm.
bak ne diycem kızlar hepinize aslında aklınızda olsun hamile kaldığınızda biraz ilerleyince angel sounds diye bi alet var bebk dinleme ve kayıt cihazı netten getiriyorlar. 100 tl falan civarında
bebğin kalp atışlarını dinliyosun ve kaydediyor saklayabiliyosun o kayıt daha sonra bebek huzursuzlandığında dinlettiğinde rahatlıyomus kendini anne karnında sanıyormuş düşünsene hıçkırıkları bile duyuluyor
allahım o günleri göasterir inş.

sağol bubuşcummm,
Bizim gibi mücadeleler sonucu olunca daha da zor oluyo,herşeyi daha çok düşünüyosun,ama uğraşsız hamile kalanlar umursamıyo fazla hatta hamile kaldıktan sonra hemen doktora gitmeyenler bile var bi kaç ay geçsin diyolar sonra gidiyolar.
aaa her gün yeni bişey öğreniyoruzz ne kadar ilginçç bişeymişş yaaa şaşırdım CADIARZUCADIARZU

alpcim bebişin inşşş sağlıcakla dünyaya merhaba der tatlım
rabbim bebeğini nazarlardan saklasın canım benim:nazar:

sağol bubuşcummm,
Bizim gibi mücadeleler sonucu olunca daha da zor oluyo,herşeyi daha çok düşünüyosun,ama uğraşsız hamile kalanlar umursamıyo fazla hatta hamile kaldıktan sonra hemen doktora gitmeyenler bile var bi kaç ay geçsin diyolar sonra gidiyolar.
aaa her gün yeni bişey öğreniyoruzz ne kadar ilginçç bişeymişş yaaa şaşırdım CADIARZUCADIARZU

evet cnm bizim gibi uğraşanlar kıymetini daha iyi biliyor.
benim bi arkadaşımın eltisi hamile kaldığında istememiş çok üzülmüş bilerek çıkmış sandalyeye mutfak dolabından bişey almaya hızla aşağı atlamış 1 hafta içindede düşürmüş zaten
yani bunları duyunca diyorumki allahım bi sınavdan geçiriyor heralde istemeyene veriyor ne yapacak bakalım diye isteyeni uğraştırıyor benden gelene sabredecekmi diye
ben artık öyle düşünüyorum..

X