Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayram rüyanı okudum canım ne güzel demii insanın hiç uyanası gelmiyor
ben de hep erkek çocuk görüyorum ama uyanınca kendimi çok kötü hissediyorum rüüyaymış demek çok kötüüü

[/COLOR]
prensesin annesi beni her mesajında yazıyoısun nerdeyse teşekkür ederim cicim:))))))
bende bu sıralar pek giremiyorum güldüremiomda:))))))))
dün gece benimki fikfik istedi ben yok dedim
çok yorgundum zaten
aman hergün versem hergün alır yaaaaa
sıkılıyom bazende üeniyom
sadece yumurtlama dönemlerinde yatmak istiom
benimkide sen beni kullanıon dio:)))))))kaydirigubbakcemile3
aman napıyım be nereye kadar fikfik fikfik anam ağladı

bu arada demişsinya eşimin sperminde pörtü gördüm diye
sorun varmı yokmu bilemem ama canım
benimkindede oluyo pazen hadi biz hasta olurken gelirya pötür pötür onuın gibi aynı
ama benimkinde bi sorun yok
umarım kötü bişi yoktur canım benim

karakıza iyi bak haaa
çocuğu hasta etme
döverim seni:eek:klava:

günaydın kızlarr
bişey sorcam vajinamda acayip bir kasıntı peydah oldu 2 gündür.iç kısmında değil hani rahim ağzı olan yer değil iki iç kenar varya orası ayıptır söylemesi dün aynayla baktım o bölge tahriş gibi değilde renk olarak koyulaşmış.damarlar belli gibiydi.
kızlar hala göğüslerim hat safhada ağrıyor.
kasıklarımda ara ara adet olacakmısım gibi ağrıyor bakalım bunca şeyin arkaısndan ne çıkacak.
allahım kalbimde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olana kalbimi razı eyle..

kızlar sabah rüyamda kızım olmuş ve adı kayra ama doğduktan sonra bir haftada yürüyo konuşuyo çok güzel kumral çok akıllı peşinde koşturuyo beni bi an rüya olduğunu anlayınca uyanmak istemedim keşke uyanmasaydım çok güzeldi ama uyanınca öyle olmuyo

'' Sahabilerden Ebü Derda'dan(r.a)rivayete göre rasulü Ekrem(s.a.v) şöyle buyurmuştur.

'' kim sabah ve akşam 7 defa şu duayı okursa,dünya ve ahiret işlerinde kendisine
üzüntü ve keder veren şeyleri Allah Teala giderir.

'' Hasbiyallahü lailahe illa hü Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arş'il-azim''

bana Allah yeter ondan başka hiçbir ilah yoktur.Ben, ancak ona güvendim ve o büyük ARŞ'ın sahibidir.

prensesin annesi nasılsın canım hoşgeldin misafirlerin gittimi

kiz hilal sen anmamak mumkunmu hapinize burda cok alistim sizsiz olmuyor yaaa ayrica sen neden kocisine vermiyon ne ayip :eek:lmaz: adam istiyosa vericeksin sende ooooohhhh diyceksin lülülülülülü alis veris gibi sen vericen o alicak guzelim bu isler boyle hem biliyormusun kocanin davetini red etmek gunahmis ben oyle duymustum. bu arada benim dis etlerim intihapli kizima hamileyken olmustu doktorun dedigine gore dis ettimde hamile kalamsiti cunki dis ettimdede bir et parcasi buyuyordu kanrim buyudukce agzimin icinde kocaman bir et parcasi vardi yemek yiyemez olmustum kesip oliyorlardi ama tekrar buyuyordu ben dogum yaptiktan sonra oda kendi kendine kuculdu gitti kayboldu ama dis etlerimd erahatsizlik var halen disciye gittim oda bana antibiotik verdir internette okudum o antibiotikin de hamile olanlara veya olmayi dusunenlere zararli oldugunu soyluyor ne yapsamki CADIARZU esiminde evet sperminde portulesme oluyor bazen ama cuma gunu yine hastanaeye gidip macera yasiycaz :sm_cool::sm_cool: acayipti yaaa ilk gitiyimizi unutamiyorum aklima geldikce guluyorum neyse bu sefer nerde yapicagini biliyor benimki aslinda o zmanda biliyordu da iste. kara kizda ii teyzsei suanda bebeklerinle oyun oynuyor gogsunu emzirmeye calisiyor

bubuscum benimde oluyor ara sira ama sik sik deyil vajinam acayip kasiniyor ve beyaz bir akinti geliyor doktor bana o zman fitil veriyor vajinamdan kulniyorum geciyor sende bence bekleme doktora git muayne ol ona gore ilac veriir

KAYRACIM CANIM BENIM BU TUR RUYALAR INSANI HEYCANLANDIRIYOR DEMI BILIYORUM KIMBILIR NASIL UYANMISINDIR RUYA GORURKEN RUHUMUZ GERCEKTEN O ALEMDE OLUYORMUS VE O YUZDEN O DUYGUYU YASIYORMUSUZ CANIM INSALLAH RABBIM NASIL EDER ALLAH HERKEZE VERSIN YAAA RABBIM KIMSEDEN ESIRGEMESIN ALLAH DUALARINI KABUL ETSIN BIDENEMMMMMMM BU ARADA MISAFIRIM HENUZ GELMEDI COCUKALRINI OKUDAN ALIP GELICEKELRMIS YANI ELI KULAGINDADIR BURDA CARSAMBA GUNLERI COCUKLIN OKULU YARIM GUN OLUYOR

tatli kiz basin saolsun deden vefaat etmis anladigim kadariyla benimde dedem benim babam gibidir beni annaanemle dedem buyutmus annem ve babam calismislar onlari anne baba biliyorum kendime ve onlarin olamdigi bir hayat dusunemiyorum allah sabir verdsin ayrica soyledigin duayi yazip evime asicam ve okuycam cok tesekurederim ayrica kizimada dua ogretiyorum simdi elhamdayiz az kaldi ezberlemesine

[/COLOR]

kiz hilal sen anmamak mumkunmu hapinize burda cok alistim sizsiz olmuyor yaaa ayrica sen neden kocisine vermiyon ne ayip :eek:lmaz: adam istiyosa vericeksin sende ooooohhhh diyceksin lülülülülülü alis veris gibi sen vericen o alicak guzelim bu isler boyle hem biliyormusun kocanin davetini red etmek gunahmis ben oyle duymustum. bu arada benim dis etlerim intihapli kizima hamileyken olmustu doktorun dedigine gore dis ettimde hamile kalamsiti cunki dis ettimdede bir et parcasi buyuyordu kanrim buyudukce agzimin icinde kocaman bir et parcasi vardi yemek yiyemez olmustum kesip oliyorlardi ama tekrar buyuyordu ben dogum yaptiktan sonra oda kendi kendine kuculdu gitti kayboldu ama dis etlerimd erahatsizlik var halen disciye gittim oda bana antibiotik verdir internette okudum o antibiotikin de hamile olanlara veya olmayi dusunenlere zararli oldugunu soyluyor ne yapsamki CADIARZU esiminde evet sperminde portulesme oluyor bazen ama cuma gunu yine hastanaeye gidip macera yasiycaz :sm_cool::sm_cool: acayipti yaaa ilk gitiyimizi unutamiyorum aklima geldikce guluyorum neyse bu sefer nerde yapicagini biliyor benimki aslinda o zmanda biliyordu da iste. kara kizda ii teyzsei suanda bebeklerinle oyun oynuyor gogsunu emzirmeye calisiyor

bubuscum benimde oluyor ara sira ama sik sik deyil vajinam acayip kasiniyor ve beyaz bir akinti geliyor doktor bana o zman fitil veriyor vajinamdan kulniyorum geciyor sende bence bekleme doktora git muayne ol ona gore ilac veriir

KAYRACIM CANIM BENIM BU TUR RUYALAR INSANI HEYCANLANDIRIYOR DEMI BILIYORUM KIMBILIR NASIL UYANMISINDIR RUYA GORURKEN RUHUMUZ GERCEKTEN O ALEMDE OLUYORMUS VE O YUZDEN O DUYGUYU YASIYORMUSUZ CANIM INSALLAH RABBIM NASIL EDER ALLAH HERKEZE VERSIN YAAA RABBIM KIMSEDEN ESIRGEMESIN ALLAH DUALARINI KABUL ETSIN BIDENEMMMMMMM BU ARADA MISAFIRIM HENUZ GELMEDI COCUKALRINI OKUDAN ALIP GELICEKELRMIS YANI ELI KULAGINDADIR BURDA CARSAMBA GUNLERI COCUKLIN OKULU YARIM GUN OLUYOR

tatli kiz basin saolsun deden vefaat etmis anladigim kadariyla benimde dedem benim babam gibidir beni annaanemle dedem buyutmus annem ve babam calismislar onlari anne baba biliyorum kendime ve onlarin olamdigi bir hayat dusunemiyorum allah sabir verdsin ayrica soyledigin duayi yazip evime asicam ve okuycam cok tesekurederim ayrica kizimada dua ogretiyorum simdi elhamdayiz az kaldi ezberlemesine

maşallah canım benim rabbim daim etsin inşşş Allah razı olsun tatlım evet çok seviyordum
dedemi ama rabbim daha çok seviyomuşki yanına aldı rabbim yardımcısı olsun inşş

yaa benim halen adetim olmadi yaaaa 30 ocakda olmasi gerekiyordu ben hic boyle olmazdim gecikirdi ama bu kadar ddeyil ilacda kulanicam ya annanem test yap yine dedi bende yaptim bu sabah ama yok iste yok tek cisgi cikti neyse misafir geldi ben kacsar

ya az önce başka bir topikteokudum yenibir tüp bebek
yasası çıkıyormuş ama olumsuz bi şey sanırım çünkü ordaki kişi
yaptırmayı henüz düşünmezken hemen bu ay yaptırmaya karar vermişler
haberiniz varmı böyle bi şeyden tlvzyonda falan söylediler mi???
yok canım duymadım araştırırım birazdan
ben baya bir kaçırmışım canım ollup bitmişsin bile:)))
hadi o zaman çalışmalar başlamıştır kolay gelsin sannaaasositosositosositososito
:kedi::kedi::kedi:
kayram rüyanı okudum canım ne güzel demii insanın hiç uyanası gelmiyor
ben de hep erkek çocuk görüyorum ama uyanınca kendimi çok kötü hissediyorum rüüyaymış demek çok kötüüü
evet tatlım yaaa uyanmak istemedim çok gerçekti hatta sevmediğim bi tanıdığım kayramı korkuttu bende ona kızdım zaten sevmem o kadını iyice sinir oldum bide rüyama giriyo terbiyesizzz anneme soruyorum anne ben kızımı bir hafta önce doğurdum nasıl konuşup yürüyo diyorum etraftada başka birsürü çocuk vardı rabbim hayrılara çıkarsın inşallahhh
[/COLOR]

sağol canımm inişallah hepimizin rüyaları gerçek olurr

yaa benim halen adetim olmadi yaaaa 30 ocakda olmasi gerekiyordu ben hic boyle olmazdim gecikirdi ama bu kadar ddeyil ilacda kulanicam ya annanem test yap yine dedi bende yaptim bu sabah ama yok iste yok tek cisgi cikti neyse misafir geldi ben kacsar

güzelim bi kan testi yaptır bence eğer bebek yoksa mutlaka dr a git iyi muhabbetler canım rabbime emanet ol

bu arada sumeyrata ben bir ara çok kızdım yazmıycaksan gelme artık sinirlerimi bozuyorsun bile dedim ama o yinede geldi sonra onu bi vazo gibi düşünmeye başladım olmazsa olmaz :roflol::roflol:

evet tatlım yaaa uyanmak istemedim çok gerçekti hatta sevmediğim bi tanıdığım kayramı korkuttu bende ona kızdım zaten sevmem o kadını iyice sinir oldum bide rüyama giriyo terbiyesizzz anneme soruyorum anne ben kızımı bir hafta önce doğurdum nasıl konuşup yürüyo diyorum etraftada başka birsürü çocuk vardı rabbim hayrılara çıkarsın inşallahhh

inşallahh canım yaaa senin kaç sene olmuştu evlilik

inşallahh canım yaaa senin kaç sene olmuştu evlilik

mafoldumben 9. cu yılın içindeyizz malesef hiç hamile kalmadım eşim 2005 te varikosel ameliyatı oldu o zaman kadar benim hiç bir sorunum yoktu sonra stresten tiroit sayım çıkmaya başlamış ve ben bunu bu eylülün sonunda öğrendim şimdi ilaç kullanıyorum sanırım zamanı gelince bende aklımdan çıkarınca vericek rabbim inşallah

mafoldumben 9. cu yılın içindeyizz malesef hiç hamile kalmadım eşim 2005 te varikosel ameliyatı oldu o zaman kadar benim hiç bir sorunum yoktu sonra stresten tiroit sayım çıkmaya başlamış ve ben bunu bu eylülün sonunda öğrendim şimdi ilaç kullanıyorum sanırım zamanı gelince bende aklımdan çıkarınca vericek rabbim inşallah

benimde 8 oldu bende hiç yaşaamadım hamileleliği malesef artık tüp düşünüyoruz da bakalım işte pskoloji maddiyat hepsi ayrı bir sorun

X