Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ay bunlar çok güzell . benimde bebeişim düşmeseydi ona örgü örmeye başlıcaktım:1no2:

evinim üzülme rabbim sana bir kere nasip etti inşallah bidaha nasip edicek bide beni göz önüne al 9 sene bitiyo bir kere bile tadamadım o güzel duyguyu şükret tatlımm

evinim üzülme rabbim sana bir kere nasip etti inşallah bidaha nasip edicek bide beni göz önüne al 9 sene bitiyo bir kere bile tadamadım o güzel duyguyu şükret tatlımm
öyle canım buna şükür.. ama ne bilim işte içim buruk hala amma olsunn bundada vardır bi hayır

BEBEK BATTANıYELERı KATEGORıSı MODEL NO:119177

Son düzenleme:
kızlar ben hasta ziyaretine gidiyorum rabbime emanet olun gelince girerim görüşmek üzere

Merhaba arkadaşlar kuzunaz topiğin güzelmiş baya okudum hani umut saçan bi bölüm olmuş hepimizin hakkında hayırlısı olsun :Saruboceq:

selamlarımla

kıslar fertılaıd kullananlar topıĞınde yazıyordu almak ısteyen varsa duyrulur

bende 5 yıllık evliyim ve hiç korunmadık eşimin sperm sayısı oldukça düşük tüp bebeğede maddi olarak müsait olmayınca bekliyoruz sabırla umutla

rabbim hayırlısını versin dualarınıza kardeşinizide ekleyin inş. :1hug:

çok üzgünüm kızlar kanamamn sebebi belli oldu bebeğim düştüü hayırlısı ama çok üzüldüm.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…