Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yaaa kızlar YAVRUCEYLANIM yok kaçgündür niye gelmiyoki inşallah iyidir

geliyooom canım benim
ama yazmaya fırsatım olmuyoo
accıcık bakıp kapatıyooom
eşim c.tesi evdeydi
pazar temizlik yaptım
p.tesi eşimin tatil günü zateen
anc yazıyom işte
şimdi yoldaymış geliyoo o da ben yine kaçıyom yaniii
kıslaaar hepinizi çok seviyorum yaaa
iyiki varsınız
benim derdimden dilimden anlayan bi siz varsınız
iyiki bulmuşum sizi yaaaaa

slm kizlar yaaa ne kadar cok yazmisiniz oku oku bitmedi ve suandada zaten hemen cikmam gerekiyor sabahtan beri ugrasiyorum misafir gelicekmis yaris onun icin hazirlik yapiyorum kara kizda ii cok sukur teyzeleri bizi korkuttu yine nobetci doktora falan gittik ama suanda cok sukur ii eeeeee hamis arkadaslarimiz nasil nasil gidiyor kizlar yiyin eksiyi bulun ayseyi yiyin tatliyi bulun sapliyi kaydirigubbakcemile3 neyse hadi ben cikiyorum allaha emanet olun kuzucum sana bi sey sormustum cvp yazdinmi bilmiyorum goremedim cunki ama sence ben ne zaman hamile kalaicam yani nasil hissediyorsun

slm kizlar yaaa ne kadar cok yazmisiniz oku oku bitmedi ve suandada zaten hemen cikmam gerekiyor sabahtan beri ugrasiyorum misafir gelicekmis yaris onun icin hazirlik yapiyorum kara kizda ii cok sukur teyzeleri bizi korkuttu yine nobetci doktora falan gittik ama suanda cok sukur ii eeeeee hamis arkadaslarimiz nasil nasil gidiyor kizlar yiyin eksiyi bulun ayseyi yiyin tatliyi bulun sapliyi kaydirigubbakcemile3 neyse hadi ben cikiyorum allaha emanet olun kuzucum sana bi sey sormustum cvp yazdinmi bilmiyorum goremedim cunki ama sence ben ne zaman hamile kalaicam yani nasil hissediyorsun

valla cnm iyi gidiyor diyelim iyi olsun
baya zor yanları var yani
bu aralar baş ağrılarım çoğaldıı
astımım alerjim azdı,çoook uyumak istiyom halsiz oluyom sonrada

bu arada ben bu ye ekşiki çıkar ayşeyi ye tatlıyı çıkar saplıyı sözünü nie böyle söylendiğini anlayamadım doğrusu....
biz ona ye eksiyi çıkar ayseyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı derizzz :roflol:

valla cnm iyi gidiyor diyelim iyi olsun
baya zor yanları var yani
bu aralar baş ağrılarım çoğaldıı
astımım alerjim azdı,çoook uyumak istiyom halsiz oluyom sonrada

bu arada ben bu ye ekşiki çıkar ayşeyi ye tatlıyı çıkar saplıyı sözünü nie böyle söylendiğini anlayamadım doğrusu....
biz ona ye eksiyi çıkar ayseyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı derizzz :roflol:

aysecim halsiz olman cok normal karnindaki bebegin buyuyor annesi sende katlanicaksin artik ama bas agrilarimda oluyor diyosun ben hamileyken hic basim agrimazdi gerci benim migrenim var birde saclarim acayip dokulurdu ama hamile kalinca kesildi bas agrilarim yok oldu saclarim gurlesip guzelesmisti astim diyince bronstit astiminmi var dikkat et sakin kendini usutme

ben bu ye eskiyi bul ayseyi ye tataliyi bul sapliyi lafini annanemden duymustum ben cok limon yerdim kizim oldu ruyamda bile limon gorurdum allaha emanet ol canim benim

sen de Allah'a emanet canım güle güle sumeyrat ses etmez onun adına da öpüyorum seni opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar adetim iki gün geçti tedaviyi bırakmıştım bu ay vaz geçmiştim üstelik bebek olması için hiçte çalışmadım bu gün birazz karnımda ağrı var ama son bir haftadır çok fazla beyaz akıntım oldu ve bazen midem bulanıyo kendimi kaptırmak istemiyorum testde yapamıyom korkudan gerçi kendimi kötüsüne bile hazırladım çünki yazın çocuk olsun istiyodum ama şimdide olursa çoooooooooookkkkkk sevinirim yaaa acaba hamilemiyim

KIZLARRR BU MESAJI GÖREN HERKESTEN DUA İSTİYORUM kuzenim hamile ve bebeğin engelli olma durumu varmış bugün belli olacak ismi dilek adına özel dua ederseniz çok seviniriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

alpyy kiz sumeyrat kim hangi arkadasimiz ismini cok duydum ama kendisinle konusmak nasip olmadi

NES84 canim insallah hamissindir benimde adetim bu ay acayiiiiippp gecikti ama hamile deyilim 5 ve 10 gunluken test yapmistim negatif cikti neden boyle oldu anlamdim ben hayatimda ilk kez boyle oldum ama insallah hailesindirde bebegin seninledir allah gonlune gore versin

dilekcim insallah bebegin saglikli olur ama eyer engelide olsa sakin uzulmesin kuzenin cunki buda allahin bir imtahani kizlar unutmayin hersey allahtan rabbim istemesse yaprak bile kipirdamaz yerinden

yaaa aksamalr cok sakin geciyor yine kimse yok ben kara kizimi uyutum kocisimde tv seyrediyor yarin misafir gelicek aslinda bende erken yatsam ii olur sabah isim var ama yatinca uyuyamiyorumki ooofff hilalkiz sen olsaydin bari guldururdun beni biraz vaya hamislerden biri olaydi onlra tavsiye verirdim

ya delırcem ben

esım cok usengec

sonrada gelmıs bebek olsun sevelım su bu dıyo

ortada calısma yok

yanı anlamadım gıttı daha bır bucuk senelık evlıyız

ayda bır ıkı kez tas catlada 3 kes sey oluo :kedi:

normalmı sızce kızlar

sen ne diyon yaaaaaaaaaaaaaaaa esin cok agir bir istemi calisiyor eve yorgun geliyor vallaha benim kocisim haftada en az 2 en cok 4 kere fikfik istmeden durmaz ve biz 4 seneyi geckin evliyiz bence sen kadinligini kulan anlarasin yasırnaşık şey mesela ben benimkine yeni evlendigimiz zaman supriz yapayim demistim odamizda mum yakmistim ve kirmizi renkli gecelik giymistim onuda odaya cagirdim ama mseaj attim teline acayip kiskirtici bir mesaj geldi veeeeee o gunu unutamadik ikimizde gerci hamileydim tam olarak istedigim sekilde olamdi ama guzel bir geceydi:lepi: anliycagin zafer benimdi

sen ne diyon yaaaaaaaaaaaaaaaa esin cok agir bir istemi calisiyor eve yorgun geliyor vallaha benim kocisim haftada en az 2 en cok 4 kere fikfik istmeden durmaz ve biz 4 seneyi geckin evliyiz bence sen kadinligini kulan anlarasin yasırnaşık şey mesela ben benimkine yeni evlendigimiz zaman supriz yapayim demistim odamizda mum yakmistim ve kirmizi renkli gecelik giymistim onuda odaya cagirdim ama mseaj attim teline acayip kiskirtici bir mesaj geldi veeeeee o gunu unutamadik ikimizde gerci hamileydim tam olarak istedigim sekilde olamdi ama guzel bir geceydi:lepi: anliycagin zafer benimdi

ya ben zaten evde nerde cıplak gezenlerdenım askılılar sunlar bunlar adamda olmayınca olmuo cnm ya gecen odaya kırmızı ısıklar aldım kaplı kaplı her atrafına taktım ama adam oturma odasında suan horluo

agir deyil diyon ama sabah erken kalkmak ve ve aksam 7 eve gelmek pekde kolay deyil canim benim ne isi yapiyor mesela benimki kablocu yer altina kablo dosuyolar

bence esini heycanladiricak seyler yap kadinligini kulan kizzzzzzzzzzzzzzzz acika cik burda anlatamam simdi ama sen de bilirsin iste FIKFIK ANACIMMM FIKFIK

X