Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

URL=http://img130.imageshack.us/i/bayanbebeleresirinelbis.jpg/]
bayanbebeleresirinelbis.jpg
[/URL]
ay bunlar çok güzell . benimde bebeişim düşmeseydi ona örgü örmeye başlıcaktım:1no2:

ay bunlar çok güzell . benimde bebeişim düşmeseydi ona örgü örmeye başlıcaktım:1no2:

evinim üzülme rabbim sana bir kere nasip etti inşallah bidaha nasip edicek bide beni göz önüne al 9 sene bitiyo bir kere bile tadamadım o güzel duyguyu şükret tatlımm

evinim üzülme rabbim sana bir kere nasip etti inşallah bidaha nasip edicek bide beni göz önüne al 9 sene bitiyo bir kere bile tadamadım o güzel duyguyu şükret tatlımm
öyle canım buna şükür.. ama ne bilim işte içim buruk hala amma olsunn bundada vardır bi hayır

BEBEK BATTANıYELERı KATEGORıSı MODEL NO:119177

Son düzenleme:
kızlar ben hasta ziyaretine gidiyorum rabbime emanet olun gelince girerim görüşmek üzere

Merhaba arkadaşlar kuzunaz topiğin güzelmiş baya okudum hani umut saçan bi bölüm olmuş hepimizin hakkında hayırlısı olsun :Saruboceq:

selamlarımla

arkadaşlar merhaba daha önce fertilaidi aldığımı ve ve buna çok ümit bağladığımı yazmıştım ancak kullanmaya başlamamıştım.ben 117 kgdan 96 kga düştüm 80lere inip sonra fertilaidi kullanacaktım ama bir mucize oldu ben 96 kgda hamile kaldım ve ilaç elimde kaldı tabi bundan şikayetçi değilim.ben 3 kutu fertilaidi kampanyalı 205 tlye aldım almak isteyen olursa 150 tlye vermek istiyorum ilgilenenlere duyurulur.allah herkese bu mucizeyi yaşamayı nasip etsin...

kıslar fertılaıd kullananlar topıĞınde yazıyordu almak ısteyen varsa duyrulur

bende 5 yıllık evliyim ve hiç korunmadık eşimin sperm sayısı oldukça düşük tüp bebeğede maddi olarak müsait olmayınca :KK43: bekliyoruz sabırla umutla

rabbim hayırlısını versin dualarınıza kardeşinizide ekleyin inş. :1hug:

çok üzgünüm kızlar kanamamn sebebi belli oldu bebeğim düştüü hayırlısı ama çok üzüldüm.........

X