Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyiyim canım nasıl olayım senin hastane sonuçların ne oldu
valla abla dün hastahaneye kendi drum gelmişti adamı görünce nasıl sevindimm valla.. bakdı kan değerlerimee dediki. bir hafta daha bekle bu haft içinde kesin olursun eğer olmazsan tekrar gel dedi. hocam dedims izi bulamıyorum bi kartınızı verirmisiniz dedim. dekii beni eğer polikliniklerde bulamazsan yukarda doğumhanedeyim beni mutlaka bul dedii.

günaydınnn kızlar
evincim üzülme ne olur allah en kısa zamanda sağlıkla seni yavruna kavusturur inşallah.
alpycim slm cnm göğüslerim hala felaket ağrıyor özellikle yanlardan dokununca. işyerimde bi arkadaşım var su an 6 aylık hamile o ilk zamanlar yani daha test bile yapmadan hep böyle demişti. yumurtlama gününden birkaç gün sonra göğüslerindeki ağrıyı aynen böyle tarif ediyordu.

allahım sen hayra cıkar yarabbim.

kuzucum nbr bayadır karsılasamadık nasılsın??
ben bu ay gün falan saymıyorum düşünmiycem artık dedim o yüzden düne kadar siteyede pek girmedim.

Sağol kuzucum rahatlatıyosun beni yarın inşş güzel geçer de moralim yerine gelir.Bu arada fertilaid.i kullanıyosun di mi sen?

EVET KULLANIYORUM VE ADAÇAYI İÇİYORUM HERGÜN CANIM AMA OVÜLASYONU HİÇ Bİ ŞEKİLDE TAKİP ETMİYORUM BAKALIM HAYIRLISI ŞU ARALAR PEK DÜŞÜNMÜYORUM ZATEN

valla abla dün hastahaneye kendi drum gelmişti adamı görünce nasıl sevindimm valla.. bakdı kan değerlerimee dediki. bir hafta daha bekle bu haft içinde kesin olursun eğer olmazsan tekrar gel dedi. hocam dedims izi bulamıyorum bi kartınızı verirmisiniz dedim. dekii beni eğer polikliniklerde bulamazsan yukarda doğumhanedeyim beni mutlaka bul dedii.
inşalalh adet olursun neymiş kimyasal gebelikmiymiş bu sonuçları nasıl açıkladılar sana

günaydınnn kızlar
evincim üzülme ne olur allah en kısa zamanda sağlıkla seni yavruna kavusturur inşallah.
alpycim slm cnm göğüslerim hala felaket ağrıyor özellikle yanlardan dokununca. işyerimde bi arkadaşım var su an 6 aylık hamile o ilk zamanlar yani daha test bile yapmadan hep böyle demişti. yumurtlama gününden birkaç gün sonra göğüslerindeki ağrıyı aynen böyle tarif ediyordu.

ben bu ay gün falan saymıyorum düşünmiycem artık dedim o yüzden düne kadar siteyede pek girmedim.

canım inşallah hamilesindirde göğüslerin ondan ağrıyordur bende pek giremiyorum bu aralar kısmet artık inşalalh olur bebiş

günaydınnn kızlar

inş canım

canıms an cvp vermeyişimin nedenini açıklamak istiyorum... seni pek ümitlendirmek istemediğimdenn.. benimden göğüslerim çok ağrıyodu yanlardan elleyince özellikle. halada ağrıyo. canım ama neolur test yapmadan kendinii ümitlendirme.opuyorumnanaktan

günaydın kızlaaarrr
nasılsınız bakalımm??

dün adet oldum
bu sabah alpy ciğimin kendisi için aldığı ama içemesine gerek kalmayıp bana yolladığı fertilaidi içmeye başladım
akşam balımı aldım iş çıkışı çörek otunu tarçınını aktardan alıp onuda yemeye başlıyorummm
yarın içinde doktordan randevu aldımmm

eşimde dünden beri fertilaidi içiyo keçiboynuzunu da içmeyi kabul ettii
bu ay full çalışma olcak galibaaa Rabbim hayırlısını versin inşaallaahhh

sumeyrattt kızz o kadar olaylar yaşıyozz da yine sesin soluğun çıkmıyoo barii dua ettt bize olur muu??
Hepimize dua ett.

günaydın kızlaaarrr
nasılsınız bakalımm??

dün adet oldum
bu sabah alpy ciğimin kendisi için aldığı ama içemesine gerek kalmayıp bana yolladığı fertilaidi içmeye başladım
akşam balımı aldım iş çıkışı çörek otunu tarçınını aktardan alıp onuda yemeye başlıyorummm
yarın içinde doktordan randevu aldımmm

eşimde dünden beri fertilaidi içiyo keçiboynuzunu da içmeyi kabul ettii
bu ay full çalışma olcak galibaaa Rabbim hayırlısını versin inşaallaahhh

Tiryak bu ay tam gazzz hade bakalımm canımm ben inanıyorumm yaa bu kadar uğraşlarınızı Allah karşılıksız bırakmaz.
Sakın bu kadar eziyet çekiyoruz diye düşünmeyin kızlar.Rabbim çektiğimiz zahmetleri görüyoo.Ne demiş atalarımız ''zahmetsiz rahmet olmaz''
yani her zahmetin sonunda mutlaka bir güzellik vardır,Rabbimin merhameti vardır.Allah'ın izniyle başarıcaksınız.

canım bal tarçın çörek otunun oranları var evde kağıtta yazılıydı getirip yazarım ben oranlarını size.adetin 2.günü başlanıp 12.gününe kadar sabah akşam 1 er tatlı kaşığı yenicek sabah yendiğinde aç karnına olucak 20 dk sonra kahvaltı yapabilirsin,akşam yendiğinde yemekten 2 ya da 3 saat sonra olucak ve onu yedikten sonra başka bişey yemiycen canım.

tamam canım sagol oranları yazarsın canımmm

EVET KULLANIYORUM VE ADAÇAYI İÇİYORUM HERGÜN CANIM AMA OVÜLASYONU HİÇ Bİ ŞEKİLDE TAKİP ETMİYORUM BAKALIM HAYIRLISI ŞU ARALAR PEK DÜŞÜNMÜYORUM ZATEN

inşalalh adet olursun neymiş kimyasal gebelikmiymiş bu sonuçları nasıl açıkladılar sana

canım inşallah hamilesindirde göğüslerin ondan ağrıyordur bende pek giremiyorum bu aralar kısmet artık inşalalh olur bebiş

inşallah cnm. son 2 gündür ağrılar kendini belli edince takvime baktım ayın sonu yada martın ilk günleri benim adet zamanım. o yüzden sorgulamaya başladım neden bu kadar erken ağrı olustu hani olurmu diye..

inş canım

canıms an cvp vermeyişimin nedenini açıklamak istiyorum... seni pek ümitlendirmek istemediğimdenn.. benimden göğüslerim çok ağrıyodu yanlardan elleyince özellikle. halada ağrıyo. canım ama neolur test yapmadan kendinii ümitlendirme.opuyorumnanaktan

yok yok ümitlenmiyorum cnm senin zaten kafan karışık. açıklama yapmana gerek yok bitanem ben yukarıdada yazdığım gibi bu kadar erken ağrılar olunca dikkatimi çekti.
allahım hayırlısıyla hepimizin yüzünü güldürür inşallah.

ha bu arada dün gece rüyamda cok fazla domates gördüm ama nasıl güzel kıpkırmızı o eski dpmatesler gibi içi çekirdekli market gibi bi yere gidiyorum bi tane adam tezgah var önünde domatesleri 4 e bölüp satıyormuş. aa diyorum ne kadar güzeller bende alayım domates aldım ordan eşimde kapının önünde bekliyordu beni.hayır olsun ne demek hiç bilmiyorum.

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız inşallah bu hafta hamile haberi alırız

X