Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

mrb arkadasşlar bende aranıza katılmak istiyorum bu topiği ayşe20 sayesinde buldum.kendimi size biraz tanıtayım umarım banada yardımcı olursunuz arkadaşlar.23 yasındayım1,5yıllık veliyim.18 yasımdan beir bu adet dzensiliği yüzünden gitmediğim hastane doktor kalmadı yumurta tembelliği dediler bana.son bir aydır yine adte düzensizlği için gittim doktora doktarum bana polikistik oversin dedi yanı pko hastasıyım.tahlıllerim temiz çıktı2haftadırda yumurta takıbıne gidiyorumm.ve bende hiç yumurta yokk.sag ve sol yumurtalıklarımda kist var.ama benim yumurtam yok.yumurta oluşmuyor mafoldumben henüz bi tedaviye başlamadım.bugunde gittim doktora ama değişen bişey yok.perşembe tekrar muayne olcam ve ilac tedavisne başlanacak.bakalım hayılrısı artık.doktorum pek mmnun kalmadı pek konusmuyor ve pek fazla acıklamada yapmıyorr.aslında bebiş düşünmüyorduk ama doktorum bana polikistik over hastalarının hamıle kalmaları biraz zor dedi.tedaviyle hamıle kalanlar var dedi.onun için tedavi olman lazım dedi.bende şimdi bebiş için tedaviye başlıyorum umarım en kısa zmanada hepimiz hamıle kalırız.

tekrar hoşgeldin tatlım üzülme daha ne dertleri olanlar var pko olupta hamile kalan çok duydum okudum kürleri kullanmayı düşünmüyormusun tatlım soğan pko için çok iyi mesela yumurtalar içinde bal çörek otu tarçın karışımı bunların çok işe yaradığı bir gerçek tabiki şifa ve vesile rabbimden ama bunları dene bence

ne güzel anneannen banada dua edermi canım beni tanımıyo ama bel bebişli bir aile oluyorsunuz ne güzell rabbim mutluluğunuzu daim etsin anneannenede acil şifalar dilerim rabbimden

ecrin öncelikle aramıza hoşgeldin canım ecrin isminide ayrıca çok beğenirim tekrar hoşgeldin tatlımma.s.

hoşbulduk canım sagol herkese acıl şifalar canım.evet bende çok seviyorum ecrin ismini

ne güzel anneannen banada dua edermi canım beni tanımıyo ama bel bebişli bir aile oluyorsunuz ne güzell rabbim mutluluğunuzu daim etsin anneannenede acil şifalar dilerim rabbimden

eder tabiki hayatım etmezmi gerçek adın neydi konuşursam söylerim

ecrin öncelikle aramıza hoşgeldin canım ecrin isminide ayrıca çok beğenirim tekrar hoşgeldin tatlımm

ayyy ebnde çok severdim hatta kızım olursa koymayı düşünüyodumda
bi akrabamız koydu :KK43:

N83 kullanıcısından alıntı
KIZLARRR BU MESAJI GÖREN HERKESTEN DUA İSTİYORUM kuzenim hamile ve bebeğin engelli olma durumu varmış bugün belli olacak ismi dilek adına özel dua ederseniz çok seviniriz

mrb.canım dualarımız sizinle canım inş.kötü bişey çıkmaz:Saruboceq:

mrb arkadasşlar bende aranıza katılmak istiyorum bu topiği ayşe20 sayesinde buldum.kendimi size biraz tanıtayım umarım banada yardımcı olursunuz arkadaşlar.23 yasındayım1,5yıllık veliyim.18 yasımdan beir bu adet dzensiliği yüzünden gitmediğim hastane doktor kalmadı yumurta tembelliği dediler bana.son bir aydır yine adte düzensizlği için gittim doktora doktarum bana polikistik oversin dedi yanı pko hastasıyım.tahlıllerim temiz çıktı2haftadırda yumurta takıbıne gidiyorumm.ve bende hiç yumurta yokk.sag ve sol yumurtalıklarımda kist var.ama benim yumurtam yok.yumurta oluşmuyor mafoldumben henüz bi tedaviye başlamadım.bugunde gittim doktora ama değişen bişey yok.perşembe tekrar muayne olcam ve ilac tedavisne başlanacak.bakalım hayılrısı artık.doktorum pek mmnun kalmadı pek konusmuyor ve pek fazla acıklamada yapmıyorr.aslında bebiş düşünmüyorduk ama doktorum bana polikistik over hastalarının hamıle kalmaları biraz zor dedi.tedaviyle hamıle kalanlar var dedi.onun için tedavi olman lazım dedi.bende şimdi bebiş için tedaviye başlıyorum umarım en kısa zmanada hepimiz hamıle kalırız.

Canım hoşgeldin bu topic.de polikistik olan çok kişi var onlardan biri de benim sakın moralini bozma adetinin 2.günü başlayıp 12.gününe kadar bal tarçın çörek otu kullan inşş faydasını görürsün.yaşın da daha genç.inşş Rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun :Saruboceq:

kızlar ecrinin bahsettii doktor benim ölen bebeğimde gittiğim doktor
ilgisiz ve soğuk olduğunu söylemiştim size
bakın söylediği söze pcoluların hamile kalmasıı zormuşşşş
bu nasıl bir moral verme anlayışı yaaa
cnm sen takibini bitir bi daha ona gitme
bu sitede pcolu olup çooook hamile kalan var
hatta daha yeni haberini aldığımız alpy arkadaşımız aşılamayla hamile kaldı

Son düzenleme:
tekrar hoşgeldin tatlım üzülme daha ne dertleri olanlar var pko olupta hamile kalan çok duydum okudum kürleri kullanmayı düşünmüyormusun tatlım soğan pko için çok iyi mesela yumurtalar içinde bal çörek otu tarçın karışımı bunların çok işe yaradığı bir gerçek tabiki şifa ve vesile rabbimden ama bunları dene bence

hoşbulduk evet bende çok duydum pko olup hamile olanları benim durumum biraz daha farklı galıba yumurta oluşmuyor bende canım anlamadım gitti.soğan suyu içtiyorum canım bugun 15günüm.kendime bi kavonaz arısütü,polen bal karısımı aldım yumurtalıklar için iyi diye onada yeni başladım2gün oldu.adaçayı yağınındandaaldım iyi geliyormus.bakalım nasip kısmet canım hayırlısı artık .inş.hepimiz en kısa zamnada haıle kalırız.

cn benim üzüldüm inan dua edicem
ama bak ben o testlere çok karşıyım
hem boşuna yapılıyor hemdde yanlış sonuçlar veriyor
ben etrafımda engelli denilipte sağlam doğan çooook bebek gördüm
arkadaşına söyle üzülmesin o bebek Allahın izniyle sağlıklı doğacak

inşallah canım dualarınızı eksik etmeyin ben
burda birbirimize yapılan duaların samimiyetine çok inanıyorum
kuzenim de çok inançlı biri aslında testin sonucu olumsuz da olsa bişey değişmeyecek tabii ama blmyrm neden yaptırıyor birazdan arayıp öğreneceğim sonucu inşallah senin dediğin gibi çıkar

hoşbulduk evet bende çok duydum pko olup hamile olanları benim durumum biraz daha farklı galıba yumurta oluşmuyor bende canım anlamadım gitti.soğan suyu içtiyorum canım bugun 15günüm.kendime bi kavonaz arısütü,polen bal karısımı aldım yumurtalıklar için iyi diye onada yeni başladım2gün oldu.adaçayı yağınındandaaldım iyi geliyormus.bakalım nasip kısmet canım hayırlısı artık .inş.hepimiz en kısa zamnada haıle kalırız.

cnm arı sütü ba polen ve bal tarçın çörek otu karışımını yumurta takibi esnasında başlayarak yaparsan faydasını farkediceksin...bol bol ye ben faydasını gördüm benimde yumurtalarım büyümüyodu...

hamilelerin bazılarında olurmuş rahim büyüdüğü içinmiş.ama çoğunun midesi bulanıyo diye biliyorum.Karın ağrısı herkeste olmuyo demek ki.Zaten çoğu kişi de unutmuşş hamileliklerini nasıl unutuyolarsa hiç unutulacak bişey mi.Kötü bişey olmasın da dayanıcam bi şekilde canım..

hakikaten ha nasıl unutuyorlar hemen hamile kalnlar unutuyorlardır
bizim olsa ben hiç unutacağımı sanmıyorum hatta günlük tutayım diyorum inşallah alllah bir nasip etsin de senin ağrıların da kötüye çıkmaz inşallah kalbini ferah tut canım

inşallah canım dualarınızı eksik etmeyin ben
burda birbirimize yapılan duaların samimiyetine çok inanıyorum
kuzenim de çok inançlı biri aslında testin sonucu olumsuz da olsa bişey değişmeyecek tabii ama blmyrm neden yaptırıyor birazdan arayıp öğreneceğim sonucu inşallah senin dediğin gibi çıkar

canım benim eski evdeki komşuma 2 tane proff de çocuğun down sendromlu olucak dedi ve kız olacak dedi.kadın 9 ayın 4 ayı hastane de yattı nerdeyse.(şekeri falan da vardı)çok zor günler geçirdi dedik sakın su aldırma karından falan alıyolar ya o zaman kesinleşiyomuş sakat doğup doğmuycağı ama su aldırırsan da doğduğunda çocuğun asabi oluyomuş psikolojisini etkiliyomuş yani.o da Allaha tevekkül etti çocuk doğdu erkek ve sapasağlam Allah'a şükür.:Saruboceq:

ayşem sana özelden yazdım tatlım çok teşekkür ederim ALLAH sendende anne annendende razı olsun

ben bi pazara gidip geliyorum canlarım kendime soğan alayımda gelinxce sorucam size ne zaman başlamam uygun olur diye şimdilik rabbime emanet olun kaçmayın biyere

kızlar hepinize selamlarr,
Geçmişi okudum.Benim karın ağrıları devam ediyo yine çok kötü oluyorum ara sıra tutuyo kramp şeklinde bugün de işe gelirken tuttu,taksiyle geldim mecbur.
Çarş kontrolum var çok dua edin kızlar inşş bişey yoktur.inşş kalp atışı da duyulur. :Saruboceq:
Dün pek kimse girmemiş herhalde topiğe.fazla okunacak sayfa yoktu.

prensesin annesi hoşgeldin nasılsın prensesimiz nasıl bakalım

slm alpy bence cok normal senin bu karin agrilarin cunki bende kizimdayken benimde agrirdi hic aklina kotu seyler getirme bebegini kucagina alagcagin gunu dusun bir yerde okumustum aklina kotu seyleri getirmek kotu seyleri dusunmek dua yerine gecermis yani kotu dusunursen kotu olur ii dusun ii olsun

hosbulduk canim kara prenses ii diyelimde ii olsun dun gece nobetci doktora gittik gece yatarken oksuruk tuttu ve nefesi kesildi nefes alamdi ellim ayagima dolandi babsi yatagindan aldi kucagina ve istifra etti o anda cocok kendine geldi ama doktora gotrelim dedi babasi suandada ii oksururyor ama idare ediyoruz birazdanda asi olucak yin eferyat figan kopucak birde asidan sonra atesleniyo baygin baygin yatiyo neyse iste boyle

kizlar yaaaa sizleri cok seviyorum :asigim: ne kadar guzel birbirimizi kirmadan ne guzel destek oluyoruz herseyi paylasiyoruz hilalcim ozletme kendini

canım benim eski evdeki komşuma 2 tane proff de çocuğun down sendromlu olucak dedi ve kız olacak dedi.kadın 9 ayın 4 ayı hastane de yattı nerdeyse.(şekeri falan da vardı)çok zor günler geçirdi dedik sakın su aldırma karından falan alıyolar ya o zaman kesinleşiyomuş sakat doğup doğmuycağı ama su aldırırsan da doğduğunda çocuğun asabi oluyomuş psikolojisini etkiliyomuş yani.o da Allaha tevekkül etti çocuk doğdu erkek ve sapasağlam Allah'a şükür.:Saruboceq:

ya inşallah onun da öyledir bide o sprail varken hamile kaldı. kaymış spraili habersiz hamile kaldı 1 aylıkken falan çıkardılar hatta çıkartırken de risk olabileceğini söylemiş dr. acaba ondan falan olurmu diyodu bakalım dr. ne diyecek

kizlar yaaa bende baslasamiki su sogan kurunu cunki bende adet olmadim tam 16 gun oldu geciktigi hamile de deyilim baslasam bisey olurmuki adet olmadan yoksa adet olmdan baslarsam dahami cok sasirtirim yumurtlama gunumu

ayşem sana özelden yazdım tatlım çok teşekkür ederim ALLAH sendende anne annendende razı olsun

ben bi pazara gidip geliyorum canlarım kendime soğan alayımda gelinxce sorucam size ne zaman başlamam uygun olur diye şimdilik rabbime emanet olun kaçmayın biyere

iyi pazarlarr sana canım soğan çok pahalıydı yalnız bu hafta
bu kürlerden mi fiyatlar arttı acep ne dersiniz kızlarr:)))))))

X