Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben bayadır yoktum canım eşim gtryor laptopu akşam da o olunca gelemiyordum
iyiyim ben de temizlik yapıyorum bir taraftan malum pzrtesi senin adet niye uzun sürdü ilaç falan aldın mı onlarda uzatıyor bazen canımcım

sadece tiroit hapı kullanıyorum canım onuda dr vermek istememişti sınırı çok geçmediği için ama ben bebk istiyorum deyince verdi 3 aydır filan kullanıyorum acaba dedim tekrar gidip ölçtürmedim çok düşürdüde hormonların düzeni bozulup bu yüzdenmi uzadı acaba ne bileyim dr a gidicem tatlım sence bu yüzden olabilirmi

canım inşallah test iyi çıkar tatlım rabbim büyük dileğe dua edicem rabbim hakkında hayırlısını versin canım

ya kayracım imtihan işşte ilk bebğinde de aynısı oldu ama çok şükür o şu an 2.5 yaşında hiç bir sıkıntı yok bebekken havale falan geçiriyordu bu ikinci bebek dr. kafasında delikler gryorm demiş 3 boyutlu ultrason çektirecekler inşallah bi şey çıkmaz

sadece tiroit hapı kullanıyorum canım onuda dr vermek istememişti sınırı çok geçmediği için ama ben bebk istiyorum deyince verdi 3 aydır filan kullanıyorum acaba dedim tekrar gidip ölçtürmedim çok düşürdüde hormonların düzeni bozulup bu yüzdenmi uzadı acaba ne bileyim dr a gidicem tatlım sence bu yüzden olabilirmi

bence tekrar baktır bi tiroit direk etkiliyor çünkü ihmal etme hiç sorma benimde bu yumurtlama günlerim boş boş geçti bu ay ümidim yok yani ikimizde grip olduk çok fena başımızı kaldıracak halimiz yoktu hayırlısı artık

kızlar hepinize selamlarr,
Geçmişi okudum.Benim karın ağrıları devam ediyo yine çok kötü oluyorum ara sıra tutuyo kramp şeklinde bugün de işe gelirken tuttu,taksiyle geldim mecbur.
Çarş kontrolum var çok dua edin kızlar inşş bişey yoktur.inşş kalp atışı da duyulur. :Saruboceq:
Dün pek kimse girmemiş herhalde topiğe.fazla okunacak sayfa yoktu.

Geçmişi okudum.Benim karın ağrıları devam ediyo yine çok kötü oluyorum ara sıra tutuyo kramp şeklinde bugün de işe gelirken tuttu,taksiyle geldim mecbur.
Çarş kontrolum var çok dua edin kızlar inşş bişey yoktur.inşş kalp atışı da duyulur. :Saruboceq:

canım rabbim şifalar versin niye ağrıyormuş acaba hamileler bilirlerdir ne diyorlar
inşallah kalp atışlarını duyarsın dualarımız seninleee....canıım

bende dua istiyorum cnm okumuşsundur belki kuzenim için
hamile bebeğin durumu sıkıntılı görünüyormuş bugün belli olacak i
ismi dilek ismiyle dua edermisin

canım rabbim şifalar versin niye ağrıyormuş acaba hamileler bilirlerdir ne diyorlar
inşallah kalp atışlarını duyarsın dualarımız seninleee....canıım

hamilelerin bazılarında olurmuş rahim büyüdüğü içinmiş.ama çoğunun midesi bulanıyo diye biliyorum.Karın ağrısı herkeste olmuyo demek ki.Zaten çoğu kişi de unutmuşş hamileliklerini nasıl unutuyolarsa hiç unutulacak bişey mi.Kötü bişey olmasın da dayanıcam bi şekilde canım..

ya kayracım imtihan işşte ilk bebğinde de aynısı oldu ama çok şükür o şu an 2.5 yaşında hiç bir sıkıntı yok bebekken havale falan geçiriyordu bu ikinci bebek dr. kafasında delikler gryorm demiş 3 boyutlu ultrason çektirecekler inşallah bi şey çıkmaz
inşallah rabbim sağlıkla versin masum meleğe dediğin gibi bi imtihan inşallah sağlıkla dünyaya gelir canım
bence tekrar baktır bi tiroit direk etkiliyor çünkü ihmal etme hiç sorma benimde bu yumurtlama günlerim boş boş geçti bu ay ümidim yok yani ikimizde grip olduk çok fena başımızı kaldıracak halimiz yoktu hayırlısı artık
bu hafta gidicem canım ölçtüreyim bakalım ne oldu cumartesinden beri içmiyorum 3 gün oldu tatlım

canım kıyamam arkadaşımında oluyo karın ağrısı dr karnın bebek için gelişiyo o yüzden ağırıyo demiş testleri filan usg herşey normalmiş inşallah seninde öyledir canım kalbini ferah tut stres yapma kalp atışınıda görürsün inşallah canım

canım kıyamam arkadaşımında oluyo karın ağrısı dr karnın bebek için gelişiyo o yüzden ağırıyo demiş testleri filan usg herşey normalmiş inşallah seninde öyledir canım kalbini ferah tut stres yapma kalp atışınıda görürsün inşallah canım[/QUOTE]

inşş canımmm yaa çarşamba belli olucak benimde Rabbim hayırlısını versin:Saruboceq:

canım kıyamam arkadaşımında oluyo karın ağrısı dr karnın bebek için gelişiyo o yüzden ağırıyo demiş testleri filan usg herşey normalmiş inşallah seninde öyledir canım kalbini ferah tut stres yapma kalp atışınıda görürsün inşallah canım

inşş canımmm yaa çarşamba belli olucak benimde Rabbim hayırlısını versin:Saruboceq:[/QUOTE]

inşallah canım çarşamba tekrar sevinçten halay çekeriz beraber rabbim mutluluğunu daim etsin

hakikaten topiğimize nazar değdi sanırım eskiden sayfalara yetişemezdim şimdi o kalabalık nerde herkes inzivaya çekildi sanırım yada kafalarını bu konudan uzak tutmayamı çalışıyorlarki

:1shok: ayşem bi sırrınızmı var 4 hamile aynı aileden bak saklama sırrınız ne kıssss :roflol: bizede söyle :roflol::roflol: kesin çıkmazdım çarşıyı sevmem ama öyle yerleri çok severim bakmasına filan bayılırıma.s

cnm valla bi sırrımız yok :))
Allaha sığınıyoruz biliyosunuz ben teyzemin oğlula evliyim
eşim ve kaynım teyzemin oğlu oluyo anneannelerimiz aynı ve çok hasta
2 hamile olan yengemde anneannemin gelinleir oluyo
bilmem anlatabildimmi
hasta olduğu için hepimizin çocuklarını görmek istiyo bize çook dua ediyo
sanırım onun duaları kabul oluyo

KIZLARRR BU MESAJI GÖREN HERKESTEN DUA İSTİYORUM kuzenim hamile ve bebeğin engelli olma durumu varmış bugün belli olacak ismi dilek adına özel dua ederseniz çok seviniriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cn benim üzüldüm inan dua edicem
ama bak ben o testlere çok karşıyım
hem boşuna yapılıyor hemdde yanlış sonuçlar veriyor
ben etrafımda engelli denilipte sağlam doğan çooook bebek gördüm
arkadaşına söyle üzülmesin o bebek Allahın izniyle sağlıklı doğacak

ECRıN cnm hoşgeldin
taıştırayım kızlar yeni arkadaşımız ecrin ben çağırdım onu topiğimize

cnm valla bi sırrımız yok :))
Allaha sığınıyoruz biliyosunuz ben teyzemin oğlula evliyim
eşim ve kaynım teyzemin oğlu oluyo anneannelerimiz aynı ve çok hasta
2 hamile olan yengemde anneannemin gelinleir oluyo
bilmem anlatabildimmi
hasta olduğu için hepimizin çocuklarını görmek istiyo bize çook dua ediyo
sanırım onun duaları kabul oluyo
ne güzel anneannen banada dua edermi canım beni tanımıyo ama bel bebişli bir aile oluyorsunuz ne güzell rabbim mutluluğunuzu daim etsin anneannenede acil şifalar dilerim rabbimden
ECRİN cnm hoşgeldin
taıştırayım kızlar yeni arkadaşımız ecrin ben çağırdım onu topiğimize

ecrin öncelikle aramıza hoşgeldin canım ecrin isminide ayrıca çok beğenirim tekrar hoşgeldin tatlımma.s.

mrb arkadasşlar bende aranıza katılmak istiyorum bu topiği ayşe20 sayesinde buldum.kendimi size biraz tanıtayım umarım banada yardımcı olursunuz arkadaşlar.23 yasındayım1,5yıllık veliyim.18 yasımdan beir bu adet dzensiliği yüzünden gitmediğim hastane doktor kalmadı yumurta tembelliği dediler bana.son bir aydır yine adte düzensizlği için gittim doktora doktarum bana polikistik oversin dedi yanı pko hastasıyım.tahlıllerim temiz çıktı2haftadırda yumurta takıbıne gidiyorumm.ve bende hiç yumurta yokk.sag ve sol yumurtalıklarımda kist var.ama benim yumurtam yok.yumurta oluşmuyor mafoldumben henüz bi tedaviye başlamadım.bugunde gittim doktora ama değişen bişey yok.perşembe tekrar muayne olcam ve ilac tedavisne başlanacak.bakalım hayılrısı artık.doktorum pek mmnun kalmadı pek konusmuyor ve pek fazla acıklamada yapmıyorr.aslında bebiş düşünmüyorduk ama doktorum bana polikistik over hastalarının hamıle kalmaları biraz zor dedi.tedaviyle hamıle kalanlar var dedi.onun için tedavi olman lazım dedi.bende şimdi bebiş için tedaviye başlıyorum umarım en kısa zmanada hepimiz hamıle kalırız.

X