Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

akşam oluyor nerdeyse ben hala temizlik yapıyorum
gitsem iyi olacak yoksa bitmez bu temizlik alpy sumeyyrat
kendinize iyi bakın kıslar allaaha emanet olun

akşam oluyor nerdeyse ben hala temizlik yapıyorum
gitsem iyi olacak yoksa bitmez bu temizlik alpy sumeyyrat
kendinize iyi bakın kıslar allaaha emanet olun

sen de Allah'a emanet canım güle güle sumeyrat ses etmez onun adına da öpüyorum seni opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

eeee ben geldim herkescikler gitmiiiişşş
napalım
yaa kızlaar neşe çok uzun zamandır yok hayırdır inşallaah???

Canım hoşgeldin bu topic.de polikistik olan çok kişi var onlardan biri de benim sakın moralini bozma adetinin 2.günü başlayıp 12.gününe kadar bal tarçın çörek otu kullan inşş faydasını görürsün.yaşın da daha genç.inşş Rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun :Saruboceq:

amin canım sagol.moralımı bozmamaya çalısıyorum iştee.yumurtam yokmus canım biraz ona sıklıyor ama hayırlısı artık inş.en kısa zamnada hepimiz bbeişlerimize kavusuruz canım

kızlar ecrinin bahsettii doktor benim ölen bebeğimde gittiğim doktor
ilgisiz ve soğuk olduğunu söylemiştim size
bakın söylediği söze pcoluların hamile kalmasıı zormuşşşş
bu nasıl bir moral verme anlayışı yaaa
cnm sen takibini bitir bi daha ona gitme
bu sitede pcolu olup çooook hamile kalan var
hatta daha yeni haberini aldığımız alpy arkadaşımız aşılamayla hamile kaldı

evet canım haklıymıssın çok ilgisiz bana bugun yine yumurta yok dedi
bende nasıl yani dedim nolcak falan dedim işte bana tedavi olcaksın perşmede muayne ol tedaviye başlayacaz dedi bende ilaçlamı nasıl olcak falan dedim.biraz zorlu bi tedavi olcak dedi.böyle moral nasıl olursunki dimi ama.yok yaa yumurta takibim bitsin hemen doktorumu değiştiriyorum. alpy arkadaşımızıda tebrik ediyorum.inş.en kısa zamnada bebişine kavusur

kızlar adetim iki gün geçti tedaviyi bırakmıştım bu ay vaz geçmiştim üstelik bebek olması için hiçte çalışmadım bu gün birazz karnımda ağrı var ama son bir haftadır çok fazla beyaz akıntım oldu ve bazen midem bulanıyo kendimi kaptırmak istemiyorum testde yapamıyom korkudan gerçi kendimi kötüsüne bile hazırladım çünki yazın çocuk olsun istiyodum ama şimdide olursa çoooooooooookkkkkk sevinirim yaaa acaba hamilemiyim

kızlar adetim iki gün geçti tedaviyi bırakmıştım bu ay vaz geçmiştim üstelik bebek olması için hiçte çalışmadım bu gün birazz karnımda ağrı var ama son bir haftadır çok fazla beyaz akıntım oldu ve bazen midem bulanıyo kendimi kaptırmak istemiyorum testde yapamıyom korkudan gerçi kendimi kötüsüne bile hazırladım çünki yazın çocuk olsun istiyodum ama şimdide olursa çoooooooooookkkkkk sevinirim yaaa acaba hamilemiyim

canım genellikle tedaviyi bıraktıktan sonra hamile kalan çok oluyo inşş sen de hamişsindir. :Saruboceq: ama kendini olumsuza da hazırla sonra hayal kırıklığı daha kötü oluyo.
Rabbim istedikten sonra tedavisiz de veriyo ama sen en yakın bi zamanda test yap sonucu bize de bildir.

biraz karnım ağrıyo dedim yaa belki olurum bu akşam falan adet ama sanırım eve giderken bi test alıp yapcam artık hayırlısı olursada hayırlısı olmassada herşey Allahtandır tabiki çok istiyorum ama bu olmasa bile umudumu kesmiycemm yarın sonucu bildiririm tabiii pozitif çıkarsaaaa

biraz karnım ağrıyo dedim yaa belki olurum bu akşam falan adet ama sanırım eve giderken bi test alıp yapcam artık hayırlısı olursada hayırlısı olmassada herşey Allahtandır tabiki çok istiyorum ama bu olmasa bile umudumu kesmiycemm yarın sonucu bildiririm tabiii pozitif çıkarsaaaa

hayırlısı olsun canım inş.hamılesındır :Saruboceq:

alpy canım hayırlı olsun hamileymişssin .allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım.umaruım biran önce kavusursun meleğine canım .darısı bizim başımıza inş. :Saruboceq:

alpy canım hayırlı olsun hamileymişssin .allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım.umaruım biran önce kavusursun meleğine canım .darısı bizim başımıza inş. :Saruboceq:

sağol canımmm Allah razı olsun!Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin inş.:Saruboceq:

alpy slm cnm sana birşey sormak istiyorum.
ben en son 29 ocakta adet oldum hesaplayıcıda son üç ayıma göre 33 günde bir adet olduğum cıkıyor.
bu ay biraz kafamı rahatlatıcam gün falan saynıycam dedim ya aynende öyle yaptım farkettiyseniz siteye bile pek girmedim.
gecen hafta şeffaf akıntım geldi 2 gün boyunca o günlerde çalışma yaptık.
1-2 gündür de göğüslerim ağrımaya başladı. yanlardan dokununca felaket ağrıyor adet düzenima göre normal değil daha şimdiden ağrıması kasıklarımdada sürekli bi ağrı var.
senin naısl olmuştu acaba diyorum???
tabi kendimi kaptırmıyorum kesinlikle. bahara kadar izinliyim sonra daha ciddi şekilde yanasıcam bu konuya..

alpy slm cnm sana birşey sormak istiyorum.
ben en son 29 ocakta adet oldum hesaplayıcıda son üç ayıma göre 33 günde bir adet olduğum cıkıyor.
bu ay biraz kafamı rahatlatıcam gün falan saynıycam dedim ya aynende öyle yaptım farkettiyseniz siteye bile pek girmedim.
gecen hafta şeffaf akıntım geldi 2 gün boyunca o günlerde çalışma yaptık.
1-2 gündür de göğüslerim ağrımaya başladı. yanlardan dokununca felaket ağrıyor adet düzenima göre normal değil daha şimdiden ağrıması kasıklarımdada sürekli bi ağrı var.
senin naısl olmuştu acaba diyorum???
tabi kendimi kaptırmıyorum kesinlikle. bahara kadar izinliyim sonra daha ciddi şekilde yanasıcam bu konuya..

canımmm ben iğne tedavisi oldum iğneleri kullanırken gögüslerde hassaslık olmuştu göğüslerdeki hassaslık da yumurtanın uyarılmasıyla alakalı sen iğne kullanmadın sonuçta ama demek ki yumurtlama oldu.bende de zaman olarak seninkisi gibi karın ağrısı başladı adet olucakmışım gibi kasık ve karın ağrıdı. hafiften bi ağrıydı.
İnşş canımm hayırlı haberleri vericeksin hiç stres yapma akıntı bitti mi devam ediyo mu?

Evın sende geldın alpye yazdıgım mesaj senın ıÇınde geÇerlı benı bıraz bılgılendırırsenız gÖĞÜslerım merdıven ınıp Çıkarken bıle Çok rahatsız edıyor onu farkedınce dÜŞÜnmeye baŞladım geÇen hafta oldu benım yumurtlamam Çok ŞÜkÜr.

slm kızlar bugün dr gittim. bana dediki bu değer iyce düşer adet olursun eğer bu hafta içinde olmazsa gene gel dedii.. bende gelirken adaçayı aldım kıslar faydası olurmu sizce

X