Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

haklısın tatlım ya zaten evden dışarı adım atmak bile istemiyorum dışarısı soğuk rüzgarlı sağlığımız yerinde olsunda boşver bizde evde eğleniriz ayşem bide sık sık gelmese şu kayınvalideler :roflol::roflol:

burda iki gündür bi hava var süppperrr yaniii
ddurumumda düzeldiği için dün annemle ve hamiş yengemle çıktık merterde ezcik gezdik
öyyyle küçük küçük adımlarla ama
merter dediğim annemlerin evine yakın bir cadde tekstil bölgesidir
teksil üzerine uygun ne ararsanız vardır

ayşem karnın baya büyüdümü canım belli oluyomu kanamanın geçtiğine çok sevindim rabbim korusun ikinizide

cnm 12. haftalık olacaz nerdeyse zaten normaldede göbeğim vardı

ama sabah kalktığımda yada karnım aç olduğunda dümdüz olurdu

şimdi uyanıym bi aynaya bakıyom kocamaaaannnnnn olmuş

resim eklerim bi ara :CüvCüv:

burda iki gündür bi hava var süppperrr yaniii
ddurumumda düzeldiği için dün annemle ve hamiş yengemle çıktık merterde ezcik gezdik
öyyyle küçük küçük adımlarla ama
merter dediğim annemlerin evine yakın bir cadde tekstil bölgesidir
teksil üzerine uygun ne ararsanız vardır
ohhh ne güzel ben orda olsam sık sık alışveriş yaparım heralde ayşem ne güzel yengenle aynı zamanda hamile kalmıştınız diye hatırlıyorum doğrumu canım
valla sorma canım ya hakketten çok kötüyüm çok uykum var

bir türk kahvesi içi canım sakın nescafe içme mideni bulandırıyo senin

heee vinciğim sen ne yaptın geçmişte yazdıysanda görmedim senin ne oldu bebiş işi
abla bugün 2 de gine gitcem kontrol var.artık yalvarcam yani draa neolurr bi adet olayımm oldurun falan diye:) canımı sıkmaya başladı eğer ilaç vermezsede bilmiyorum yaaa.. hayırlısı.

ohhh ne güzel ben orda olsam sık sık alışveriş yaparım heralde ayşem ne güzel yengenle aynı zamanda hamile kalmıştınız diye hatırlıyorum doğrumu canım

valla bizde sık sık gidiyoruz hele yazın öle güzl penyeler bulunuyorki
zaten toptancılar ama bazı ürünleri sepette satabiliyolar
ondan çok ucuz ve kaliteli oluyo hemde türkiyede bulunmayan şeyler
çünkü yurt dışına imal ediliyor

evet yengemle aramızda 10 gün var dünde eltimin hamile olduğunu öğrendim nüfus patlaması oldu bizim sülalede :)

valla bizde sık sık gidiyoruz hele yazın öle güzl penyeler bulunuyorki
zaten toptancılar ama bazı ürünleri sepette satabiliyolar
ondan çok ucuz ve kaliteli oluyo hemde türkiyede bulunmayan şeyler
çünkü yurt dışına imal ediliyor

evet yengemle aramızda 10 gün var dünde eltimin hamile olduğunu öğrendim nüfus patlaması oldu bizim sülalede :)

ayyy ne güzel üçünüzde hamilesiniz rabbim üçünüzünde sağlıkla kucaklarınıza almanızı nasip etsin rabbim inşallahhh canım

orda olmak isterdim bende burda tekstil filan pek yok bi çarşamba pazarımız var bazen kaliteli ve güzel şeyler oluyo ama ben kalabalıktan bunalıyorum pek gitmiyorum

abla bugün 2 de gine gitcem kontrol var.artık yalvarcam yani draa neolurr bi adet olayımm oldurun falan diye:) canımı sıkmaya başladı eğer ilaç vermezsede bilmiyorum yaaa.. hayırlısı.

evincim dr ilaç vermezse soğanı yap istersen tatlım hayat ne garip kimimiz adet olmak istiyo kimimizz (buda ben oluyorum)adetinin artık bitmesini istiyo kimimiz adetinin gelmemesini istiyo rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

ayyy ne güzel üçünüzde hamilesiniz rabbim üçünüzünde sağlıkla kucaklarınıza almanızı nasip etsin rabbim inşallahhh canım

orda olmak isterdim bende burda tekstil filan pek yok bi çarşamba pazarımız var bazen kaliteli ve güzel şeyler oluyo ama ben kalabalıktan bunalıyorum pek gitmiyorum

amin canım Allah razı olsun darsı başına inşallah
sadece 3ümüz olsak neyse malatyadaki yengemde hamile :roflol:
burda olsan hiç çıkmazdın merterden valla :roflol:

amin canım Allah razı olsun darsı başına inşallah
sadece 3ümüz olsak neyse malatyadaki yengemde hamile :roflol:
burda olsan hiç çıkmazdın merterden valla :roflol:

:1shok: ayşem bi sırrınızmı var 4 hamile aynı aileden bak saklama sırrınız ne kıssss :roflol: bizede söyle :roflol::roflol: kesin çıkmazdım çarşıyı sevmem ama öyle yerleri çok severim bakmasına filan bayılırıma.s

evincim dr ilaç vermezse soğanı yap istersen tatlım hayat ne garip kimimiz adet olmak istiyo kimimizz (buda ben oluyorum)adetinin artık bitmesini istiyo kimimiz adetinin gelmemesini istiyo rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun
ee öle yapcam zaten napiimm mecburen soğan kürünü yapcam.

KIZLARRR BU MESAJI GÖREN HERKESTEN DUA İSTİYORUM kuzenim hamile ve bebeğin engelli olma durumu varmış bugün belli olacak ismi dilek adına özel dua ederseniz çok seviniriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

evincim canım geçmiş olsun yeni okudum olanları inşallah en kısa zamanda tekrarını yaşarsın

KIZLARRR BU MESAJI GÖREN HERKESTEN DUA İSTİYORUM kuzenim hamile ve bebeğin engelli olma durumu varmış bugün belli olacak ismi dilek adına özel dua ederseniz çok seviniriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah test iyi çıkar tatlım rabbim büyük dileğe dua edicem rabbim hakkında hayırlısını versin canım

çok şükür canım iyiyim adetim biraz uzun sürdü onun sıkıntısı var işte sen neler yapıyosun gelemedin birkaç gündür

ben bayadır yoktum canım eşim gtryor laptopu akşam da o olunca gelemiyordum
iyiyim ben de temizlik yapıyorum bir taraftan malum pzrtesi senin adet niye uzun sürdü ilaç falan aldın mı onlarda uzatıyor bazen canımcım

X