Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kuşum ah o sevgililer günü yokmu o sevgililer günü yüzünden şu an baş ağrısı ve uykusuzlukla başetmeye çalışıyorum

arkadaşlar şimdilik kimse yok bende çıkıyorum
yeniden girerim
hoşcakalınzemuszemus

merhaba canım inşallah yine görüşürüz

günaydııınn kızzlaarrrrr...
nasılsınız ? sevgililer gününüz kutlu olsun.
benim kayınval,demlerin çiçekçi dükkanı var. malum özel günlerde işleri çok oluyor. bizde cumartesi pazar onlara yardım etmekle geçirdik ben dün yemek falan hazırladım götürdüm.
aslında eskisi gbi dolum dolum iş yok ama yinede 1 tane bile olsa gül almadan erkekler geçmiyor.insanların alım gücü yok artık. zaten bugünlerde sırf tüketim olsun diye biz kutlamıyoruz eşime diyorum boşver biz sevgilimiyiz diye.

amann bebk olsunda o zaman hergün özel olur. şimdi pek bişey ifade etmiyor.

kayracım burdayım ben valal 2 gündür fırsat bulamadım girmeye cumartesi temislik yaptım dünde hep gezdik gece 3 te evdeydik çok uykusuzum vallahi

yaaaa ( bak aklıma geldi eşimde bana çiçek almıştı arkadaşın evinde unuttum ne kadar ayıp yaaa :1shok:

niyekine ::) :?:??

ya valla canım eğer aklına hemen fikfik geldiyse gece ondan uykusuz kalmadım çünki biz o işi sabah yaptık daha uykudan yeni uyanmışım kendime gelmemişim heryerim uyuşuk uyuşuk o yüzden hiç güzel değildi ama sonra nişana gittik takımızı taktık çıktık sonra karşıya geçtik istinye parkta dolaştık recep ivedik 3 e gittik sonra geldik çamlıcada bi yerde eğlendik yani oynamadık tabi ama en azından oynayanları izledik müzik dinledik (bu arada tek değildik eşimin kuzeni ve onunda karısı vardı) sonra geldik ordan eşimin kuzeni dediki hep biz size geliyoruz bugünde bize gidelim dediler onlara gittik ordada oturduk gece 3 e kadar sonra eve geldik öle yani yorucuydu ya

günaydın canımmm...
bizimkilerde restorant işinde olduğu için dün kıyamet koptu
ayy kocişim abim kardeşim çok yorulmuşlar

heee vinciğim sen ne yaptın geçmişte yazdıysanda görmedim senin ne oldu bebiş işi

eeeee kızlar napıyosunuz görüşmeyeli
bu gece rüyamda kadınlar klübünü açıyom listeye bakıyorum
ve 3-4 tane yeni ismin yanında hamiş yazıyor :roflol:
kim olduklarını hafızamı zorluyorum hatırlamıyorum neşeydi bi tanesi sankim

kayracım burdayım ben valal 2 gündür fırsat bulamadım girmeye cumartesi temislik yaptım dünde hep gezdik gece 3 te evdeydik çok uykusuzum vallahi

senin pazar gezmelerin pazartesi hep acısını çıkarıyo senden amaaan gez dolaş boşver tatlım sefan olsun

hoşgeldin ayşem çok şükür siz nasılsınız balböceğimle

iyiyim hamdolsun cnm napalım sen nasılsın
bende sevgililer gününü annemlerde geçirdim :roflol:
kendi kendime heediye çanta aldım :roflol:

e oda güzel ben kayınvalideler eltimler eşim sonra temizlikle geçirdim seninki daha güzel geçmiş tatlım

e oda güzel ben kayınvalideler eltimler eşim sonra temizlikle geçirdim seninki daha güzel geçmiş tatlım

olsun kız bizimkiler daha güzel ev hali işte alışagelmiş bi durum :roflol:
eylenmek bizden geride dursun :roflol:

olsun kız bizimkiler daha güzel ev hali işte alışagelmiş bi durum :roflol:
eylenmek bizden geride dursun :roflol:

haklısın tatlım ya zaten evden dışarı adım atmak bile istemiyorum dışarısı soğuk rüzgarlı sağlığımız yerinde olsunda boşver bizde evde eğleniriz ayşem bide sık sık gelmese şu kayınvalideler :roflol::roflol:

ayşem karnın baya büyüdümü canım belli oluyomu kanamanın geçtiğine çok sevindim rabbim korusun ikinizide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…